Norton הסר והתקן מחדש – תיקון האנטי וירוס של Norton

Norton אנטי וירוס היא אחת מתוכנות האנטי וירוס הפופולריות ביותר שנבנתה בשנת 1991 ומשמשת למטרות תוכנות זדוניות. הוא משתמש בסימני חתימה והיוריסטיקה לתפיסת וירוסים. דגשים שונים המשולבים בו הם בידוד דואר זבל וביטוח דיוג. Norton Antivirus פועל במערכות הפעלה רבות כמו Microsoft Windows ו- Mac OS. אחד הנושאים העיקריים שאנשים מתמודדים עם בעת השימוש באנטי וירוס Norton הוא כיצד להסיר או להתקין מחדש את Norton.

עם זאת, בגרסה המתקדמת של יצרנית נורטון סימנטק יצרה תכנות חדש לבדיקת וירוסים המבצעת ביצועים טובים יותר, וזכתה להערכה גבוהה מאנליסטים ובדיקות מפגשים.

להלן כמה דברים נהדרים בנוגע לאנטי וירוס Norton:

 1. אבטחת וירוסים-

במבחן פברואר 2013, מעבדת הבדיקות האוטונומיות AV-TEST מצאה כי נורטון קיבלה 100 אחוזים מדלקות הוודאיות שהן מובנות בוודאות, בניגוד לתעשייה תקינה של 99 אחוזים לזיהומים ידועים ו -95 אחוזים לזיהומים חדשים. מבחן העבר בינואר ניצח באופן יחסי את הנורמלי עם ציונים של 99 ו -98, בנפרד.

 1. חיובי שווא נמוכים-

הבדיקה של AV-TEST בפברואר לא מצאה מקרים של התראות כוזבות תוך הצגה או שימוש בתכנות של כנות טובה, וגם לא בעת ובעיון באתרים בטוחים. הבדיקה הצביעה על שתי תוצאות חיוביות כוזבות בתוך בדיקת מסגרת, בניגוד לתעשייה הנורמלית של שש.

 1. מהירות –

ניסוי מצטרף של מקרי שימוש נפוצים מצא כי מפעל של נורטון גורם להרפיה של מסגרת של כארבע שניות, הנגרמת כתוצאה מתוכנית ההדבקה הנגדית שבדקה כל רשומה לפני הפעלתה.

 1. מאפיינים –

Norton Antivirus והגרסה המורחבת שלו, Norton Internet Security, משרתים מגוון רחב של הבהרות ניתנות להתאמה, המאפשרות לך לשנות את עומק ורוחב פניות הווירוסים. נורטון משלבת גם כלים שונים להבטחת המחשב שלך.

כיצד אוכל להתקין מחדש את נורטון במחשב שלי?

שמירה על אבטחת המחשבים במשרד שלך והבטחת הנתונים העסקיים העדינים שהונחו על הכוננים הקשיחים שלהם אמורים להיות אחד הצרכים הטובים ביותר שלך. ישנם מספר הסדרי אבטחה שתוכלו להשתמש בהם, כולל Norton Internet Security ו- Norton 360. במקרה שתכנות Norton יתחילו להמשיך באופן עקבי או לא יתחילו לפי כל דמיון, כדאי לפתור את הבעיה במהירות הזמן מאפשר לשמור את המידע שלך מאובטח. התקנה מחדש של נורטון מסדירה את הבעיה באופן קבוע.

להלן השלבים כיצד להסיר ולהתקין מחדש שגיאה של Norton:

 1. הקש על האפשרות "התחל" של Windows ובחר "לוח הבקרה".

 2. הקש על "הסר התקנת תוכנית" המתחבר בקטע תוכניות כדי לראות סקירה של תוכניות שהוצגו כעת במחשב האישי שלך.

 3. בחר את הפריט Norton שבו אתה משתמש כדי להבטיח את המחשב האישי שלך והקש על הלחצן "הסר התקנה".

 4. לחץ על "אני מתכנן התקן מחדש נורטון פריט. אם אין יותר מדי בעיות לנטוש את ההגדרות שלי "התחבר במקרה שהיית צריך להשאיר את ההגדרות ללא רבב. לחץ על" לא, תודה "כדי להתחבר לסיכוי שאתה רואה מבצע, ולחץ על" הבא "כדי להסיר את ההתקנה של נורטון. .

 5. לחץ על הקישור "הפעל מחדש כעת".

 6. הכנס לכונן האופטי את התקליטור המכיל את סידור האבטחה של Norton. אשף ההקמה יתחיל כתוצאה מכך. במקרה שהאשף לא יתחיל, הקש על הלחצן "התחל" של Windows, בחר "

שגיאת הסרה והתקנה של נורטון:

אחת השאילתות הגדולות שאנשים שואלים היא כיצד להסיר את נורטון ו כיצד אוכל להתקין מחדש את נורטון. להלן מספר השלבים:

 1. הורד את מכשירי הסרת והתקנת Norton מחדש …

 2. פתח את חלון ההורדות ביישום ולאחר מכן הקש על מקש Ctrl + J.

 3. הקש פעמיים על סמל NRnR.

 4. קרא את הסכם הרישיון והקש על מסכים.

 5. הקש על אפשרויות מתקדמות.

 6. הקש על הסר בלבד.

 7. הקש על הסר.

 8. הקש על האפשרות "הפעל מחדש כעת".

לפעמים במהלך הסרת Norton מהמחשב שלך, ייתכן שתקבל כמה הודעות שגיאה כמו:

 1. "אירעה שגיאה שאינה ניתנת לשחזור. לחץ כאן למידע על הסרת ההתקנה ו התקן מחדש את ה- Norton שלך המוצר באופן ידני. "

 2. שגיאת מוצר של נורטון: "8504, 104".

 3. שגיאת התקנה מחדש של Norton 360.

ישנן דרכים שונות לפתור שגיאות אלו במהלך התקנה מחדש של נורטון. להלן מספר הימים הטובים ביותר להתקשר לגבי הבעיה שלך במהלך ההתקנה מחדש אם נורטון כלומר שלישי, רביעי ושישי.

זמן המתנה צפוי: כ -3 דקות לאחר השיחה שלך. שלח את המידע שלך באמצעות הטופס לעזרה פעילה. אם אתה צריך להתקשר ישירות חייג מספר הטלפון של Norton אנטי וירוס +1-8555583999 ובקר את שלי אתר אינטרנט לפתרון השאילתות שלך.Source by Herman Markel

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.