8 קריטריונים לבחירת תוכנית האנטי וירוס הטובה ביותר לצרכיך

אין תוכנת אנטי וירוס הכי טובה באופן כללי. תוכל לבצע את הבחירה הטובה ביותר של תוכנת האנטי -וירוס שלך בהתאם למטרות שלך, לצרכים שלך ולסביבתך. על מנת לבחור את תוכנת האנטי -וירוס הטובה ביותר שלך, עליך להסתכל על מידע ספק, סקירות עצמאיות של אנטי -וירוס, וכן מקורות אחרים. להלן הקריטריונים החיוניים לבחירה הנכונה.

1. תאימות

תוכנית האנטי -וירוס חייבת להיות תואמת את תצורת המחשב האישי שלך. המחשב שלך חייב לעמוד בדרישות החומרה והתוכנה של פתרון האנטי וירוס.

2. טווח הגנה

תוכנת אנטי -וירוס צריכה להגן על המחשב האישי שלך מפני איומים רבים וכמה שיותר חזיתות שהיא יכולה: וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים, תוכנות ריגול, keyloggers, תוכנות פרסום, rootkits, גונבי סיסמאות, התקפות פישינג, דואר זבל ואחרים.

3. יעילות

הגנת אנטי וירוס המספקת תוכנת אנטי וירוס צריכה להיות יעילה ויעילה. אתה עשוי למצוא ולהשוות תוצאות בדיקות שפורסמו על ידי סוכנויות אישור אנטי וירוס עצמאיות: עלון וירוסים, השוואות AV, מעבדות ISCA, מעבדות ווסטקוסט ועוד. אם סוכנויות אלה קיבלו פתרון אנטי -וירוס גבוה ובעקביות קרוב לצמרת, אז אתה באמת לא יכול לטעות בתוכנת האנטי -וירוס המדורגת ביותר.

4. התקנה קלה

לתוכנית אנטי וירוס טובה יש התקנה מהירה וקלה. הממשק צריך להיות נקי, קל ואינטואיטיבי לשימוש.

5. קל לשימוש

רוב המשתמשים רוצים "להתקין ולשכוח" את תוכנת האנטי -וירוס שלהם. כך שלפתרון האנטי וירוס הטוב ביותר צריכות להיות תצורות ברירת מחדל המקובלות על רוב המשתמשים. ובו זמנית תוכנת אנטי -וירוס טובה יכולה להיות מוגדרת בקלות ומשופרת על ידי משתמשים מתקדמים.

6. תכונות

תוכניות האנטי -וירוס הטובות ביותר כוללות את התכונות הגדולות שעשויות לכלול:

– רשימת הגרסאות התואמות של מערכות ופלטפורמות תפעוליות,

– כמות משאבי המערכת המשומשים,

– שימוש בהגנה יזומה ללא תוצאות שווא ועם ניצול יעיל של משאבי המערכת,

– זמינות של מצב חיסכון בסוללה במחשב נייד,

– דיסק הצלה לאתחול,

– מצב גיימר שקט ואפשרויות זמינות אחרות.

מערך תכונות מקיף מוסיף כוח לפתרון האנטי -וירוס.

7. עדכון

לפתרונות האבטחה הטובים ביותר יש אפשרות לעדכון אוטומטי ומבצעים עדכונים באופן אוטומטי מדי שעה או "עדכונים לפי הצורך" כדי לשמור על הגדרות וירוסים וקוד התוכנית מעודכנים.

8. תמיכה

תוכניות האבטחה הטובות ביותר כוללות תמיכה טכנית מקוונת ולא מקוונת. ספק התוכנית צריך לספק בסיס ידע מקוון, שאלות נפוצות, הדרכות, פורומי משתמשים. הספקים הטובים ביותר מספקים תמיכה 24/7, כך שתוכל לשאול את שאלותיך בטלפון, בדוא"ל או בצ'אט בכל רגע.

תוכנית האנטי -וירוס הטובה ביותר לצרכיך מספקת לך את האבטחה והשימושיות הטובות ביותר עם הוצאה מינימלית של הזמן, הכסף או משאבי המערכת של המחשב האישי שלך.Source by Anatoly Safonov

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.