8 טיפים להתחלה ולתחזוקה של פורום מקוון מוצלח

שום דבר לא מקדם עסק מקוון טוב יותר מאשר להישאר בקשר עם לקוחות פוטנציאליים. ככל שהמשך הקשר יהיה אינטראקטיבי יותר, כך נוצרת מערכת יחסים שנבנית עם לקוח פוטנציאלי.

עקרון עסקי זה של המשך קשר ויצירת קשרים עסקיים הוליד את הפופולריות של פורומים עסקיים מקוונים, וכמובן, פורומים מקוונים "הקשורים לנושא". פורומים מקוונים מייצרים במהירות אמפתיה, מגדירים את בעלי הפורומים כ"מומחים "בעיני המבקרים ומשמשים כלי קידום מכירות למוצרים ושירותים אחרים שבעלי הפורום מבקשים למכור.

בעוד שהפורומים המקוונים פופולריים והשיטה המושלמת לבניית מערכות יחסים, פתיחת פורום ותחזוקתו יכולה להיות מאתגרת, במיוחד בהתחלה כאשר חברים יכולים להיות "מעטים" ו"מרחקים בין ". האתגר של רוב בעלי הפורום החדשים הוא לצאת משלב ההתחלה הראשוני ולעבור לשלב בו חברי הפורום עצמם מקדמים את הפורום פשוט על ידי פרסום.

למרות שכל פורום הוא אינדיבידואלי ואישי, יש להקפיד על כמה הנחיות כלליות או לפחות לזכור אותן בעת ​​פתיחה ותחזוקה של פורום מקוון. אלה הם כדלקמן:

1. היזהר בבחירת סוג הפורום ותסריט הפורום או התוכנה שישמשו אותך. הפורום צריך להיות קל לגישה, קל לשימוש, ויגיע עם תכונות "ידידותיות למבקרים". יש לגרום לכל המבקרים לחוש בברכה ולמצוא את ניווט הפורום, ידידותי למשתמש. סקריפטים ותוכנות בפורום, בייחוד זנים "בחינם", עשויים להיות עמוסים במודעות של חברת האם ולהוביל לחוויה לקויה של המבקרים.

כמה המלצות:

http://www.phpbb.com/

http://www.vbulletin.com/

2. הפורום צריך להכיל מספר רב של נושאים מעניינים וממוקדים. התוכן צריך לשקף את האינטרסים של קהל היעד, ויש להקפיד על תוכן כתוב ואינפורמטיבי המתעדכן באופן שוטף. זה לא רק עוזר למשוך חברים חדשים, זה מונע מחברים מבוגרים לא לאבד עניין ולערוק לפורומים אחרים.

3. הפורום צריך להיות ידידותי למנועי חיפוש. פורומים של פעילות גבוהה, כמו בלוגים פופולריים, מספקים סיבה מצוינת למנועי חיפוש לבקר בהם לעתים קרובות מכיוון שהם שופעים תוכן טרי כל הזמן. כתובות אתרים דינמיות, מזהי הפעלות וכו 'המשמשים את רוב תוכנות הפורום יכולות להזיק מאוד לבריאות הפורום מבחינת מנוע החיפוש.

בעת בחירת תוכנת פורום, בדוק אם הם ידידותיים למנועי חיפוש. תוכנות קוד פתוח כמו phpbb, כוללות אופנות (שינויים) שפותחו על ידי מקורות צד שלישי, כדי לשפר את הפורום בדרכים רבות.

הנה mod נהדר עבור phpbb כדי להפוך אותו למנועי חיפוש ידידותי: http://www.able2know.com/forums/about15132.html

4. על הפורום להיות בעל רשימת כללים ברורה, כתב ויתור ובעיקר מתינות מוצקה. המבקרים יהפכו במהרה לתסכול מהפורומים שאין להם הנחיות ברורות, או שיכללו חברים גסים, מגעילים או מתנשאים. נימוסים טובים נדרשים באופן מקוון כמו לא מקוון.

5. קידום מכירות, במיוחד בימים הראשונים, יידרש לא מעט זמן ומאמץ. יכול להיות שקשה לפתוח פורומים (חברים בדרך כלל "ביישנים" כשיש כמה בודדים), וככל שיותר פוסטים יתקיימו כך יצטרפו יותר אנשים. זוהי אפקט "כדור שלג" של פורומים, ולכן השיווק חייב להיעשות באופן עקבי, יום אחר יום, עד שהפורום יתקיים יותר.

6. על בעל הפורום להתעניין בפורום ולהראות עניין זה על ידי תרומה באופן קבוע. מעל לכל, אנשים מצטרפים לפורומים שבהם הם מרגישים שהם ילמדו מבעלי הפורום, ואם הבעלים לעולם אינו נוכח, הם מאבדים במהירות עניין בפורום.

7. הפורום צריך להיות ממוקד, אך מגוון, ולעודד חברים מבוגרים לתרום, מבלי לגרום לחברים חדשים להרגיש לא בנוח. בעלים יכולים להיווצר בפורומים, והתנהגות מסוג זה צריכה להתייאש מהבעלים והמנהלים. יש לעשות כל מאמץ לענות על שאלות או הערות של כל החברים במהירות ובאופן יסודי ככל האפשר.

8. כמו כל מיזמים אחרים הקשורים לאינטרנט, יש להקפיד על אירוח ותחזוקה של הפורום. פורום שתמיד חווה "השבתה", יאבד חברים במהירות, ופורום שיש בו טעויות קידוד רבות יסכל במהירות את המבקרים. בדומה לאתרי אינטרנט, ספקי אירוח ותחזוקה "זולים" אינם תמיד "טובים יותר".

בסך הכל, פורומים מקוונים יכולים להיות דרך מצוינת לייצר הכנסה, לפתח מוניטין טוב בקרב לקוחות, ולספק בידור והדרכה לאנשים רבים. אולם, כמו כל דבר אחר, הם לוקחים ידע שיווקי, והרבה זמן ותשומת לב לפרטים הקטנים. האמרה הישנה, ​​"אתה רק קוצר מה שאתה זורע" חלה באמת על עולם הפורומים המקוונים.Source by Vishal P. Rao

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.