5 האפליקציות הטובות ביותר לשיווק במדיה חברתית

כל משווק מקוון מכיר בכוחם של פורומים חברתיים. זה יכול ליצור או לשבור עסק. אבל עם כל כך הרבה ערוצי מדיה חברתית, איך אתה ממנף את הפלטפורמות האלה?

בין אם אתה אוהד של אפל, אנדרואיד או ווינדוס, יש הרבה אפליקציות עם תכונות שונות שיכולות לעזור לך לארגן מספר חשבונות. חוץ מזה, אפליקציות אלה חכמות מספיק כדי להראות לך מידע על מה שקיים, השיטות העדכניות ביותר וכיצד אנשים מגיבים להודעות שלך.

כדי לעזור לך לייעל את אסטרטגיות השיווק שלך במדיה חברתית, פירטנו 5 מהאפליקציות הטובות ביותר לצבירה של מדיה חברתית.

1. HootSuite.

Hootsuite-פלטפורמה לניהול פורומים חברתיים המשרתת למעלה מ-15 מיליון משתמשים ברחבי העולם. הוא זמין בחמש גרסאות: חינם, פרו, צוות, עסקים וארגוני. HootSuite משולבת במלואה עם רוב הרשתות החברתיות ומאפשרת לך לנהל את הפעילויות שלך בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, יוטיוב או לינקדאין באמצעות לוח מחוונים פשוט. לאפליקציה יש לוח מחוונים פשוט ואינטואיטיבי עם מסנני מקום עבודה מתקדמים. כמה תכונות אחרות של Hootsuite כוללות:

1. דלפק עזרה לשאילתות.

2. מדריך חכם. מראה לך כיצד לתזמן פוסט, להוסיף רשת חברתית, לבדוק מילות מפתח/אזכורים, לשתף תוכן באמצעות Hootlet ורשת מדיה חברתית.

3. קורסי מדיה חברתית בהם תוכלו ללמוד את היסודות של שיווק במדיה חברתית.

4. פורומים של Hootsuite מאפשרים לחבר את דף הפייסבוק או הטוויטר שלך לפורום זה.

5. 30 ימי ניסיון חינם לתוכנית Hootsuite Pro

6. לספק תמיכה לבלוג וורדפרס.

2. נבט חברתי

Sprout Social הוא שירות Saas עם שלוש פונקציות עיקריות: מעורבות, פרסום וניתוח. ככלי אגרגטור של מדיה חברתית, הוא נועד לקדם תקשורת בין אנשים לעסק. הוא עוקב אחר השיחה החברתית, מאפשר לך לבצע משימות ומנהל תיק עבודות מפלטפורמה אחת. לאפליקציה יש תכונות כגון:

1. תיבת דואר נכנס חכמה

2. שיתוף פעולה

3. הוצאה לאור

4. נייד

5. אנליטיקה

6. ניטור

7. מבנה חשבון

8. גילוי

9. דוחות

10. CRM חברתי

תכונות אלו זמינות בלוח המחוונים ומחולקות לשישה חלקים: לוח מחוונים של עדכונים, משימה, העברת הודעות, דוחות, גילוי, פרסום ותזמון ואינטגרציות. תחום הנושאים הללו מאפשר לך לדעת היכן אתה עומד מול הלקוחות הפוטנציאליים והלקוחות שלך מלבד זה מאפשר לך לבנות את הנוכחות שלך בפלטפורמות מדיה חברתית.

3. מאגר

Buffer היא תוכנת שילוב מדיה חברתית המשמשת לתזמון פוסטים, טקסט, תמונות ותמונות לחשבונות הפייסבוק, הטוויטר ורשתות חברתיות אחרות.

האפליקציה זמינה תחת ארבע תוכניות שונות – תוכנית אישית שהיא בחינם, מדהימה, קטנה, בינונית וגדולה. האפליקציה מבוססת אינטרנט ומאפשרת לך ליצור, לתזמן פוסטים ולעדכן את כל החשבון שלך בלחיצה אחת. לאפליקציה יש הרחבה לדפדפן והיא משתלבת בצורה חלקה עם Chrome, RSS ו- WordPress.

תכונות נוספות נוספות של Buffer כוללות:

1. תמיכה בעדכוני RSS

2. פונקציות קישוריות

3. שיתוף פעולה בצוות

4. אנליטיקה ותובנות

5. השוואת סטטיסטיקה

6. שיתוף פרופיל חברתי

7. תמיכה ב-iOS ואנדרואיד

8. ריבוי פוסטים וציוצים

9. כניסה לחשבון דו-שלבי

10. שיתוף פורמטים מולטימדיה

11. תזמון מותאם אישית

12. אנליטיקה חברתית אינפורמטיבית

13. ניהול פרופילים

14. חציצה רגילה

15. תכנון סוכנות/עסק

16. השוואת סטטיסטיקה

17. ניסיון של 14 יום לכל תוכנית

4. שעון מותג

בעוד שכלי מעורבות חברתית אחרים מיועדים לשיתוף וניהול תוכן, Brandwatch הוא יותר כלי ניתוח. הוא מקשיב, עוקב ואוסף נתונים מהאינטרנט, פלטפורמת מדיה חברתית, סקירת מוצרים, בלוגים, חדשות על מה שאנשים אומרים על השירות או המוצר שלך ומספק כמות עצומה של נתונים לניתוח וניתוח סנטימנטלי.

Brandwatch מנתח סנטימנטים מנככים עוויתות והודעות מיותרות. זה יכול גם להשתלב עם HootSuite ו-Spreadfast ומאפשר לך להשתמש בנתונים על יישומים אלה.

5. אומף חברתי

בתור צובר מדיה חברתית, SocialOomph מאפשר לך לנהל את כל החשבונות שלך בפלטפורמה אחת. יש לו גרסה חינמית וגם בתשלום. הגרסה החינמית מאפשרת לך לנהל עד חמישה פרופילי טוויטר בעוד שהגרסה בתשלום מאפשרת לך לפתוח פלטפורמות אחרות כמו FB, LinkedIn, Pinterest ו-Tumblr. זה קל לטיפול, אפשר קיצור כתובת אתר, קיבל תכונת חיפוש מילות מפתח ועוקב אחר הקליקים שאתה מקבל על כל כתובת אתר.

חוץ מזה, הגרסה בתשלום מציעה הצעות ליצירת קשר ומאפשרת קישור של חשבונות טוויטר רבים, ניהול בלוגים ועדכוני RSS, ביצוע עדכונים חברתיים בדואר ויש לה פילטרים לנכש הודעות מיותרות.Source by Derick Omondi Okech

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.