5 אתרי רשת לעסקים לקידום העסק שלך

כשיש לך משהו שאתה גאה בו ומייצג באינטרנט, אתה רוצה לשתף אותו. זה לא בהכרח חייב להיות עסק, אפילו האתר שלך או חברה שאתה עובד איתה מספיקים. אתה רוצה שכולם יראו את זה, לחץ על הקישורים וידע על זה. זה קל יותר לומר מאשר לעשות. למרבה הצער, כולם והכלב של אח שלהם חושבים באותה צורה. למזלכם, אתם עומדים ללמוד על כמה אתרי רשת שיעזרו לכם לא רק להפיץ את הבשורה על כל מה שתרצו, אלא גם לפגוש אנשים בעלי דעות דומות לרשת ולשגשג איתם.

רשימה של אתרי רשת יכולה למלא דפים ודפים, אבל אנחנו הולכים לשמור את זה קצר, ממוקד ועוצמתי, עד לאלו שתראה איתם הכי הרבה תוצאות.

ארגז הכלים של IBO: אחת מהפלטפורמות האולטימטיביות לבניית עסקים, IBO היא כיום הרשת העסקית הצומחת ביותר עבור בעלי עסקים עצמאיים. גוון את הפרופיל שלך, צור מקורבים, פרסם כל דבר שתרצה על הקיר, תכנן אירועים, צ'אט בשידור חי, שתף מסכים, בנה רשת חברתית, שתף סרטונים ותמונות ופרסם קישורים ותוכן. מה שכל כך חזק ב-IBO הוא רשת הבלוגים. כאשר אתה שולח בלוג ל-IBO, הוא מופץ למספר אתרים, ומדרג אותו בעוצמה בין מנועי החיפוש. גם הקהילה נפלאה. אנשים יתקשרו איתך, יציצו מחדש את הפוסטים שלך ויהרו לשלוח הודעות אישיות.

רשת עסקית ביתית: קייטרינג לכל בעלי העסקים הביתיים, HBBN יאפשר חוויה אישית יותר ממה שתמצא בדרך כלל באינטרנט. זהו מקום מפלט נהדר גם לפרסום עבודתך. אנשים באמת יכולים להכיר אותך היטב עם הדף שלך, המציגים את הפעילות האחרונה שלך, תוכן, פוסטים בקיר, קבוצות, פורומים ואפילו שירים מומלצים. הפורומים הם מה שבאמת יאפשר לך לקדם את עצמך בין החברים. זוהי רשת חברתית של הכל בפורום אישי.

נטוורקר טוב יותר: Better Networker, שנטען שהיא "הרשת החברתית מס' 1 לבעלי עסקים ביתיים", הוא אתר נהדר לשתף את התוכן שלך, לקדם את עצמך וללמוד עם אחרים. אנשים יכולים לראות בקלות מהן החברות העיקריות שלך, באיזה תעשייה אתה עוסק והניסיון האישי שלך. אתה יכול לרשום עד 4 אתרים בפרופיל שלך גם כן, ללא שאלות. מפה את המיקום שלך, שתף תמונות, סרטונים, בלוגים, מאמרים, פודקאסטים, מודעות, קבוצות וכו'. באמת יש הרבה באתר הזה. פורומים, רישומי חברות, מנטורים, מודעות מסווגות, משאבים וקבוצות מאפשרים לך להשתמש באתר זה כחנות אחת כאשר אתה רוצה לרשת שוק ממוקד.

לינקדאין: אחד מאתרי הרשת המקצועיים הידועים יותר, לינקדאין מציעה אותך ואת החוויה שלך לקהל רציני של שותפים. פרסם את החברה והאתרים האישיים שלך, העלה את קורות החיים שלך וסכם את הכישורים שלך במבט אחד עבור המבקרים. שתף את רשימת הקריאה שלך, הצטרף לקבוצות מיקוד וחפש משרות. אנשי הקשר חייבים להוסיף אותך כדי לגשת למידע שלך, כך שהרשת היא הרבה יותר אישית ונשלטת בלינקדאין. פרסם חדשות אישיות על הקיר שלך כדי שכל אנשי הקשר שלך יוכלו לראות.

עלייה: רשת לגיטימית לכל עסק קטן באינטרנט או לא מקוון, Upspring עוזרת לך לנהל את התראות המדיה החברתית שלך במקום אחד. הממשק היחיד עם טוויטר ופייסבוק באמת עוזר לך לשמור על קשר ולהתעדכן בכל אנשי הקשר שאתה יוצר באתר. בנה רשת מקומית, צור פרופיל עסקי חד, וקדם את העסק שלך עם כלים שסופקו בחינם ב-Upspring.Source by Taylor J Theis

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.