3 תוכנות האנטי וירוס החינמיות

כפי שהכותרת מרמזת, מאמר זה מתעד את פרטי שלושת תוכנות האנטי -וירוס החינמיות המובילות. אם אתה מחפש תוכנת אנטי וירוס בחינם, ישנן רבות מהן זמינות כיום בשוק. עם זאת, לא כולם טובים. להלן רשימת שלושת התוכנות החינמיות הטובות ביותר להסרת וירוסים. למרות שיש הרבה אחרים טובים בשוק, שלושת אלה הם המומלצים ביותר.

1) MSE של מיקרוסופט

MSE מייצג את Microsoft Security Essentials. הושקה על ידי מיקרוסופט בשנת 2009, MSE היא אחת מתוכנות האנטי -וירוס הפופולריות ביותר בהן משתמשים כיום. הוא יכול להתמודד כמעט עם כל התוכנות הזדוניות והווירוסים במערכת שלך. הדברים הטובים ביותר ב- MSE הם הפשטות והעיצוב הקל שהופך אותה למתאימה ביותר אפילו למכונות הישנות. ממשק המשתמש שלה כולל פונקציות בסיסיות מאוד שניתן להבין אותן גם על ידי מי שאינו בקיא במיוחד במחשב. תוכנת האנטי וירוס זמינה להורדה בחינם ואין צורך לשדרג אותה לשום גרסה מקצועית. אתה יכול אפילו להשתמש בו למטרות עסקיות באופן חוקי ותאמין או לא, אתה לא צריך לשלם על זה שקל!

2) AVG חינם

לאחר MSE, אם משהו פופולרי בקטגוריית 'אנטי וירוס בחינם', הוא ללא AVG. הוא מציע לך הגנה מלאה מפני וירוסים ללא עלות. יש לו גם גרסה מקצועית שתוכל להוריד באמצעות תשלום מינימלי. אתה יכול אפילו לעדכן את גרסת ה- AVG Free הקיימת שלך בגרסה האחרונה באמצעות הקישור המופיע באתר.

3) Avira חינם

באשר לפשטות, ממשק המשתמש של Avira טוב כמו זה של MSE. חוץ מזה, יש לו גם עיצוב קל כמו MSE. זה עושה את זה מספיק טוב כדי לרוץ על מערכות ישנות מבלי לגרום לבעיות ביצועים. בדיוק כמו תוכנת האנטי וירוס AVG Free, ל- Avira Free יש גם גרסה מקצועית שתוכל להשיג תמורת תשלום מינימלי קבוע. ניתן להוריד את הגרסה החינמית מהאתר הרשמי של Avira.

לפיכך, MSE, AVG Free ו- Avira Free של מיקרוסופט הן שלושת תוכנות האנטי -וירוס החינמיות המובילות. עם זאת, הן לא התוכניות החינמיות היחידות להסרת וירוסים הקיימות בשוק. ישנן מספר אפשרויות נוספות שתוכל לבחור מהן. כמה מתוכנות האנטי וירוס הטובות ביותר כוללות Avast! חינם, Malwarebytes, ComboFix, Clamwin, פנדה ענן אנטי וירוס, חומת אש ואנטי וירוס של קומודו ושכל ישר 2011.

לפיכך, קיימות מספר תוכנות אנטי -וירוס. מה שאתה בוחר הוא לגמרי עניין של בחירה והעדפה. לדוגמה, אם יש לך מכונת Windows, עדיף ש- MSE יגן עליה מפני הנגיפים. עם זאת, ודא שיש לך תוכנת MalwareBytes עבור כונני האגודל שלך. הבחירה בידיים שלך.Source by Sharath Reddy

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.