10 שיטות ההפניה המובילות למתחילים בחינם

כיצד לקבל הפניות לאתרי ה-freebie שלך? עכשיו כחבר חדש ב-xpango, freebiejeebies, trainn, giftmonkey, rewards1, או אפילו lockerz, אני בטוח שתהיתם; מהן השיטות הטובות ביותר ובכן אם להיות כנה איתך, אתה בסופו של דבר האדם שמקבל את ההחלטה הזו. כך או כך, אני לא הולך להשאיר אותך תלוי. אני אפרט כמה שיטות שיביאו אותך לראש בדרישה לגאדג'ט בחינם באינטרנט.

10 שיטות ההפניה המובילות למתחילים בחינם

רשתות חברתיות – רשתות חברתיות כמו Myspace, Twitter ו-Facebook מלאות בקהילות וקבוצות של אנשים המביעים עניין באופן פעיל במוצרים או בשירותים המוצעים על ידי אתר החינמון שלך. פשוט שלח להם הודעה, עדכן טיפ לגבי הסטטוס שלך… "הרגע קיבלתי את ה-ipod החינמי שלי. אני כל כך שמח! אם גם אתה רוצה אחד כזה, כנס לכאן (כתובת אתר)." הרשת שלך תראה את העדכונים שלך ותלחץ על הקישורים שלך.

חתימות אימייל – אתה תמיד יכול לקבל קישור לאתר החינמי שלך בחתימות הדוא"ל שלך בכל פעם שאתה שולח דוא"ל לחברים, משפחה, עמיתים וכו'. אתה יכול אפילו להשאיר פתק שקורא משהו כמו, "אני מקבל מכשירי מקבוק ואייפון בחינם כתחביב, לחץ כאן כדי לראות איך…" אנשים יהיו סקרנים ללחוץ על הקישור שלך.

פורומים – תמיד תוכל למצוא פורומים מקוונים מלאים בקהילות של גיימרים, מטורפים טכנולוגיים או כל מי שמביע עניין באופן פעיל במוצרים או בשירותים המוצעים על ידי אתר החינמיות שלך. עם זאת, עליך להיות פעיל בקהילות מקוונות אלו כדי להשיג מוניטין חיובי. אתה יכול פשוט לקבל תנועה מפורומים על ידי השארת קישור או באנר בחתימה שלך. אז בכל פעם שאתה מפרסם משהו, החתימה שלך תופיע ואנשים שיצפו בתשובות שלך ילחצו עליה.

אתר או בלוג – אתה יכול לכתוב בלוג על הצעות חינמיות ולהמיר את המבקרים שלך להפניות על ידי הצעת קישורים בפוסטים בבלוג שלך. אתה יכול ליצור אתר אינטרנט המציג מבקרים ייחודיים לתעשיית החינמיות, להציג המלצות, הודעות לעיתונות ולהציע קישורי הפניה. אם הבאת את האתר שלך בעמוד הראשון של גוגל תחת מילת מפתח פופולרית, אתה יכול להיות פשוט להירגע ולהתעורר לחשבון מלא בהפניות.

סרטונים – אם אי פעם תזכה במתנה בחינם, תוכל לפרסם סרטון ב-YouTube תוך שחרור הגאדג'ט החינמי שלך עם ההגעה. הקפידו להציג גם את הקבלה כדי שאנשים לא יחשבו שאתם רק קונים מוצר ומציגים אותו בתור מתנה בחינם.

חברים ומשפחה – אם האמינות שלך עם החברים והמשפחה שלך גבוהה והם בדרך כלל לוקחים בחשבון את המילים או הדעות שלך, אז אתה תמיד מדבר איתם על איך לעזור לך במיזמי החינמון שלך. אולי הם רוצים גם גאדג'ט בחינם. עם זאת, זכור, ההפניות שלך לא יכולות להיות באותו משק בית כמוך.

חדרי צ'אט – כמו פורומים, אתה יכול להתחבר לאנשים עם עניין משותף בשידור חי באינטרנט. בין אם זה Omegle, AimChat או כל חדרי צ'אט אחרים, אתה יכול לעורר שיחה ולהזכיר את העניין שלך בגאדג'טים בחינם. זה בדרך כלל מעורר עניין. אם אתה יכול לגרום לאנשים לשאול שאלות נוספות על זה, זה אומר שהם מעוניינים. לאחר מכן תוכל לשלוח להם קישור

קרייגסליסט – אתה תמיד יכול לפרסם מודעות ב- craigslist כדי לקבל הפניות. אתה יכול גם לענות על מודעות ב-craigslist עבור אנשים שמציעים לשלם כסף עבור טובה. באקס; אם אתה טוב בעיצוב ומישהו craigslist מציע לשלם 100$ עבור עיצוב לוגו, אתה יכול לשלוח לו אימייל עם הצעה הרבה יותר טובה. "היי, אני יכול לעצב לך לוגו לגמרי בחינם אם תוכל להשלים הצעה תחת הקישור שלי ולהפנות 3 חברים. זו עסקה הרבה יותר זולה ואני אסדר את הלוגו שלך תוך זמן קצר! אם תקבלו 10 חברים להשלים הצעה תחת הקישור שלי, אני אעצב עבורכם אתר!"

מדריכי מאמרים – אתה תמיד יכול לפרסם מאמרים על ezine, squidoo, hubpages. ברגע שהם יעלו לאוויר, אתה יכול להפנות מתנועה במנועי חיפוש אם יש לך קישור לאתר החינמי שלך. כלומר, אתה קורא את המאמר הזה, נכון?

פורומים למסחר בהפניה – אתה תמיד יכול ללכת לפורומים של סחר בהפניות אם לא אכפת לך להשלים הצעות עבור מישהו אחר כדי שהם יהפכו גם להפניה שלך. אתה יכול גם להשתמש בפורומי סחר חינם כדי לשלם לאנשים להירשם כהפניה שלך!

אלו 10 שיטות ההפניה המובילות שלך לעת עתה. יש עוד טונות, אני מתכוון לעוד טונות. עם זאת, אתה לא צריך לדעת הכל על הפלנטה. אתה יכול להתחיל עם אלה ואני בטוח שתמציא טקטיקות אחרות בדרך.Source by M L Shamir

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.