1 שיטת קידום אתרים שנדונה לעתים רחוקות

אז יצרת את אתר האינטרנט המושלם (בעיניך לפחות) והתנועה החשובה ביותר נמצאת שם רק מחכה לבקר אותך. עשית את המחקר שלך ועקבת אחר השיטות הרגילות כדי לגרום לאנשים להיות מודעים לזה, וכעת אתה יושב שם ומסובב את האגודלים שלך, בודק בקביעות את גשש ניתוח התעבורה שלך למקרה שאתה מקבל גל פתאומי של מבקרים. כמובן, אלא אם כן אתה עסק גדול עם מסה של קידום מאחוריך, הימים ההם של תנועה סוחפת הם די רחוקים. אז בזמן שאתה מחכה שהגשות שלך מנוע החיפוש יקצור את הפרס, האם יש משהו אחר שאתה יכול לעשות כדי לעזור לעצמך?

תשובה פשוטה. כן יש וזו שיטה שלא מדברים עליה הרבה. על מה אני מדבר?

פורומים. לא אל תברח עדיין. לא רק שתפתח כמות קטנה של תנועה בימים הראשונים של ההשקה (כמה מאות ביקורים קלים) אלא שתקבל הרבה משוב רב ערך על האתר שלך שיכול לאפשר לך לבצע שינויים לפני שמנועי החיפוש יתחילו. מה יכול להיות טוב יותר מאשר ביקורות בחינם?

קודם כל. אם אינך מכיר פורומים, ניתן לתאר אותם כאזור הדיון הקהילתי של אתר אינטרנט. אם מעולם לא השתמשת באחד כזה לפני כן, אל תפחד שהם לא מפחידים כמו שהם נראים. לך תסתכל על כמה כדי לראות בעצמך, קרא כמה מהנושאים ותראה את ההודעות שאנשים פרסמו. אף אחד לא יקפוץ אליך וישאל מה אתה עושה שם. יָשָׁר.

נכון, עכשיו כשאתה בטוח שאתה יכול לפרסם הודעה בפורום, אתה צריך להיות מודע לכך שאתה לא יכול ולא צריך לפרסם הודעה על אתר האינטרנט החדש והנפלא שלך בכל פורום שאתה נתקל בו. אם הסתכלת כמו שהצעתי, תשים לב שרוב הפורומים מחולקים לחלקים המכסים תחומים שונים הקשורים לאתר הספציפי הזה. לכן, אם אתה רוצה לספר לאנשים על האתר שלך, אתה צריך לחפש פורומים שיסכימו לכניסה מסוג זה.

לא קשה לחשוב היכן יכולים להיות הפורומים הקסומים האלה. תרצה להסתכל באתרי מגזינים למחשבים, אתרי מנהלי אתרים, אתרי סקירת אינטרנט, זה רק בתור התחלה, אני בטוח שתתקל בעוד יותר ברגע שתצא לדרך. התהליך אז פשוט; מצא אחד מהאתרים האלה, בדוק אם הם מנהלים פורום, ולאחר מכן בדוק את הפורום כדי לראות אם יש להם קטע המאפשר להגיש את האתר שלך לבדיקה על ידי חברים אחרים.

אם אתה חדש בזה, שמור על דברים פשוטים עם פוסט פשוט בהתחלה. פשוט בקש מאנשים להסתכל באתר שלך ולתת לך משוב. הדברים הטובים ביותר לזכור בפורומים הם להיות מנומס וידידותי בפוסטים שלך. לרוב האנשים יהיה בדרך כלל משהו חיובי לומר על אתר האינטרנט שלך למרות כל הביקורות שהם עשויים לתת. גם אם תקבלו הרבה שבחים, לעתים קרובות תופתעו מהטיפים הקטנים ביותר שתקבלו שיכולים לגרום לאתר שלכם להיראות קצת יותר מקצועי. לאחר שעשית כמה פורומים וציינת את התגובה הכללית, השתמש בפורומים השונים שלך כדי להיות יותר ספציפי. שאל על הניווט שלך, שאל על התוכן, שאל על הצבעים או כל דבר אחר שעשוי להטריד אותך.

חלק מהפורומים מבקשים שתסתכל תחילה באתר אחד או שניים של חברים אחרים ותיתן משוב משלך לפני שתבקש להסתכל על שלך. זה יכול לעזור לך בכך שהוא עשוי להראות לך כיצד לבקר את האתר שלך על ידי הסתכלות על מה לא בסדר באתר של מישהו אחר. כמו כן, אם אתה צריך לתת משוב, עיין ברשימת הפוסטים ובחר מישהו שמספר התשובות שלו נמוך או לא קיים. הם ישמחו שהגבת וייתכן שיחלקו לך את אותה המחמאה על ידי הסתכלות על שלך.

זה מביא אותי לנקודה נוספת לגבי ספירת התגובות/צפיות. רוב האנשים שהולכים לפורומים (במיוחד חדשים) נוטים יותר להסתכל תחילה על הפוסטים שיש להם תשובות ו/או ספירת צפיות הגונה. זה עניין פסיכולוגי, הפוסט נראה פופולרי אז אתה רוצה לראות מה כל כך מעניין. עם כמה פורומים אתה יכול להשתמש בזה לטובתך (רק אל תשתמש בזה לרעה). היו מודעים לפורומים שמראים עלייה במספר התגובות/צפיות בכל פעם שמישהו (כולל אתה) מוסיף הודעה. אם תמצא אחד, הקפד לבקר בפוסט שלך כדי להגיב להערות של מישהו ולהוסיף הודעה כדי להמשיך את הספירה. זה קצת ערמומי, אני יודע, אבל כמו שאמרתי אל תשתמש בו לרעה ותשיג יתרון קל כדי לגרום לאנשים להסתכל באתר שלך.

כעת אל תצפה לאלפי מבקרים מהשיטה המפורטת במאמר זה (אלא אם האתר שלך כל כך טוב שכולם יתחילו לדבר עליו) אבל עבור כל אדם שיגיב לבקשתך למשוב, תקבל עוד המון שפשוט יבקר אתר שמכל סיבה שהיא לא עונה. בסופו של יום זה הכל על הפעלת הכדור ויש לקחת בחשבון כל דבר שאתה יכול לעשות כדי לקדם באופן יזום את אתר האינטרנט שלך. אז כדאי להתקדם ולחקור את כל הפורומים האלה.Source by Mark Terry

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.