תיאוריות קונספירציה על ספקי אנטי וירוס

הרעיון שעסקי אנטי וירוס הם המסיתים להתקפות וירוסים אינו ראוי לשבח ומשהו שהם יכחישו בתוקף. התייחסות כזו נמשכת כבר די הרבה זמן ואין שום סימן שהיא תסתיים. הרעיון לא הונח על הדעת והוא מחמיר עוד יותר בשל ריבוי חבילות תוכנת האנטי -וירוס הפסאודו המעתיקות את מיטב תוכנות האנטי -וירוס. יש להם מראה דומה ובעלי כלים דומים. הם גם מבטיחים למגר את כל איומי תוכנות הריגול שהתוכנות האותנטיות נוצרות כדי להסיר אותן. הם למעשה סוסים טרויאנים שפוגעים במחשב האישי שלך ומחבלים את המידע האישי שלך.

מושג נוסף הוא שלחברות האנטי -וירוס אין סיבה ברורה לבצע עבודה טובה של מיגור איומים אשר יגרמו לך לרכוש את תוכנת האנטי -וירוס הטובה ביותר שלהן. זה אולי נראה הגיוני יותר, אבל זה טיפשי כמו הרעיון שהעסקים האלה מחברים את תוכנת הזדוניות בעצמם. מושגים אלה אינם סבירים כמו להצביע על כך שהרוקח או הרופא שלך ינסה לגרום לך למחלה כדי שיוכלו למכור לך מרשמים נוספים. יתר על כן, עד כמה שהרעיונות האלה מוזרים, בדרך כלל יש אחד שמתעכב. מוכרי אנטי וירוס משקיעים מיליארדים בשנה ליצירת כלים להתמודדות עם כל מיני איומי האקרים ותוכנות ריגול.

איומי וירוסים אלה נרקחים על ידי נוכלים המשתמשים בכלים המקודדים על מנת להרוויח מפשיעה הקשורה לסייבר. תוכנות זדוניות ופשע סייבר עברו צורות שונות והתפתחו למיזם שוק רווחי ביותר. לאחרונה הראה המראה הפיננסי ממצא אודות פשעי רשת הקובע שצריך להוציא רק 1,200 דולר כדי לעסוק בפשעי סייבר. יתר על כן, יצרני האנטי וירוס נלחמים ללא הרף באיומים אלה. הם אפילו העסיקו עובדים מסורים שיצפו למעשי הפושעים מדי יום.

כיום ישנם יותר מ -20 מוכרי אנטי-וירוס בולטים ברחבי העולם, כולם מעורבים במרוץ חולדות להפוך את התוכנה שלהם לדירוג המוביל בתעשיית האנטי וירוס. חברות אלה זוכות להכרה רק על ידי ניצחון והלחמה באיומי תוכנות ריגול. לכן הם תמיד בתחרות להערים זה על זה במאבק בסייבר ברשת. לקוחות מרוויחים מכך הרבה מכיוון שיש להם את ההזדמנות לבחור את תוכנית האנטי -וירוס המתאימה ביותר לצרכיהם.

זה בהחלט נכון ש האנטי וירוס הטוב ביותר תוכניות לא יתממשו אם לא היו תולעים ווירוסים, אבל זה לא אותו דבר כמו שאומר שחברות אנטי -וירוס מעסיקות אנשים שיחברו איומי וירוסים אלה. ההיבטים החיוביים והשליליים מתקיימים בכל תחומי החיים, ויש שפע של בני אדם שלא מרגישים יותר משועשע בכל פעם שהם עושים קוד זדוני. ללא ספק, אם יש תוכנית להרוויח כסף הכוללת עסקים אנטי וירוס ומחברי וירוסים, משרדי אכיפת החוק היו לומדים זאת מזמן.Source by Rachy A Marifosque

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.