תוסף וורדפרס של Akismet

שיגעון האינטרנט כיום הוא דואר זבל. דואר זבל הוא הבעיה הגדולה ביותר שמנהלי אתרים צריכים להתמודד איתה. הסיבה לכך היא שזה מעכב את חווית המשתמשים באתר ומדלל את איכות התוכן. שולחי דואר זבל מוצאים דרכים חכמות ויצירתיות יותר לדואר זבל בכל יום. הדרך היחידה שבה לאתר שלך יש סיכוי מול הטכנולוגיה המתקדמת שמשמשים דואר זבל היא להשתמש בתוספי וורדפרס כגון Akismet.

Akismet הוא באמת תסריט פשוט שפועל כמסנן ומונע הופעת דואר זבל באתר שלך. הוא מסנן באופן ספציפי הערות דואר זבל המכונות כיום "ספאם". שרתי Akismet מסוגלים לסנן את דואר הזבל שלנו ברמה גבוהה מאוד על ידי שילוב של רכיבים ואינטליגנציה שונים שנאספו מבלוגים המשתתפים בפינג.

איך להשתמש בזה

Akismet די קל לשימוש. התקנת ברירת מחדל של וורדפרס מגיעה בדרך כלל מותקנת מראש עם סקריפט זה וכל שעליך לעשות הוא להפעיל אותו מדף התוסף. הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא לרשום מפתח API. מפתח ה- API בעצם מאפשר לאתר שלך לתקשר עם השרתים של Akismet.

כדי לרשום מפתח API אתה פשוט נרשם באתר akismet.com/signup. בחר באפשרות האתר האישי ולא תצטרך לשלם דבר. תקבל את מפתח ה- API שלך ישירות לתיבת הדואר שלך. נווט לדף התצורה של האתר שלך והזן את מפתח ה- API. Akismet תיגש מיד לעבודה כדי לצמצם ואף לחסל לחלוטין את "ספאם" וספאם לאתר באתר שלך.

במקרה הבלתי סביר שהודעת דואר זבל תמצא את דרכה להערות האתר שלך, פשוט סמן אותה כספאם ואקיסמט תקליט את הפעולה הזו ותזכור את האינטליגנציה הזו בעת התמודדות עם הערות עתידיות.

כמה נסיגות

למרות שאקיסמט הצליחה להתמודד עם בעיית ה"התזהרות "בבלוגים ובאתרי וורדפרס במידה רבה, לאחרונה צוינו כמה בעיות. הראשון הוא שהתנועה הכבדה בשרתים מביאה לעיתים לעומס רב. ההשפעה של זה היא שלפעמים הערות פשוט נעלמות או שמבחינים בהתנהגות מצחיקה אחרת. עם זאת, ברוב המקרים זה נפתר במהירות. הנקודה השנייה היא שאקיסמט כבר אינה בחינם לשימוש עסקי. עסקים חייבים לשלם תשלום סמלי של בין $ 5 ל -100 $ לחודש בהתאם לגודל גודל וצרכי ​​העסק.Source by Dustin Alexander Macheske

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.