תוכנת הגנה מפני וירוסים למחשב – סקירה כללית של תוכניות הגנה על מחשבים

יוצרי תוכנות זדוניות ווירוסים מנסים תמיד למצוא דרכים חדשות להשיג גישה למחשבים אישיים ולמכשירים המאופיינים באינטרנט. הם עושים כל מה שהם יכולים לעשות כדי לקבל כסף מהקורבנות, בין אם זה פריצה לחשבון הבדיקה שלהם, גניבת פרטי כרטיס האשראי שלהם, גניבת זהותם, תוכנות כופר וכו '.זו הסיבה שאתה צריך תוכנת הגנה מפני וירוסים למחשב האישי המציעה הגנה מקיפה נגד כל סוגי איומים.

תוכניות האבטחה הטובות ביותר מסוגלות לעמוד בקצב האיומים החדשים והעולים. זה סוג של מרוץ, ולכן האינטרס שלך הוא לרכוש פתרון תוכנה הכולל עדכונים יומיים ואוטומטיים. הוא אמור להיות מסוגל להתעדכן בכל ההגדרות העדכניות ביותר של תוכנות כופר, הונאות דיוג וכל סוגי התוכנות הזדוניות וקבצים מסוכנים.

בחר תוכנה המופעלת באמצעות רשת ניטור איומים גלובלית 24/7. נראה שפושעי סייבר אף פעם לא עוצרים, כך שגם רשתות ניטור והגנה לא צריכות להיעשות.

דבר נוסף שצריך לחפש הוא תוכנית המציעה אפשרויות שדרוג חלקות. אם אתה משתמש רגיל במחשב, סביר להניח שלא תזדקק להגנה ברמה העסקית. עם זאת, האפשרות עדיין צריכה להיות שם בשבילך לרכוש כלי הגנה ואבטחה נוספים ככל שהצרכים שלך גדלים.

תוכנת הגנה מפני וירוסים למחשב זמינה בדרך כלל במגוון תמחור ואפשרויות מנוי. בדרך כלל, ניתן לרכוש את הגרסה הבסיסית ביותר עבור מחשב יחיד, בין אם מדובר במחשב PC או ב- Mac. אם אתה רוצה הגנה גם על הטלפון החכם, הטאבלט, המחשב הנייד וכו ', אמורה להיות סוויטת פרימיום או פרמייר עם אפשרויות תמחור משתנות.

האם כדאי לך לשקול תוכנת הגנה מפני וירוסים בחינם למחשב האישי?

מה עם תוכניות חינמיות? בעוד שגרסאות חדשות של Windows מגיעות עם תכונות אבטחה מובנות, כולל חומת אש, הן אינן מספקות הגנה מספקת עבור המשתמש הממוצע. תוכניות חינמיות מציעות בדרך כלל רק את המינימום של הגנה. זה לא אומר שאתה צריך להתחיל להוציא כסף על תוכנות להגנה מפני וירוסים למחשב, מכיוון שבדרך כלל ישנן ניסיונות חינם המוצעים על ידי החברות הגדולות ביותר. קרא ביקורות ונסה אחת לפני שתחליט אם ברצונך לרכוש רישיון לגרסה המלאה.

אם אתה עושה הרבה קניות באינטרנט ומשלם חשבונות, בהחלט תזדקק לחבילת אבטחה המציעה ביטחון כלכלי. צריכה להיות תכונה ששומרת על הפרטים הפיננסיים שלך מוגנים ומוצפנים.

ידידותיות למשתמש היא שיקול חשוב נוסף. אם אתה מהסוג שמעדיף להיות מעשי, התוכנית האידיאלית תציע אפשרויות סריקה ועדכון ידניות. אם אתה מעדיף שאפליקציות יפעלו בשקט ברקע, התהליכים שלה, כולל עדכונים, צריכים להפוך לאוטומטיים.

בסך הכל, מכל חברות הגנת הסייבר, נורטון היא אולי הפופולרית ביותר. הוא מציע תוכנות להגנה מפני וירוסים עבור מחשבים אישיים, מחשבי מקינטוש, אנדרואידים, iOS וכו '… בחר ב- Norton Antivirus Basic, Standard, Deluxe ו- Premium.

חסוך כסף באמצעות קודי קופון של Norton. בדוק את כל מוצרי הנגיפים והאבטחה השונים שלו כדי לקבוע איזה מהם עונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלך. נורטון בהחלט מציעה מעולה תוכנת הגנה מפני וירוסים למחשב.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.