תוכנת אנטי וירוס לאנדרואיד – כיצד לבחור את המתאימה ביותר

האם אתה מכיר את התכונות שאתה צריך לחפש בתוכנות אנטי וירוס לאנדרואיד? פרט ליכולתה לקבוע ולנקות וירוסי מחשב ותוכנות ריגול ותוכנות פרסום אחרות, היא חייבת להחזיק במאגר נתונים מעודכן המתמיד של איומי וירוסים ממוחשבים ולהיות מסוגל לסרוק את כל קבצי מערכת אנדרואיד החיוניים לזיהומים לפי דרישה. . סריקה בזמן אמת כמו גם בדיקת יישומים ניידים לאיתור וירוסים הם חלק מהתכונות האחרות שיש לחפש. תכונות הגנה מפני גניבה נוטות להיות תכונה רצויה. על התוכנית לאפשר למצוא את המכשיר ללא מאמץ במקרה של גניבה, כמו גם מידע שמור עליו. בדיקת תוכן שירות SMS עבור תוכנות זדוניות היא תכונה נוספת שעליך לקחת בחשבון.

האנטי וירוס הטוב ביותר לאנדרואיד: סקירות

בהתחשב בכך שאתה עשוי לשתף מידע רגיש ביותר כגון פרטי כרטיס אשראי בכל פעם שאתה קונה באמצעות טלפון אנדרואיד שלך, חשוב שתהיה לך תוכנת אנטי וירוס המגנה מפני סיכוני פריצה. להלן כמה תוכנות ללא תשלום וגם בתשלום שהן מועמדות טובות.

AVG חינם אנטי וירוס

אחת מתוכנות האנטי -וירוס הטובות ביותר הקיימות עבור מערכת אנדרואיד היא ללא ספק AVG Antivirus. הוא נותן לך אבחון מקיף של כל ה- SMS, הדוא"ל, היישומים וכן התקני האחסון, המהווים חלק בלתי נפרד מטלפון האנדרואיד. הוא מכיל תכונות סריקה של תוכנות זדוניות, יחד עם הגנה מפני גניבות שיכולות לסייע לך לשמור על נתונים חשובים, במקרה שהטלפון הנייד שלך ייגנב. מסופק בנוסף אבטחת דואר זבל. בדומה למהדורת המחשב האישי, יישום AVG החינמי הזה לחלוטין לאנדרואיד הוא אפשרות אמינה ביותר.

מגן אבטחה SMobile

אתגר נוסף להבחנת האנטי -וירוס הטוב ביותר לאנדרואיד הוא מגן SMobile Security, הנמכר במחיר של 29.99 $. זהו יישום מותאם אישית למערכת ההפעלה אנדרואיד הכולל תוכנת אנטי וירוס, תכונת תמיכה לגיבוי וכן שירות נגד גניבה, שיכול לאפשר לך להיפטר ממידע חיוני לאחר אובדן.

תקן אבטחת סופר

אחת מתוכנות האנטי -וירוס החינמיות לטלפונים אנדרואיד היא המהדורה הסטנדרטית Super Security. יחד עם אפשרות סריקה בזמן אמת כמו גם לפי דרישה, היא מציעה כל תכונות הגנה בסיסיות שאתה רוצה. אבטחת סופר מספקת מנוע אנטי וירוס מבוסס ענן שיעזור לך להיפטר מתוכנות זדוניות. הוא גם מספק 'תיבת חזקה' להסתרת הנתונים הרגישים שלך.

AVG אנטי וירוס פרו

האפשרות המתוחכמת להגנה מפני וירוסים ש- AVG מספקת היא Antivirus Pro. זה מורכב מכל אחת מהתכונות מהגרסה החינמית, יחד עם תכונות נוספות. זה מורכב מאבטחת דואר זבל עוצמתית נגד SMS, כמו גם מצוות תמיכה טכנית לפי דרישה במידת הצורך. זה עולה $ 9.99.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן מספר אפשרויות בעלות נמוכה/ללא עלות להגנה על אנדרואיד AV. האפשרויות שהוזכרו לעיל כולן טובות, לכן הקפד לא לקחת סיכונים עם אנדרואיד וללכת עם אחת מהן.Source by Peter Rahalski

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.