תוכנת אנטי וירוס חינמית שתוכל להגן עליה על עצמך

1-אנטי וירוס ללא עמיטי

Amiti free Antivirus היא תוכנית התומכת בסריקה ויש לה 4 סוגי סריקה שונים, כולל זה שיכול לבדוק כרגע את הווירוסים שפועלים כעת בזיכרון. יש כלי שמאפשר להשתמש בו לניקוי מהיר של כל הקבצים כדי לפנות מקום בדיסק. אין הרבה הגדרות או אפשרויות, אך הוא אכן עוקב אחר קבצי הסריקה באופן אוטומטי ותומך בעדכוני מסד הנתונים שלו. Amiti Antivirus מספק גם הגנה קבועה על וירוסים, הנקראת הגנת תושבים, בחינם. עובד עם Windows 10, 8, 7, Vista ו- XP.

2-אנטי וירוס ללא קומודו

אנטי וירוס זה הוא מפתרונות האבטחה של קומודו והוא עוד תוכנית מצוינת, בקלות אחת האפשרויות הטובות ביותר לאנטי וירוס. אנטי וירוס זה מגן עליך מפני כל כך הרבה שירותי איום, כפי שרבים מהם ברשימה זו עושים. Comodo אנטי וירוס משתמשת גם בטכנולוגיות אחרות כדי להפוך את התהליך לשקט אך עדיין יעיל. Comodo אנטי וירוס פועל עם Windows10, 7, 8, Vista ו- XP.

3-אנטי וירוס ללא פורטיקלינט

זהו אנטי וירוס, חומת אש, בקרת הורים, אופטימיזציה, תוכנית שהיא מספיק חזקה לשימוש העסק. מכונה גם "ניהול איומים". ההגדרה של FortiClient ממש קלה, מעדכנת אוטומטית את קבצי הגדרות הנגיפים שלה, סריקת מערכת מלאה פעם בשבוע, והכל אם תצטרך לדאוג לגבי זה. נהל את כל הלקוחות ממסוף אחד. FortiClient תומך ב- WindowsXP ומערכת הפעלה חדשה יותר של Windows הכוללת, Windows 10, 8, 7, Vista ויכולה גם להריץ Mac OS X.

4-אנטי וירוס בחינם UnThreat

UnThreat AntiVirus מציע הגנה סטנדרטית לתוכנות זדוניות, כולל האיומים באמצעות דואר אלקטרוני. UnThreat לא ניסה להתקין תוכנה נוספת במהלך תהליך ההתקנה, ואף אחת מהגדרות הדפדפן לא השתנתה. UnThreat AntiVirus מספק הגנה מתמדת, המכונה גם גישה או הגנת תושבים. זה לגמרי אומר ש- UnThreat Antivirus יכול להחליף תוכנת אנטי -וירוס מחברות כמו McAfee ו- Norton. היתרונות של UnThreat AntiVirus כוללים עדכונים אוטומטיים שלו, הורדה והתקנה מהירה, הגנה על דוא"ל, סריקות מתוזמנות. UnThreat תומך רשמית במערכות הפעלה אלה – Windows 8, 7, Vista ו- XP ועשוי לעבוד גם באחרות.

עם כל כך הרבה אנטי וירוסים הכי טובים שיש, אין לך תירוץ ללכת ללא הגנה, וסלח לך לחשוב שזה כל מה שאתה צריך. אחרי הכל, Windows Security Essentials/Defender הוא כמעט יישום האנטי -וירוס הקל ביותר לשימוש ולהתמודד איתו, והוא בעיקר בלתי נראה באופן בו הוא פועל.Source by Varun Kumar

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.