תוכנות מחשב מובילות

עיין ברשימת תוכנות המחשב המובילות של אמזון, מבצעי השבוע, ביקורות, התוכנה העדכנית ביותר, שוברי מתנה ודיונים עם לקוחות על המוצרים. תמצאו גם קישורים לאתרים בינלאומיים.

תוכלו למצוא מוצרים כמו Windows Vista, Movie Converter, Mr Site, Adobe Photoshop ואבטחת האינטרנט של Norton. תמצאו גם רשימה של מוצרי התוכנה העדכניים ביותר, ותוכלו לקבל המלצות מותאמות אישית.

חפש את מערכת ההפעלה המובילה, בית, סגנון חיים, עיצוב, מולטי מדיה, עסקים, תוכנות שירות, חינוך, תקשורת ותכנות. או חפש לפי מותג או טווח מחירים באתר האינטרנט של Epinions. תמצא גם ביקורות חסרות פניות של אנשים אמיתיים.

בתוכנת מחשבים דרום אפריקה, תמצא את החשבונאות המובילים, אנטי וירוס, אבטחת אינטרנט, גרפיקה, חליפות משרדיות, עריכת וידאו, פיתוח אתרים, תוכנות למאסטר אתרים בדרום אפריקה. תמצא גם רשימה של מוצרי התוכנה העדכניים ביותר.

למה שלא תסתכל על 100 מוצרי התוכנה המובילים של CNet? תוכלו למצוא מוצרים של ספקים מובילים כמו Microsoft, Adobe, Intuit, Norton, McAfee ו-Apple Mac Tiger OS. תוכלו למצוא גם ביקורות וחדשות על תוכנת המחשב הטוב ביותר לרכישה.

מיקרוסופט שילבה את חבילת ה-Office הפופולרית שלה עם המערכת הארגונית שלה כדי ליצור את מה שהיא מכנה כעת Microsoft Office System. אבל בעוד השם שונה ואאוטלוק קיבל מתיחת פנים, מיקרוסופט לא עשתה הרבה ליישומים האחרים בסוויטה. אז נותרה השאלה הבוערת: האם לשדרג?

חומת אש/פרטיות/אנטי-וירוס/אנטי ספאם/אנטי ריגול פשוט ויעיל, ZoneAlarm Internet Security מבית Zone Labs ראוי להתייחסות בכל מצב בבית או ב-SOHO. הוא מציע את חומת האש, האנטי-וירוס והגנת הפרטיות הטובה ביותר למשתמשי PC כיום.

ממשק זה, המבוסס על כרטיסיות, נקי ופשוט, אינטואיטיבי להפליא לניווט, מה שהופך את ZoneAlarm להרבה פחות מרשים מ-Norton Internet Security 2005 וקל יותר לתפעול מאשר McAfee Internet Security Suite 2005.Source by Caroline Becht

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.