שפר את בטיחות המחשב האישי שלך בעזרת תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר

אם אתה שואל מדוע המחשב שלך מאט לעתים תכופות בזמן האחרון, או מדוע אינך יכול למצוא את נתוני הנתונים החיוניים על הכונן הקשיח, ייתכן שהגיע הזמן לסרוק את המחשב שלך לאיתור וירוסים. בעידן האינטרנט, כל המחשבים האישיים דורשים תוכנת אנטי וירוס יעילה. כאשר אלפי וירוסים מזיקים נוצרים ומשוחררים לאינטרנט מדי יום, קיימת סבירות גבוהה כי המחשב שלך אם הוא נגוע אם אינו נסרק ומנקה באופן קבוע.

כדי לשמור על המערכת ולהסיר איומים לא רצויים, הקפד לקבל תוכנת אנטי וירוס מורשית בחינם למערכת שלך. באינטרנט תוכל להוריד תוכנות להסרת וירוסים מחברות תוכנת אנטי וירוס מהימנות אשר יספקו הגנה מתקדמת למחשב האישי שלך. ודא שתוכנת הסרת הנגיפים תואמת את מערכת ההפעלה שלך, כולל חלונות 7 וחלונות ויסטה במידת הצורך. לפני הורדת תוכנת האנטי -וירוס הטובה ביותר שתוכל למצוא, הקפד לבדוק אם יש בה את רוב התכונות המפורטות להלן:

סריקה יעילה: לפני כל בחירת הורדות אנטי וירוס אחרונה, ודא שהוא מספק סריקה עמוקה של כל הקבצים והתיקיות במחשב האישי שלך. התוכנה אמורה להיות מסוגלת לסרוק קבצים ותיקיות ביעילות עוד לפני פתיחתם. כל אנטי וירוס בחינם שתבחר אמור לספק לך סריקה מלאה והסגר מכל איום מקוון.

נתוני גיבוי לפני הסרת וירוסים:תכונה אחת חשובה שכל הסרת וירוסים במחשב צריכה לספק היא גיבוי לכונן הקשיח. לפני הסרת כל וירוס מקובץ או תיקיה מסוימים במחשב האישי שלך, עליו לשמור על גיבוי של הקובץ. מכיוון שתוכנות אנטי -וירוס מוחקות את הקבצים החשודים, חשוב שיהיה גיבוי כדי להגן מפני אובדן נתונים במקרה של טעות.

זיהוי יישום חשוד:אם תוכנת האנטי -וירוס שלך פתאום לא מזהה קבצים מאיימים, ייתכן שאפליקציה חשודה שינתה את הגדרות האבטחה של המחשב האישי שלך. רצוי לרכוש תוכנת אנטי וירוס אשר יכולה לזהות אפליקציות חשודות.

עדכונים אוטומטיים: מכיוון שאיומי וירוסים ותולעים חדשים משתחררים לאינטרנט מדי יום, יש צורך שתוכנית אנטי -וירוס תתעדכן בתכונות חדשות באופן תדיר ואוטומטי. בעזרת תוכנת אנטי וירוס יעילה המערכת שלך יכולה לאתר, לעקוב ולהתמודד עם איומי וירוסים חדשים.

אם אתה רואה סימנים של האטה במחשב האישי שלך, חשוב יותר מתמיד להגן על המחשב מפני וירוסים ולקבל תוכנת אנטי וירוס יעילה.Source by Alexs Smith

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.