שימוש בסוגים השונים של רשתות חברתיות לטובת העסק שלך

אתה כנראה מתקשר עם כמה רשתות חברתיות שונות. כבעל עסק, אתה כנראה מכיר את השיווק המקוון מכיוון שאתה מזהה את הצורך בשיווק ברשתות חברתיות. המציאות היא שמכיוון שכולם עושים את זה באינטרנט, אתה צריך לעשות את זה גם כן. אם אין לך גישה זו, אתה תישאר בתוך האבק וכל השאר יעברו לידך. עם זאת, מה שאתה אולי לא מבין הוא שיש כמה סוגים שונים של רשתות חברתיות שעשויות להועיל לעסק שלך.

הרשתות החברתיות הפופולריות ולאחר מכן כמה
רוב הסיכויים שאתה מעורב ברשתות החברתיות הפופולריות, כמו לינקדאין, פייסבוק וטוויטר. ייתכן שתקיים אינטראקציה גם באמצעות אינסטגרם ויוטיוב. מצד שני, יתכן שאתה אפילו לא מודע לרשתות החברתיות האחרות ועד כמה הן יכולות להיות מדהימות עבור המותג שלך ועבור העסק שלך. מה שאתה אולי לא מבין זה כמה יש ברשתות החברתיות וכמה עוד תוכל לצאת מזה ממה שאתה מודע אליו כרגע.

סוגי הרשתות החברתיות השונות עושים כל מיני דברים שונים ועוזרים לך להשיג את מה שאתה רוצה להשיג בדרכים יצירתיות רבות ושונות.

  • רשתות חברתיות: הפונקציה והמטרה של רשת חברתית הם פשוטים מאוד. רשתות חברתיות מחברות אנשים זה לזה. בדיוק בגלל זה קוראים להם חֶברָתִי רשתות. רשתות חברתיות יכולות להועיל לעסק שלך בכמה דרכים שונות, כגון לאפשר לך לבצע מחקר שוק, יצירת לידים, בניית מערכות יחסים וכו '.
  • קבוצות דיון: פורום דיון הוא מקום מצוין להתערב בו אם אתה רוצה לשתף אנשים אחרים בדעותיך, לשמוע את דעותיהם ובאמת להתחיל שיחה מעוררת. כל מיני גושי מידע מעניינים יכולים לצוץ כתוצאה מדיון שיש לך בפורום דיון.
  • רשתות המשתפות מדיה: רשת שמשתפת מדיה עושה בדיוק את זה. זוהי רשת שבה אנשים יכולים לשתף את כל סוגי המדיה, כגון תמונות, סרטונים וכל סוג אחר של מדיה שתוכל לדמיין. רשת מסוג זה יכולה להועיל לעסק שלך בדרכים דומות למה שקורה ברשתות חברתיות. הם יכולים לעזור לך לבנות את המותג שלך ולבנות מערכות יחסים, לערב את קהל קהל היעד שלך וליצור לידים בין רשימה שלמה של יתרונות. במקרים רבים, סוגי מדיה אלו יעילים יותר ממילים (אם משתמשים בהם בשילוב, התוכן שלכם יהיה יעיל ביותר). חשוב לזכור שאנשים רבים הם ויזואליים, ולכן הם מגיבים כל כך טוב לתוכן ויזואלי.
  • רשתות אוצר תוכן וסימניות: אם אתה מחפש תוכן חדש, זה סוג הרשת שתעשה זאת. יש סיכוי טוב שלא כל התוכן שאתה משתף הוא תוכן מקורי. ייתכן שאתה אוצר חלק מהתכנים שלך, שהם חלק אינטליגנטי מאסטרטגיית שיווק התוכן המקוון שלך. ישנן רשתות שיכולות לעזור לך להגיע לאן שאתה הולך בהקשר זה. רשת מסוג זה יכולה להועיל לעסק שלך בכמה דרכים שונות, כולל הגברת המודעות למותג שלך, מעורבות חברי קהל היעד שלך והגדלת התנועה לאתר שלך.
  • רשתות בהן ניתן להשאיר ביקורות על מוצרים ו/או שירותים: זוהי סוג חשוב של רשת מכיוון שבעלי עסקים אחרים סומכים על דעתך ודעות דומות מאנשים אחרים. העובדה היא שכולם שוקלים וקונים מגוון מוצרים ושירותים. למה לא ללכת צעד אחד קדימה ולשתף את דעתך לגבי מה שחקרת ורכשת? זה בהחלט יעזור לבעלי העסקים אם תעשה זאת.
  • רשתות לפרסום תוכן: התוכן הוא הלחם והחמאה של כל העסקים. לא משנה מה אתה עושה ומה שאתה מציע, העובדה היא שתצטרך לספר לאנשים אחרים על ההצעות והמותג שלך. אחרת האדם בצד השני לא יידע עליך ואם הוא לא יודע עליך, לא תוכל ליצור איתו מערכת יחסים והם לא יקנו ממך דבר בשום שלב. שיווק באמצעות תוכן הוא גישה הכרחית לכל העסקים. הרשתות המאפשרות באופן ספציפי לאנשי עסקים לשתף ביעילות את התוכן שלהם להשפעה מרבית הן כלי קריטי להצלחתם של אותם עסקים (שלך כולל).
  • רשתות שבהן אנשים בעלי אינטרסים משותפים יכולים להיפגש: סוג זה של רשת יכול לחול על אינטרסים אישיים או מקצועיים. הם מאוד יעילים ומאוד מצליחים בסך הכל. מכיוון שרשת מסוג זה עוזרת לאנשים לבנות מערכות יחסים, זה גם אומר שתקדם את האדם האחר ותבנה את המותג שלך.
  • רשתות שבהן אנשים יכולים לקנות מוצרים: מכיוון שקניות נחוצות וכולם עושים זאת, רשת מסוג זה תהיה קיימת הרבה מאוד זמן. בדומה לשאר הרשתות שנדונו כאן, רשת מסוג זה יכולה גם לבנות מודעות למותג, לשפר את המעורבות ולמכור מוצרים לאנשים אחרים.
  • רשתות בהן אנשים יכולים לסחור: זה כנראה ברור. אם יש לך דברים שאתה לא רוצה או צריך יותר, יש סיכוי טוב מאוד שיש עוד מישהו שכן צריך ורוצה את זה. זוהי דרך מצוינת לנקות ולבנות מערכת יחסים בו זמנית.
  • רשתות בהן אנשים יכולים להיות אנונימיים: אחת התכונות האטרקטיביות ביותר של אנשים עבור אנשים רבים היא הרעיון שהם אנונימיים. לפני האינטרנט, אנשים רבים נרתעו או חששו לתקשר באמצעות שמם. עכשיו הם יכולים להסתתר מאחורי אנונימיות, שמרגישה בטוחה יותר. כמובן, לא תמיד זוהי הדרך הנכונה לנקוט אך היא מרגישה כמה אנשים.

סיכום
גם אם אינך מסתבך בכל סוגי הרשתות החברתיות השונות, חשוב שתהיה מודע לקיומן ותבין בדיוק למה הן מיועדות וכיצד הן פועלות. מעניין לציין שלרוב הסוגים השונים של הרשתות החברתיות יש חוטים משותפים: בניית מודעות למותג, עיסוק בקהל והקמת מערכות יחסים חדשות. רק אז תוכל להיות מסוגל לדחות אותם אם אינך מרגיש שהם יעבדו ביעילות עבור העסק שלך.Source by Michael Cohn

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.