שיווק בפורום קישורים נכנסים

חלק מהפורומים משתמשים בתג "rel=nofollow" בקישורים שלהם, במיוחד בקישור בחתימות ובפוסטים.

תג זה אומר למנועי החיפוש לא לעקוב אחר הקישורים הללו, מה שהופך אותם לחסרי תועלת מנקודת מבט גרידא של SEO.

כמובן, קישורים אלה עדיין שימושיים ביותר אם הפורום מקבל כמות משמעותית של תנועה. אנשים יראו את הפוסטים שלך ויבקרו בקישורים שלך, אז הם עדיין חשובים.

ובכל זאת, אם המטרה העיקרית שלך היא להשיג קישורים נכנסים, עליך לבדוק את הקישורים בכל פורום כדי לוודא שלקישורים אין את התג "rel=nofollow".

אתה גם צריך לבדוק היטב את חוקי הפורום.

הכללים לגבי חתימות וקישורים בפוסטים משתנים מאוד מפורום לפורום, לכן חשוב לבדוק כל פורום היטב.

חתימת פורום היא קטע קטן של טקסט (ולפעמים תמונות) שאתה יכול להגדיר שיופיע בסוף כל פוסט שאתה מפרסם. חלק מהפורומים מאפשרים קישורים בחתימות, וחלק לא. אחרים מאפשרים סוגים מסוימים של קישורים, אך לא אחרים.

בחתימה שלך, עליך לקשר לאתר שלך, תוך הקפדה על כללי החתימות. אל תפנה תשומת לב לחתימה שלך בשום צורה, כי זו דרך טובה להחרים. גם אם לא יחסרו אותך, אתה עלול בסופו של דבר להרחיק אנשים שמתחילים לראות בך שולח דואר זבל אופורטוניסטי במקום סמכות שאפשר לסמוך עליה.

שיווק בפורום קצת גוזל זמן. זה קל יותר אם כל מה שאתה מחפש הוא קישורים נכנסים, אבל אם אתה רוצה להפיק את המרב, אתה עדיין צריך לנסות לגרום לאנשים לבקר באתר שלך.

זה ידרוש ממך לפרסם הודעות ידידותיות ובעלות ידע על בסיס קצת קבוע. אם הפוסטים שלך קצרים מדי, או שהם מחוץ לנושא, אנשים לא יתחילו לכבד אותך.

שיווק בפורום יכול להיות חזק מאוד אם משתמשים בו נכון. יש לך פוטנציאל להשיג הרבה תנועה איכותית על גבי הקישורים הנכנסים שלך אם אתה מוכן להשקיע מאמץ נוסף כדי להפוך את עצמך ידוע ולכבד בפורומים שבהם אתה מפרסם.

אם אתה בעניין של קישורים נכנסים, אתה יכול לפרסם פחות. רק הקפד לשמור על הפוסטים שלך בנושא, להגיב בתשומת לב ותמיד להיות ידידותיים ומכבדים ככל האפשר.

זכרו גם לעקוב אחר הכללים בקפידה. זה לוקח קצת זמן ומאמץ כדי לפרסם בפורומים. אם תפספס, כל הקישורים שצברת ייעלמו, וזמנך יתבזבז.

אתה יכול למצוא פורומים בעלי תנועה רבה בנישות רבות כאן: Big-boards.com

אתר זה מציג למעלה מ-2,000 פורומים בנישות רבות ושונות. אם אינך מוצא כאן פורום בנישה שלך, נסה לחפש כמה מהביטויים הבאים בגוגל:

  • פורום "הנישה שלך".
  • לוח הודעות "הנישה שלך".
  • לוח מודעות "הנישה שלך".Source by Tom Moris

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.