שיווק במדיה חברתית – טכנולוגיה חברתית בעלת טווח רחב

שיווק במדיה חברתית היא באמת טכנולוגיה שצומחת במהירות המאפשרת את הדרכים והאמצעים לאנשים ליצור אינטראקציה חברתית. דוגמאות לכלי שיווק במדיה חברתית הם Linkedln, Facebook, Twitter, Flickr ו-You Tube. בהגדרה, המשמעות היא שימוש בכלים מקוונים כגון בלוגים, שיווק, שירות לקוחות, פרסום ויחסי ציבור. ישנם כמה מושגים בסיסיים למקום השיווק הזה שמרכיבים את הפעילויות המקוונות הבסיסיות שלו כמו יצירת באז שהוא דרך למשוך תשומת לב. באז הוא אולי מה שגורם לרשתות חברתיות מקוונות לעבוד. זה מסתמך על אירועים ראויים לחדשות, בלוגים, סרטונים ואפילו ציוצים. זהו כלי שיווקי חזק מאוד.

בהיותה שיטת פרסום, שיווק במדיה חברתית היא שיטה הנשענת על שירותי רשת חברתית מקוונת שונים שיכולים להיות דואר אלקטרוני או מסרים מיידיים למשל. אתרי רשתות חברתיות הופכים לאתרי תקשורת ענקיים שבהם אנשים מתאספים כדי לשתף מידע, חדשות וצ'אט סרק. לאחרונה רבים מהשירותים הללו כמו MySpace, Twitter ו-Linkedln פיתחו דרכים לשלב אימייל קונבנציונלי והודעות מיידיות לתוך השירותים שלהם. עד לא מזמן חשבו כלי רשת חברתיים מסוג זה משמשים רק אנשי טכנולוגיה וחנון. כיום, יותר ויותר אנשים רוצים לדעת כיצד להשתמש בשירותים אלו לשיווק המותגים שלהם.

מבחינה היסטורית, שיווק ברשתות חברתיות קיים כבר כמה שנים. אנשים התחברו לבלוגים בשנתיים האחרונות, ואפילו לפני יצירת ה-World Wide Web, אנשים התחברו ל-Usenet News. למעשה, משתמשי שירותי לוח המודעות המוקדמים בחיוג החליפו הודעות טקסט פרימיטיביות וגרפיקה מוגבלת. ישנן כמה הקבלות מעניינות בין הימים הראשונים של הרשתות החברתיות המקוונות לבין הכלים והשירותים הפופולריים ביותר של ימינו. אלו חדשות טובות עבור היזם השואף לשיווק מקוון. אם אתה מחפש לשווק משהו באינטרנט, למקום הזה יש כמה יכולות חזקות עבור העסק שלך.

אם אתה רוצה להשתמש בשיווק מקוון ברשתות חברתיות כאמצעי לקידום העסק שלך, יש כמה מחשבות שכדאי לשקול. המפתח שיש לזכור בעת שימוש בכלי זה לשיווק העסק שלך הוא שעליך למקד לאנשים שיש להם עניין משותף במותג שלך. אם תפתח חברים חברתיים מקוונים בעלי אותם תחומי עניין שלך, הקהילה שלך תגדל ככל שיותר אנשים יתקלו בבלוגים ובפוסטים שלך. זה מקביל לשימוש מפה לאוזן כדי להפוך את המותג שלך לפופולארי. הרשת החברתית שלך יכולה להביא חברים חדשים לשוק עבור מאמצי השיווק העסקיים שלך.Source by Liam McCauley

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.