שבעה כללים לשימוש בלינקדאין ככלי לחיפוש מכירות

לינקדאין היא רשת חברתית בעלת ערך שנועדה להשיג קשרים מקצועיים. זהו מכרה זהב של הזדמנויות חיפוש עבור כל נציג מכירות שמוכן להקדיש זמן להבין אותו ולהשתמש בו נכון. הרשימה הבאה מספקת שבעה כללים שכל אחד במקצוע המכירות צריך לזכור בעת השימוש בלינקדאין ככלי חיפוש פוטנציאלי.

1. ודא שהפרופיל האישי תמיד מעודכן. אתה רוצה לספק מידע רב בצורה יעילה ללקוחות פוטנציאליים שעשויים לצפות בפרופיל שלך עבור עסקים עתידיים. פרופיל הלינקדאין שלך צריך לכלול קישור לאתר החברה שלך, כמו גם כל קישור מדיה חברתית עסקית אחרת. לקוחות פוטנציאליים רבים ירצו "לבדוק" אילו שירותים אתה מספק ופרטים נוספים על הלקוחות והעסק שלך לפני שהם יוצרים איתך קשר על מנת לא לבזבז את זמנם היקר.

2. הפעל חיפוש באינטרנט על עסקים שעשויים להפיק תועלת מהצעות מוצרים או שירותים. באתרי חברות רבים אתה עשוי למצוא שמות של מנהלים/מנהיגים להתחבר אליהם. רוב אנשי הניהול, אלה שמקבלים החלטות קנייה, יהיו בלינקדאין. קשר חברתי יכול להיות הרבה יותר קל עבורך להשיג פגישות עם מנהיגים מבלי שתצטרך לעבור קודם דרך שומרי הסף שלהם. אנשים נוטים לנהל את חשבונות הרשת החברתית הפרטיים שלהם במקום לפקח עליהם מישהו אחר.

3. עזור לאנשי קשר כי הדדיות עובדת. בכל פעם שאחד מאנשי הקשר שלך בלינקדאין נפגש איתך או מארגן לך היכרות, הקפד להודות להם. כמו כן, התרגל להעניק לאנשי הקשר שלך המלצות וחשוב מכך הפניות. לינקדאין הופכת את התמיכה בכישורים של אחרים של אחרים בקלות והוספת הפניות אישיות מראה שאתה באמת יודע את המקצועיות של אחרים.

4. חקור אנשי קשר חדשים לפני קבלת הזמנה להתחבר. בדיקה של איש הקשר הפוטנציאלי של LinkedIn תבטיח שהם מתאימים לעסק שלך. במילים אחרות, אתה יכול לקבל הזמנות אקראיות מאנשים שלא יעודדו את ההזדמנויות העסקיות שלך או שאולי ירצו רק לבנות רשימת אנשי קשר משלהם. במקרים אלה, זה לא יהיה לטובתך להתחבר. עם זאת, חשוב גם על הקשרים האפשריים שלהם בחברה שלהם. רק בגלל שהם לא נמצאים בהנהלה העליונה, הם עדיין יכולים להיות אדם טוב להתחבר אליו בגלל העובדה שהם יכולים לקשר אותך למקבל החלטות מתאים.

5. בדוק את החיבורים של אלה שכבר מחוברים אליהם. כאשר יש לך קשרים, לינקדאין יכולה ליידע אותך על אחרים שהם התחברו אליהם לאחרונה. הקפד לסקור את הקשרים האחרונים מכיוון שהם עשויים להיות לקוחות פוטנציאליים בעסקים שעדיין לא חשבת עליהם. לאנשים רבים יש חברים שנמצאים בתפקידי ניהול בכירים בחברות אחרות ושיכולים לעבוד לטובתך.

6. הצטרף לקבוצות שיאפשרו יותר התאמות של לקוחות פוטנציאליים. הצטרפות לקבוצות LinkedIn ספציפיות שנמצאות בסביבת היעד או בתעשייה שלך תגדיל את הסיכויים שלך בזיהוי לקוחות פוטנציאליים אמיתיים. אתה יכול להיות ספציפי או מעורפל ככל שתרצה בתוספות הקבוצות האלה ויכול גם לחזור ולהוסיף או למחוק קבוצות כדי להגדיל את היעד שלך. הירשם לתקצירים של פוסטים קבוצתיים כדי שתוכל לעקוב אחר שאלות שנשאלו ולספק פתרונות שיבחינו בכם.

7. הבינו שאתרי מדיה חברתית אחרים מיועדים לאינטראקציה אישית. שמור על חשבון LinkedIn שלך מקצועי כדי להגדיל את הסיכוי להזדמנויות עסקיות פוטנציאליות. במילים אחרות, הרחיקו משפחה וחברים מאנשי הקשר שלכם כאן אלא אם כן הם יכולים לקדם הזדמנויות עסקיות עבורכם. לדוגמה, אם יש לך בן משפחה שיכול לספק לקוחות פוטנציאליים, אז בכל האמצעים שמור אותם בלינקדאין שלך. אם לא, אז אתה צריך לבחור אתר מדיה חברתית אחר כדי ליצור איתם אינטראקציה.

מומחי מכירות המשתמשים בשבעת הכללים הקודמים צריכים בקלות את השכל הישר שסופק בהם ולהבין טוב יותר כיצד הם יכולים להשתמש בו ככלי חיפוש פוטנציאלי נהדר להגדלת המכירות. נציגי מכירות צריכים לנצל את הרשת החברתית של הקשרים המקצועיים שלינקדאין מציעה ואת הפונקציונליות שהיא יכולה לספק כדי למצוא את הזדמנויות הזהב שעשויות לחכות שםSource by Mary Anne Wihbey Davis

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.