שבעה יתרונות של פורומים באינטרנט

פורומים באינטרנט הם מקומות נפלאים להיות בהם, במיוחד כמשווקת אינטרנט. אם אתה מצטרף לפורומים בנישה שלך, הקפד להרוויח כל כך הרבה, במיוחד כשאתה מנסה כמה שיותר להיות פעיל בפורומים. רק תסתכל על היתרונות הבאים:

– ידע חינם: בפורומים יש לך גישה לידע ששווה כסף אמיתי בחינם. חברי הפורום תמיד מוכנים לחלוק את הידע והניסיון שלהם עם אחרים, ואתה יכול, במיוחד כחדש, ליהנות מהידע החינמי הזה.

– חיסכון בעלויות: אתה נחסך בעלויות על ידי כמה דברים שבדרך כלל היית מוציא כסף כדי להשיג אותם בחינם על ידי חברי הפורום שלך. כשהייתי מפרסם את האתר הראשון שלי, היו לי כמה קשיים. ובכל זאת פרסמתי אותו על ידי חבר באחד הפורומים שאני משתייך אליהם. הייתי מוציא כל כך הרבה כסף כדי שמישהו אחר יעשה את זה בשבילי.

– חונכות: חברי הפורום מספקים צורת חונכות למתחילים. יש בכל פורום שמוכנים ומוכנים להציע לך עזרה בכל נושא. ומשם אתה יכול אפילו לפתח מערכת יחסים עסקית מתמשכת עם כמה מהגורואים בתעשייה.

– הזדמנות לבנות אמינות: הפורומים מציעים לך הזדמנות לבנות אמינות ולהתבסס כגורו בתעשייה שבה אתה פועל. אם אתה טיפוס בעל ראש פתוח שתמיד יציע עזרה לאנשים, במיוחד החדשים, בקרוב יראו אותך כגורו ומומחה מבוסס בתעשייה. הרעיון כאן הוא שתמיד תהיה מוכן ומוכן להציע עזרה שימושית לאנשים.

– הזדמנות לפרסם את המוצרים שלך: בפורומים יש חלקים שבהם תוכל לפרסם את המוצרים שלך בחינם. זוהי גם דרך נוספת לחסוך בעלויות. יש לך גם את האפשרות לפרסם בעצמך.

– הדרכה מוקדמת: הייתי בפורום לוחמים וראיתי את חברי הפורום דנים במוצר מסוים שנקנה על ידי כמה מהם וגיליתי שהמוצר היה סתם שטויות, וחמור מכך, כאשר ביקשו החזר כפי שהובטח על ידי בעל המוצר, הוא אמר שהערבות שלהם היא רק לשלושים יום ושהגיע הזמן לבקש החזר. סוגיה זו עלתה למעשה מכיוון שמישהו בפורום רצה לקנות את המוצר הזה ורצה לשאול מחברי הפורום אם להמשיך ברכישה או לא. אחרי כל מה שהוא שמע על המוצר, אני בטוח ששום קסם בעולם הזה לא יגרום לו לרצות לקנות כל מוצר מהבעלים הזה.

– מקור המוטיבציה: אתה יכול בקלות לראות אנשים שיתנו לך את המוטיבציה והעידוד שאתה צריך להמשיך בעסק שלך ובסופו של דבר להצליח. זה נהדר שיש אנשים בעלי דעות דומות ובאותו קו עסקי שמוכנים לשתף פעולה איתך ולעזור בבנייתך. זכור כי ברזל מחדד ברזל.

אלה חלק מהיתרונות בהצטרפות לפורומים באינטרנט. ואם אתה עדיין מצטרף לאחד, אני תוהה למה אתה עדיין מחכה.Source by Chinedu Ekeke

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.