רשת חברתית מקוונת – שימוש בה לתמיכה במשרד שלך או ללא מטרות רווח

אם אתה מנהיג קהילתי עסוק בארגון ללא כוונת רווח או רוחני, כנראה שהדבר האחרון שיש לך זמן הוא לקרוא מספר של עדכוני סטטוס ברשתות חברתיות, מענה להזמנות לאירועים ומשחקים. עם זאת, אם אתה עובד עם אנשים, סביר להניח שהבנת עד כמה חשובה הרשתות החברתיות, במיוחד לדור הצעיר. אולי אפילו דאגת לאבד את הקשר עם קהילות הרשתות החברתיות אך דאגת לא פחות גם לאבד את דעתך עם סביבת הרשת החברתית התוססת ולכאורה חסרת טעם, שלכאורה לא תואמת את משימת הארגון שלך . אתה לא צריך להשתגע ואתה יכול להשתמש ברשתות חברתיות מבלי שזה ישתלט על חייך. כלומר, אם אתה שומר את זה פשוט מההתחלה.

כך השתמשתי ברשתות חברתיות מקוונות כדי לתמוך בארגון הרוחני ללא מטרות רווח שלי מבלי להיות המום מזה. עם כמה כללים קלים, שהוטלו על עצמי, הצלחתי ליהנות מהקישוריות המהירה ברחבי העולם של שירותים מקוונים בחינם, כגון פייסבוק.

הכלל האישי הראשון שלי הוא לא לקבל הזמנות לאפליקציות (משחקים, תאריכי יום הולדת, אדם אהוב וכו ').

למרות שפייסבוק משמשת לתקשורת עם משפחה וחברים, היא מהווה משאב הולך וגדל עבור ארגונים לקידום מודעות לפעילותם, לשירותיהם ולאירועיהם. אם אתה מתכוון להשתמש בפייסבוק עבור האחרונים, רצוי להימנע משימוש בתכונות ה"כיף "המתאימות יותר לשימוש עם חברים וקשרים משפחתיים (אם כי גם בקרב יקיריהם אתה יכול להפוך לפופולרי במהירות עבור יותר מדי מהתכונות הללו .) תכונות מהנות יכולות גם הן לפגוע באמינותך אם אתה מסתבך באחת מאותן אפליקציות לשלוח לעשרים חברים. העצה שלי: התרחק מהאפליקציות. חסום אותם.

הכלל האישי השני שלי הוא לקבל רק בקשת חברות ולא לחפש חברים.

למרות שייקח לך יותר זמן לבנות רשת חברים, אך אם תקבל את עצתי, לאורך זמן תפתח רשת של אנשים שבאמת רוצים לשמוע ממך ושנכנסו לדעת על הארגונים שלך שעובדים באמצעות חיבור איתך. בדרך זו, כאשר אתה יוצר אירוע ושולח הזמנה לחברים שלך, יש לך סיכוי מצוין להתקבל בעניין. זוהי אסטרטגיה שונה מפיתוח קשרים עסקיים שבהם אולי יהיה הגיוני שיהיו לך כמה שיותר חברים. עצתי: במקום לבקש חברים, הצטרף לקבוצות בעלות עניין דומה ופרסם הערות מעניינות שימשכו את מי שיש לו זיקה למטרת הארגון שלך.

הכלל האישי השלישי שלי הוא להגביל את זמן האחזקה והעדכון

אינך צריך לעדכן את הסטטוס שלך כל הזמן. עדכונים רבים מדי עשויים אפילו לפעול נגד המטרה שלך להישאר בקשר עם אנשים שמתעניינים בארגון שלך. אני נהנה לקרוא מאמרים על טכנולוגיה וגאדג'טים חדשים ועקבתי אחרי כמה מגזינים מקוונים פופולריים באמצעות טוויטר. לאחרונה לא עקבתי אחרי כמה בגלל היקף העדכונים וההודעות שהתחילו לעצבן אותי ולא להודיע ​​לי. אני עוקב גם אחר מורה פופולרית בתנועת הפוטנציאל האנושי והמסרים שלה מגיעים בערך פעם בשבוע. אני מוודא שאני לא מתגעגע אליהם.

הכלל האישי הרביעי שלי הוא להשתמש באוטומציה בחינם כדי לשמור על טריות התוכן שלי ולפנות את הזמן שלי לעשות דברים חשובים יותר

ישנם מספר שירותים בחינם ובתשלום שבהם תוכל להשתמש בכתיבת עדכונים קצרים ורלוונטיים שיפורסמו אוטומטית לסטטוס שלך בפייסבוק. אתה יכול לכתוב אותם מראש ולתור אותם לתור למשלוח מאוחר יותר, כך שתוכל להמשיך בעסק שלך. אני משתמש באחד בקשר עם הבלוג שלי, כך שיודעו רשומות חדשות בבלוג בדף הסטטוס שלי בפייסבוק. הם מתוכננים ומוכנים לדרך ואני פנוי. (חפש "תזמון עדכוני פייסבוק" כדי למצוא עשרות מאמרים והמלצות.)

אני מקווה שמידע זה יעזור לך להתחיל להשתמש בפייסבוק או ברשת חברתית מקוונת דומה. אני מאמין שעם מעט זמן ומאמץ ניתן להשתמש בו לשרת את משימתך.

אדוארד וילאוןSource by Edward Viljoen

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.