רשת חברתית למעצבי בית חובבים

רשת חברתית עבור מעצבי בית חובבים היא אחד הטרנדים החדשים ביותר באינטרנט. הרשת החברתית מספקת שכונה בה מעצבי בית חובבים יכולים להציג את הפרויקטים שלהם ולקבל משוב והשראה מחברי הקהילה האחרים.

אנחנו יודעים מה אנחנו אוהבים ולא מפחדים לעשות את העבודה בעצמנו. בדרך כלל נטפל כמעט בכל פרויקט, ללא צורך בגינונים מקצועיים, מעצבי פנים או מעצבים.

קצת עצות, הצעות ורעיונות יתקבלו בברכה מאנשי מקצוע ומעצבי בית אחרים. אבל, שם זה מפסיק! אנחנו נהנים ומקבלים בברכה את האתגרים הנלווים לעיצוב הבתים שלנו.

בהחלט ניתן למצוא מידע רב החל משיפוץ מטבח ועד חידוש רהיט. יש לנו מזל שיש לנו תוכניות כמו HGTV ומרתה סטיוארט המלאות באנשים יצירתיים שחולקים רעיונות, עצות והצעות.

BHG, Coastal Home ו- Southern Living הם רק כמה ממגזינים הרבים הקיימים. מגזינים אלה ממלאים את הדפים שלהם בתמונות נהדרות, רעיונות לקישוט, גינון ורעיונות לבישול.

הגדול ביותר ללא ספק והאהוב עליי באופן אישי הוא, רשתות חברתיות דרך האינטרנט. מעצבי בית חובבנים מסוגלים לשתף רעיונות לקישוט הבית שלנו עם אנשים בעלי אופקים דומים. הרעיונות שלנו משותפים באמצעות תמונות, מצגות וסרטונים. אנו מתקשרים באמצעות אתרי אינטרנט, בלוגים, דואר אלקטרוני, פייסבוק וטוויטר.

אני אמן שנהנה ליצור עבור הבית שלנו. אין לי עניין למכור את היצירות האלה או ליצור עבור בתים אחרים, אבל אני אוהב לחלוק את הרעיונות שלי. הרשת החברתית אפשרה שיתוף רעיונות לעיצוב הבית שלי ולבישול.

כשהתחלתי לראשונה את האתר שלי הופתעתי מכל אתרי עיצוב הבית שיש. אתרים אלו מורכבים מאנשים בעלי דעות דומות החולקים את כל הסודות שלהם באמצעות תמונות ותוכן. מסיבות קישורים הפכו לפופולריות מאוד בקרב בעלי אתרים שמשתפים את הרעיונות שלהם במיקום אחד. זוהי הזדמנות מצוינת למבקרים להכיר אתרים אחרים לקישוט הבית ולאסוף מידע.

ישנם אתרי רשת חברתית אחרים הדומים למועדון, אבל אתה מצטרף והופך לחבר בחינם. כל מה שצריך כדי להצטרף ולהשתתף הוא כתובת דואר אלקטרוני וסיסמה. האתרים מיועדים לבעלי אתרים, לאנשי מקצוע ולמבקרים ומציעים הזדמנות לתקשר ושיתוף רעיונות באמצעות דף הערות ותמונות.

אתרי החברים מציעים מגוון הזדמנויות שונות. ישנם כאלה המציעים דרך לאחסן תמונות, סרטונים, אלבומי תמונות והצגת שקופיות וכן תקשורת עם חברים אחרים. תוכל גם לשתף את אוסף התמונות שלך באמצעות דואר אלקטרוני, טוויטר ופייסבוק. בעלי אתרים יכולים להטמיע ולקשר תמונות לאתר או לבלוג משלהם.

מצאתי שמצגות שקופיות פועלות היטב בדפי אתר או בלוג. אני לא יודע מה איתכם, אבל אני אוהב לראות הרבה תמונות של פרויקטי קישוט. הצד השלילי, לדפי אינטרנט לוקח הרבה זמן להיטען כאשר יותר מדי תמונות נמצאות בדף. הצד העליון של הצגת שקופיות, היכולת להציג הרבה תמונות שלא לוקח הרבה זמן לטעון.

אם אתה אוהב לשתף ולתקשר עם אנשים בעלי דעות דומות, אתה בהחלט צריך לנסות רשת חברתית עם מעצבי בית אחרים באינטרנט. תוכל לצבור מידע רב, ידע והשראה.Source by Dianna Greenamyer

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.