קריירה במדעי המחשב עם אבטחת סייבר ורפואה משפטית

פלילי סייבר נלמדים כחלק מהנושא המדעי המשפטי הדיגיטלי. זה נוגע לראיות המשפטיות הטמונות באמצעי האחסון הדיגיטליים ובמרחב הסייבר. מאז הופעת העידן הדיגיטלי, הצורך לקבל אנשי מקצוע בתחום הסייבר גדל באופן אקספוננציאלי. זה בעצם נבע מפיצוץ האינטרנט בהודו, שהיה עד לאחרונה בגלל ממשל אלקטרוני, בנקאות אלקטרונית, מסחר אלקטרוני ומדיה חברתית.

הביקוש למהלך של ב. טק. מדעי המחשב עם אבטחת סייבר ורפואה משפטית הופעלה עם התקפות מתמשכות ברשתות החברתיות ושימוש לרעה בהן. אז, היה איום בטרור סייבר על אבטחת האינטרנט במדינה שלנו שהוא לא היה מצויד כראוי לטפל בו. לאחר שהאיום הזה החל להשפיע על הביטחון הלאומי, הממשלה ההודית קיבלה החלטה להקים את הארכיטקטורה שלה להגנה על הסייבר ברמה הלאומית.

מדיניות אבטחת סייבר להגנה על נתונים

המדיניות הוצעה בשנת 2011 במטרה להגן על הנכסים הלאומיים מפני מתקפות סייבר ולהציע הגנה למידע של אזרחים. הוא נועד גם לחיזוק הצוות המתמודד עם חירום ממוחשב באמצעות ביקורת, הגנה והפצת מודעות בנושא יחד עם עידוד סטנדרטים פתוחים. ההערכה היא כי עד סוף 2015, הודו עשויה להזדקק לחמישה מומחים לאך כדי לטפל באבטחת הסייבר שלה כדי לתמוך בכלכלת האינטרנט הצומחת.

הזדמנויות עם מגזרים שונים

המגזר הפיננסי עצמו יעסיק כשני אנשים, כולל אלה שעובדים עבור נפט וגז, כוח, שירות, חברות תעופה, טלפונים וממשלה. אז הממשלה מצפה לשכור אנשי מקצוע כאלה למחלקות הממשל האלקטרוני והמשפט והסדר. הגיוס המסיבי צפוי כאשר שוק אבטחת המידע ההודי ממשיך לראות מגמת עלייה למרות האטה כלכלית.

נושאים שיש לדון בהם

לכן, B. Tech. תואר במדעי המחשב עם התמחות באבטחת סייבר ורפואה משפטית בקרוב יוצגו על ידי אוניברסיטאות רבות בהודו. מכיוון שהיה צורך להיות בעל תכנית לימודים להגנה על מידע, ראש המחלקות הציג את הקורס במוסדות שלהם כדי לענות על דרישת הכישרונות. הם החלו ללמד נושאים כולל לימודי סביבה, היכרות עם תוכנות קוד פתוח ותקנים פתוחים, תכנות HTML, לוגיקה מתמטית, מבני נתונים באמצעות C וגרפיקה הנדסית.

בנוסף נוספו מאמרים כמו ארכיטקטורת מערכות מחשב, יסודות אבטחת מידע, תכנון וניתוח של אלגוריתמים, מערכות ניהול מסדי נתונים ומודלים של נתונים עם מכשירים אלקטרוניים ומעגלים. כמו כן, נלמדים במסגרת דיסציפלינה זו נושאים, כגון מיקרו -מעבדים ומערכות משובצות, יסוד טכנולוגית אחסון, פילוסופיה של המדע ותיאוריה של אוטומטיות וחישוב.

נוספו נושאים נוספים למשמעת זו כפי שהם היו רלוונטיים בעולם הווירטואלי של ימינו.Source by Akansha K Gupta

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.