צור והתאם אישית את הרשת החברתית שלך באמצעות שיבוט נינג

מאז שנוצרה בשנת 2005, נינג היא אחד מאתרי הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר כיום. זה נתן הזדמנות טובה יותר לאנשים שרוצים ליצור קבוצה או רשת חברתית בהתאם לצורך שלהם או לתחום העבודה והעניין שלהם. אני חושב שאתה מכיר את כל או חלק מהתכונות של אתר זה ואתה מתרשם מנוכחותו וידידותיות למשתמש. אך יחד עם זאת אתה רוצה לצלול את החסרונות ולעשות מזה עסק טוב. אם אתה חושב שכן, אתה פשוט צריך סקריפט שיבוט של Ning כדי לקבל אתר כמו Ning!

שיבוט Ning ייתן לך ולמשתמשי האתר שלך גמישות רבה יותר בהתאמה אישית של הרשתות החברתיות שלהם. בואו נקיים דיון קצר על המאפיינים העיקריים של תסריט שיבוט של נינג!

  • גמישות טובה יותר ליצירת רשת עם גישה לשימוש בכל סוגי התמונות והקבצים ותבניות זמינות יותר.
  • ביצירת רשת סקריפט השיבוט של Ning אמור לספק שירות חינם. תנו לאנשים נוספים לבוא וליצור רשתות משלהם.
  • שלא כמו Ning המקורי, סקריפט השיבוט שלך אמור להקל על המשתמשים להצטרף לקבוצה ללא הרשמות חוזרות.
  • לאתר השיבוט שלך צריכה להיות הגבלה אופציונלית לצפייה בתוכן הפרופיל. אמורה להיות ביטחון הילד מפני תכנים למבוגרים.
  • באמצעות Ning שלך תוכל לספק בקלות הרשאה להשתמש בתוספים של צד שלישי ובכלים אחרים כדי להפוך אותו לידידותי יותר למשתמש.
  • לאתר שלך צריכות להיות אפשרויות חיפוש טובות יותר כדי למצוא חברים או קבוצות אחרות. בסקריפט המשובטים של Ning תוכל להוסיף חיפוש אינטרנט 3.0 או חיפוש אינטליגנטי.

למעלה תכונות שיהפכו את ה- Ning שלך לטוב יותר מהמקור. אבל זה בטוח שאתה צריך לברר חברה לפיתוח אתרים שיכולה לספק לך את השיבוט הטוב ביותר של Ning. כן, יש גם שאלה של סבירות. בסופו של דבר כאשר אתה קונה סקריפט שיבוט, זכור שעליך להכיר את כל התכונות של סקריפט השיבוט שחברת פיתוח אתרים מספקת לך. אז קבל תסריט ושחרר את הרצון שלך להשיג נינג משלך.Source by Jack Ray

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.