פתרונות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר הניתנים לנגישות עבור עסקים קטנים ובינוניים

מכיוון שמספר הולך וגדל של חברות קטנות ובינוניות הודיות מסתמכות על האינטרנט לצורך עסקאות עסקיות, הן מתמודדות יותר ויותר עם הפסדי פרודוקטיביות בגלל איומי אבטחה מרובים.

מחקר של גרטנר גילה לאחרונה שלמרות שרמת המודעות לחשיבות אבטחת ה- IT עלתה באופן משמעותי בתוך פלח זה, המחיר הגבוה של פתרונות אלה הוא שמרתיע אותם מהשקעה באותו.

מומחים סבורים כי למרות שכמה חברות קטנות ובינוניות כבר פרסו פתרונות אבטחה בסיסיים כגון אנטי וירוס וחומת אש, הבעיה טמונה בפתרונות מתקדמים שעדיין נמצאים בהישג ידם של ארגונים אלה.

"מאחר ואופי ההתקפות הפך למורכב מאוד, על הספקים להפחית את העלות של פתרונות אבטחה מתקדמים כגון ניהול זהות וגישה (IAM) וניהול איומים מאוחד (UTM) כדי לתת מענה לפלח השוק הבינוני", אומר מדהב פנת '. , מנהלת חברת Evergreen Infotech, ספקית שירותי IT קטנה מבוססת גורגון, העובדת על עיצוב ושילוב אתרים.

"כאשר חברות קטנות ובינוניות פועלות בתקציב מחמיר, הן תמיד מחפשות פתרונות חסכוניים. הדבר נכון במיוחד בתרחיש השוק הנוכחי, שבו עסקים קטנים הפחיתו באופן משמעותי את תקציב ה- IT שלהם", אומר פנת.

סבירות היא המפתח

מספר ספקי אבטחה החלו להציג פתרונות אבטחת אינטרנט במחירים נוחים ומותאמים אישית, הנותנים מענה לצרכיו של פלח ה- SME רגיש למחירים.

Websense, ספקית אבטחת IT הציגה את Websense Express החסכוני ביותר ומיועד במיוחד לאבטחת הנתונים של חברות בינוניות. "הפתרון מזהה אתרים זדוניים, פרוטוקולים, אפליקציות ותעבורת HTTP וחוסם את כניסתם לרשת", אומר מאניש באנסאל, מנהל מכירות ב- Websense.

ספק אבטחת האינטרנט Trend Micro's Internet Security Pro 2009 מטפל גם בהתקפות זדוניות מתקדמות. הוא מציע אזהרות אבטחה הניתנות להתאמה אישית ומגיע עם כלי לנעילת קבצים מרוחק המגן על קבצים רגישים במקרה של גניבת מחשב נייד. ספקים אחרים כמו Fortinet ו- Quick Heal החלו גם הם לפנות לשוק עם פתרונות אבטחה ברמה גבוהה.

מר באנסאל רואה פוטנציאל שוק אדיר לפתרונות אבטחת אינטרנט מתקדמים בקרב חברות קטנות ובינוניות הודיות לאחר הורדת מחירי הפתרונות הללו.

מומחים סבורים כי חשוב שספקי אבטחת ה- IT יציגו פתרונות אבטחה במחירים נוחים יותר ועשירים בתכונות לעסקים קטנים בהודו. זה יאפשר להם להגן על הנתונים הקריטיים שלהם מפני גישה בלתי מורשית בצורה הרבה יותר יעילה.Source by David K Parks

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.