פורומי טיולים באסטרל – טיפים חמים לבחירה הטובה ביותר

אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד יותר על טיולים אסטרליים, בהתחשב בכך שאתה באמת מתעניין בנושא, היא להצטרף לכמה פורומי טיולים תוססים. לא רק תפגשו שם אנשים בעלי דעות דומות, אלא גם תלמדו הרבה. אתה יכול להכיר חברים מכל רחבי העולם, לדון בטיולים אסטרליים, לשאול שאלות, ללמוד טכניקות חדשות ולהרחיב את האופקים המנטליים שלך בפורום טיולים אסטרלי. פורומים אלה זמינים בכל רחבי האינטרנט, ואינך צריך לשלם שקל כדי להצטרף אליהם.

אם אתה באמת סטודנט רציני בהקרנה אסטרלית, עליך לבחור בקפידה פורום טיולים אסטרלי טוב. אחרת לא תרוויח מזה הרבה. אל תירשם בפורום בעיוורון רק כי הוא מציג עליו את המונחים "טיול אסטרלי". ראשית למד היטב את האתר. האם הצבעים והעיצובים של האתר מושכים אותך? האם גודל הגופן כואב לך בעיניים? האם הפוסטים קלים לקריאה? האם החברים באמת דנים בהקרנות אסטרליות או משתמשים באתר לצורך פעילות הונאה? מצא את התשובות לכל השאלות הללו.

לאחר מכן, בדוק אם זה רק פורום או שהפורום הוא חלק מאתר גדול יותר הכולל מאמרי הקרנה אסטרליים, משאבים, בלוגים, צ'אט מקוון ותכונות אחרות. אולי תרצה להיות חלק ממשהו שהוא גדול יותר מאשר רק פורום.

בדוק את מספר הפוסטים. אם הקטגוריות מועטות ורובן ריקות, מוטב שתתרחק מהאתר מכיוון שהוא חדש או פשוט לא פופולרי. בדוק כמה אנשים פעילים בפורום לפני שאתה צולל לתוכו. אתה צריך קהילה גדולה של מטיילים אסטרליים או סטודנטים של הקרנה אסטרלית כדי לתקשר איתם. אתה לא רוצה להיות חלק מאתר חצי מת ללא חברים או אתר חדש שעדיין מתקשה להשיג תנועה.

רעיון מצוין הוא לקרוא כמה ביקורות על האתר בו אתה מתעניין. לדוגמה, נראה שפורומים רוחניים הם אתר מצוין. הוא כולל צ'אט מקוון, מאמרים, קישורים וחנות מקוונת. נראה כי לאתר יש אלפי פוסטים וקטגוריות רבות, מה שאומר שהרבה אנשים אכן מבקרים באתר כדי לקיים אינטראקציה ולשתף מידע. המשמעות היא שתרוויח הרבה על ידי הצטרפות לאתר. תפגוש כמה אנשים מרגשים שאפשר ליצור איתם אינטראקציה.

פורומים רוחניים הוא לא פורום הנסיעות האסטרלי היחיד שיש. יש הרבה מסביב; ואת רובם תמצאו בגוגל. אתה יכול לבדוק את Astral Pulse, Unexplained-Mysteries.com, Forum Astral Projection and Metaphysics, רק להזכיר כמה. מצא אחד שמושך אותך ופשוט הצטרף אליו. לקבלת הטבות מרביות, עליך להצטרף למספר פורומים.Source by Abhishek Agarwal

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.