פורומים של CCNA

בדומה לפורומים אחרים, גם רוב הפורומים של CCNA עוקבים אחר אותו מבנה ברמת המשתמש – מנהלים (אנשים שהוקצתה לרמת השליטה הגבוהה ביותר, כולל הגדרת הרשאות, איסור על משתמשים, יצירת קבוצות משתמשים או מנהלים וכו'), מנהלים (בעלי הכוח לערוך או למחוק פוסטים ולנעול, לבטל את הנעילה, להעביר, למחוק ולפצל נושאים בפורום שהם מנהלים) וקבוצות משתמשים (כל משתמש יכול להשתייך למספר קבוצות, ולכל קבוצה ניתן להקצות זכויות גישה פרטניות שמקלות על מנהלי מערכת להגדיר מספר משתמשים כמנהלים של פורום).

ישנם מספר פורומים של CCNA (Cisco Certified Network Associate) זמינים באינטרנט, שבהם משתמשים יכולים לדון כיצד להתכונן לבחינת CCNA או לקבל רשימה של ספרים מומלצים. פורומים אלה מהווים מקום אידיאלי לדיון בנושאים כמו ניסיון בחינות ושאלות, מלבד פרסום חוויות משלך ושאלות לגבי בחינות ה- CCNA.

השאלות המוצגות בפורומים כאלה עם קבוצות משתמשים נישה ונושאים ממוקדים יכולות להיות טכניות מאוד או שהן יכולות להיות כאלה שבהן המשתמש מבקש הדרכה להימנעות מחום בחינות. חוץ מזה, להיות חלק מפורום גדול ופעיל מייתר את הצורך לחכות לתשובות לאחר פרסום שאילתה. במקום זאת, רק חיפוש מילות מפתח בשאילתה בכל הפוסטים בפורום עשוי לעשות את העבודה. מכיוון שכל הקבוצה בפורום מתמקדת בקורס אחד בלבד, סביר מאוד שימצאו בפורום פוסט כלשהו שיענה על השאילתה שהועלתה.

מצד שני, יכולות להיות גם מספר תגובות לפוסט. עם זאת, פורומים אלה מתמודדים עם אותה בעיה כמו כל האחרים – דיוק התוכן. אפשר למצוא כמה תשובות לשאילתה שפורסמה בפורום, אך צריך להיות זהיר ולשפוט בעצמו אילו תשובות מדויקות. זה עוזר לדעת כמה כללים פשוטים כמו כתיבת שורת נושא מאוד ספציפית ועניינית עבור שאילתה כדי למנוע תגובות לא יעילות.

לכן, למרות שאין ערובה לדיוק התוכן בפורומים כאלה, בהתחשב במעט חוש לברר את התוכן המדויק, הפורומים הללו אכן עוזרים לסטודנטים בהכנות לבחינות ה- CCNA.Source by Marcus Peterson

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.