פורומים מקוונים – כיצד להשתמש בפורום מקוון

פורומים מקוונים (המכונים גם אתרי דיון מקוונים, לוחות הודעות, קבוצות חדשות ופורומים באינטרנט) הם כלים רבי עוצמה לשיתוף מידע. השימוש בהם הפך לכל מקום ורחב. אנשים רבים משתמשים באתרי דיון על בסיס יומי, בין אם זה לצבור ידע, לשתף רעיונות או פשוט להרגיש חלק מקהילה.

למה להשתמש בפורומים מקוונים?

* לתקשר עם אנשים בעלי דעות דומות שיש להם אותם תחומי עניין או דומים

* להחליף רעיונות ומחשבות אינטלקטואלים

* להביע את דעתך או עצה

* שלח חומרים כדי שאחרים יוכלו לשקול ולספק משוב על האתר שלך, רעיונות עסקיים או שאלות

* לגלות דעות ורעיונות חדשים

* היו מעודכנים בחדשות ובטרנדים האחרונים

* להכיר חברים חדשים ולידים

השתתפות בפורומים היא דרך נוספת להישאר בקשר עם אנשים המשתייכים לאותה קהילה ולהתעדכן באירועים האחרונים. זהו מקום להשמיע את דעותיך, להישמע ולגלות מחשבות של אחרים.

כלי התקשורת החברתי הזה יכול להפוך לממכר. עבור חלקם, פורומים מקוונים מספקים מקלט; מקום לברוח מהעייפות היומיומיות ולהתמכר להילה הקהילתית. השימוש בפורום הוא בהחלט דאגה למעסיקים, עקב הפחתת התפוקה ודחיינות מטעם המשתמשים המעורבים. עם זאת, רובנו מודים על קיומם.

אופן השימוש בפורומים מקוונים:

הופעתו של פורום מקוון עשויה להיראות מרתיעה בהתחלה. מידע, פוסטים ושרשורים זורמים בכל דף הבית במה שנראה כדרך אד -הוק. מדי פעם, התגובה הראשונית של משתמשים בפעם הראשונה היא לשים אתרי דיון בסל הקשה מדי. להלן מדריך פשוט שלב אחר שלב לשימוש באינטרנט דיונים:

* הרשמה. רוב לוחות הדיון מחייבים אותך להיות חבר על ידי הרשמה או הרשמה על מנת לפרסם. תמיד יהיה עליך לספק שם משתמש (כינויך), סיסמה וכתובת דוא"ל. הפורום גם ידרוש את הסכמתך לתנאי השימוש.

* אימות. לאחר ההרשמה לפורום אינטרנט, יהיה עליך לאמת את הדוא"ל שלך על ידי ביצוע הקישור לאימות שנשלח לך בדוא"ל על ידי האתר.

* כללים. הכירו את החוקים והנימוסים הנדרשים על ידי הפורום. באופן כללי, דואר זבל, פרסום כפול ורישום חשבונות משתמשים רבים אסורים. נסה לדבוק על מנת להימנע מלקרוא לך טרול על הפרת החוקים שלא בכוונה.

* פרסום. פורום מכיל נושאים מוגדרים מראש (הנקראים אשכולות). חברים רשאים לשלוח הודעות או הערות (הנקראות פוסטים) בתוך נושאים אלה. ההודעה תצורף בתיבה עם שם המשתמש, השעה והתאריך שיודעו בצד ימין או יופיעו בראש הפוסט. בדרך כלל חברים רשאים לערוך או למחוק פוסטים משלהם. פורומים מקוונים רבים מגבילים את הפוסטים למספר מסוים של תווים.

* שרשורים. שרשור (נושא) מופעל על ידי פוסט. חברים אחרים עשויים לעקוב אחר כך בשיחה שהתחילה ההודעה המקורית (המכונה לפעמים מפעיל השרשור). לפעמים התגובות וההערות עלולות להתפרע. הדריכה בדרך כלל מציגה הודעות בסדר כרונולוגי הפוך (מהראשון ועד הנוכחי). הקיצור OP מתייחס לרוב לפוסטר המקורי. כמה לוחות מודעות מאפשרים לך להתאים אישית את התצוגה כך שתתחיל עם הפוסט ההתחלתי. ייתכן שיש להם גם תצוגת פתיל המציגה את הסתעפות התשובות בעדיפות בסדר הכרונולוגי.

* מנחה. מנהלים עוקבים אחר חוקי לוח המודעות ואוכפים אותם. ייתכן שיש להם גישה לכל הפוסטים והשרשורים או רק לאלה שבתחום אחריותם. למודס יש את הכוח למחוק פוסט ולאסור ולהשעות חברים המפרים את מדיניות אתר הדיון. המנחה הוא בדרך כלל חבר של בעל האתר. בין שאר האחריות, הם גם עוזרים לחברים הזקוקים ומגיבים לתלונות.

אם אתה טיימר ראשון לפורומים מקוונים, נסה כמה לוחות הודעות קטנים יותר מלכתחילה. לאתרים קטנים יותר יש עדיין תחושה קהילתית והם שמחים לארח מתחילים. ברגע שאתה מתרגל לאופן שבו אתרי דיון פועלים, תוכל להצטרף לכמה לוחות הודעות מומחים גדולים יותר אם תרצה. מעל לכל, אל תתביישו להביע את דעתכם; בשביל זה נועדו הפורומים.Source by Jimmy Bedmar

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.