פורומים באינטרנט למנהלים – קישורים מעבר לאחור ותלונות צרכנים

כמה פעמים קרה שהדבר הראשון שעלה בראשנו כשחשבנו לקדם את העסק שלנו באינטרנט, זה אתרי המדיה החברתית כמו פייסבוק, טוויטר וכו '? כולנו מהופנטים מהחידה הנקראת "שיווק במדיה חברתית". דבר עם כל מומחה שיווק והדבר הראשון שהוא יגיד הוא "אתה צריך להיות היכן שהצרכן שלך נמצא" ובצדק, אתרי מדיה חברתית הם הפלטפורמות המרתקות ביותר עבור הצרכנים כיום. הזמן הממוצע שהושקע בפלטפורמה כזו עולה בהרבה על כל אמצעי אחר, כולל הטלוויזיה המסורתית. אז האם זה לא נכון שמנהלי מותגים/שיווק מבלים חלק ניכר מזמנם בפלטפורמות כאלה? כן ולא.

כן, כי פלטפורמות אלה הן ללא ספק קבוצת הפלטפורמות הטובה ביותר שעוזרות לנו ליצור מודעות למוצרים שלנו, לשפר את תדמית המותג ובכך להגדיל את המכירה. ו'לא 'כי בסופו של דבר אנו מתעלמים מהפלטפורמה העתיקה והמקורית ביותר של המדיה החברתית הידועה בשם' פורומים '. להלן 4 סיבות מדוע עלינו להשקיע עוד זמן בפורומי דיון ולא רק להגביל את השימוש ליצירת קישורים אחוריים ולענות על תלונות צרכנים.

1. כאן מתקיים הדיון האמיתי – בדיוק כמו שיש לך פייסבוק בשביל הכיף, לינקדאין לרשתות מקצועיות וכן הלאה, באותו אופן שבו פורום דיון הוא מקום שמיועד לדיון. משתמשים שמגיעים לפלטפורמה זו הם אלה שרוצים ברצינות לדון במשהו. מנהלים צריכים להשתמש בפלטפורמה זו כדי ליצור קשר עם משתמשים אלה ולנסות להפוך אותם ממשתמשים רגילים ל'אוונגליסטים של מותגים '.

2. דע על מה הצרכנים שלך מדברים – למרות שאתה עדיין יכול ליצור קשר עם הצרכנים בעקבות פרופילי המדיה החברתית שלך, פורום דיון הוא הפלטפורמה הטובה ביותר שבה תוכל לקבל מגמות קטגוריות בזמן אמת. במה זה שונה? ובכן, דיון המתקיים בדף המדיה החברתית שלך הוא ויהיה ספציפי למוצר שלך כאשר הדיון המתקיים בפורומים עדיין עשוי להתחיל במוצרים, אך הם נוטים לנוע לקטגוריות. אנו כמנהלים יכולים להשתמש במידע זה כדי לתפוס את המגמות המשתנות בהתנהגות הצרכנים. היא משמשת גם כפלטפורמה מצוינת לקבלת נתוני תחרות, כמו גם שמשתמשים המבקרים בפורומים כאלה ישוו את המוצר שלך עם המתחרים שלך וכך תוכל לקבל סקירה ממקור ראשון על התחרות שלך.

3. פלטפורמה למחקר שוק – כמה מאיתנו מבינים שפורומים ייעודיים יכולים להיות אחד המקומות הטובים ביותר למחקר שוק מקיף. באים עם מוצר חדש? משיקה שירות חדש? תכונת הרחבה למוצר קיים? עיין בפורומי הדיון הרלוונטיים, תפס את הטרנדים האחרונים, פרסם שאלות רלוונטיות לגבי הצורך שאתה רוצה לספק וכמה קל לקבל תובנה צרכנית ממקור ראשון.

4. פלטפורמה בטוחה לקבל משוב על מוצרים כנים – בעוד שפלטפורמות מדיה חברתית הן פלטפורמות בטוחות לקבל משוב על מוצרים, לפורומים לדיון יש יתרונות נוספים. קודם כל, בניגוד לפלטפורמות המדיה החברתית, פורומי דיון הם בדרך כלל קבוצות סגורות והאיום של משוב כלשהו שהופך לוויראלי פחות. שנית, פורומי הדיון אינם מוגבלים מבחינת גישה, שכן אין צורך לעקוב אחר חברה בכדי לקבל את הפוסטים שלה, ומכאן שסוג המשוב שתקבל יהיה מוטה וגלוי. אז, כמנהל תוכל לנתח את המשוב, לבצע שינויים נחוצים, לגלגל את המוצר הסופי וכן! הפעם אתה יכול וצריך לפרסם את ההשקה הזו בכל פלטפורמות המדיה החברתית.Source by Yagnesh Desai

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.