סריקת וירוסים בחינם באינטרנט – סריקת המחשב שלך לאיומים כאשר האנטי -וירוס נכשל

ישנם מקרים בהם אינך יכול להשתמש באנטי -וירוס שלך מכיוון שהוירוס או מה שהאיום לא השבית אותו. איך אתה סורק את המחשב אם זה המצב? אינך יכול להשתמש בתוכנת ההגנה שלך ולכן אינך יכול להסיר את האיומים.

למרבה המזל, לרוב חברות האנטי וירוס יש כלי סריקה מקוון שתוכל להשתמש בו. חברות כמו McAfee, Symantec, Bitdefender וחברות אחרות להגנה מפני וירוסים מספקות סריקת וירוסים בחינם מאתרי האינטרנט שלהן. אתה יכול להשתמש בו בחינם ללא כל חיובים.

לאחר סריקת המחשב וקביעת האיומים, תוכל למצוא מיד את כלי ההסרה להסרתו מהאינטרנט. בדרך כלל, יש כלי להסרה לכל איום ותוכל למצוא אותו באתרי החברה של תוכנת ההגנה על מחשבים כגון אתר Symantec.

עם זאת, ישנן מספר סריקות וירוסים בחינם הזמינות באינטרנט המספקות הסרת איומים כגון סורק המקוון של BitDefender.

תוכל גם להשתמש בסריקת הוירוסים החינמית כדי לנסות תוכנות חדשות להגנה מפני וירוסים. נניח שמותקנת במערכת שלך אנטי וירוס ואתה רוצה לנסות תוכנת אבטחה חדשה מחברה אחרת, אך המערכת שלך לא יכולה להכיל שני אנטי וירוסים בבת אחת. אז איך בודקים את תוכנת האבטחה החדשה?

תוכל להשתמש בסריקת הוירוסים החינמית שמספקת החברה כדי לסרוק את המחשב האישי שלך ולהשוות אותו לאנטי -וירוס הקיים שלך. בדרך זו תוכל לקבוע אילו ביצועים טובים יותר מבלי להסיר את ההתקנה הקיימת.

עם זאת, רוב סריקת הוירוסים החינמית לא סיפקה את האיומים ודרשה אמצעי תשלום כלשהו לפני שהם יסירו אותם.

על מנת שתוכל להגן לחלוטין על עצמך ועל המחשב האישי שלך, עדיף שתמנע מהורדת תוכנות חשודות או מבקר באתרים חשודים במקום לנסות להסיר אותה לאחר שנדבקת.Source by Azwan Asmat

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.