סקירת VPN של Kaspersky Secure Connection: כיצד יכול פתרון השרת הפרטי הווירטואלי הזה להגן עליך?

אם אתם מחפשים פתרון VPN ידידותי למשתמש ובמחיר סביר, מומלץ לשקול את Kaspersky Secure Connection VPN. שמור על התקשורת והנתונים שלך פרטיים ובטוחים בכל פעם שאתה משתמש באינטרנט. חברה זו ידועה בזכות תוכנת האנטי וירוס האמינה שלה ולכן אין זה מפתיע שהיא הרחיבה את החבילה שלה לכלול שירותי VPN. זה מתחיל כשירות חינמי, אבל כדאי ללכת עם החבילה בתשלום המשתלמת במיוחד וכוללת הגנה לעד 5 מכשירים.

לא רק שאתה יכול לצפות להגנה ברשת ה-Wi-Fi הפרטית שלך, אלא גם בחיבורי Wi-Fi ציבוריים. התקשורת שלך תמיד נשמרת פרטית ותוכל לגשת לאתרים ולתכנים נוספים. בכל פעם שתרצה לגלוש באינטרנט, יוצע לך אוטומטית להתחבר דרך רשת פרטית וירטואלית. זה מאוד קל לשימוש, גם אם אין לך ניסיון עם טכנולוגיית VPN.

הטכנולוגיה שמציעה Kaspersky Secure Connection VPN זמינה ב-18 מדינות. זה לא שומר שום יומן וכולל 18 כתובות IP. עם הגרסה החינמית, אתה מקבל קצבת נתונים של 200MB ליום, או 300MB ליום אם האפליקציה מחוברת לחשבון "My Kaspersky" שלך. אם אתה רוצה נתונים בלתי מוגבלים, התוכניות בתשלום, שוב, הן זולות מאוד. המיקום הווירטואלי עם הגרסה החינמית נבחר עבורך אוטומטית. שדרג אם אתה רוצה לבחור מתוך אחת מ-18 המדינות בעצמך.

הגנה על מכשירי אנדרואיד עם Kaspersky Secure Connection VPN

הכלים תואמים ליותר מאשר רק למחשב האישי שלך. אתה מוגן גם בטאבלטים ובסמארטפונים של אנדרואיד. מכיוון שכתובת ה-IP והמיקום שלך אינם נחשפים כאשר אתה מחובר באמצעות VPN, קל לך יותר לגשת לתוכן באזורים אחרים שאחרת היית נחסם לצפייה. חיבור מאובטח לא ירשום את מה שאתה עושה בזמן שאתה מחובר ולכן לא ישמור תיעוד של אתרים שבהם אתה מבקר. קנה כל מה שאתה רוצה, עשה את כל הבנקאות שאתה רוצה, הזרמת סרטונים, התרועע, לצאת לדייט וכו'…: אתה תהיה בטוח ב-100% כל הזמן. כל הנתונים שנשלחים ומתקבלים מועברים דרך ערוץ מוצפן ומאובטח.

לא רק מהאקרים אתה צריך לדאוג. ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לעקוב ולמכור מידע על אתרים שאתה מבקר בהם ועל הרגלי הגלישה שלך. מפרסמים מעצבנים מסוגלים לעקוב אחר הרגלי הגלישה שלך גם בימינו.

לא משנה מה אתה רוצה לעשות, אתה יכול לסמוך על כך ש-Kaspersky Secure Connection VPN ישמור על הכל מאובטח ומוגן. בהחלט שווה ללכת עם אפשרות המנוי כדי שתוכל לקבל נתונים ללא הגבלה.

מעבדת קספרסקי נוסדה בשנת 1997 וצמחה להיות חברת אבטחת סייבר מובילה. המוצרים הם מהאמינים והאמינים בעולם. אם אתה רוצה אבטחה עטורת פרסים בדוקה עבור רשת האינטרנט הביתית או העסקית שלך, השתמש Kaspersky Secure Connection VPN קופונים כדי לקבל עסקה מצוינת.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.