סקירת תוכנות אבטחת אינטרנט – מהם הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון?

בחירת תוכנת אבטחת האינטרנט הטובה ביותר לצרכיך אינה חייבת להיות משימה מסובכת. כל שעליך לעשות הוא לבדוק תוכנה שתוכל להשתמש בה במחשבים ובמכשירים הניידים שלך. כמה מעבדות אבטחה ואנטי וירוס מאפשרות רישיונות למספר מכשירים ואף יציעו טווחי מחירים שונים בהתאם למספר המכשירים שברצונך להגן עליהם.

סוויטות אבטחת האינטרנט הן לרוב מקיפות יותר מתוכנית האנטי -וירוס הרגילה, שכן הסוויטות המלאות מציעות הגנה ממגוון רחב של איומים – לא רק וירוסים ותוכנות זדוניות. חומת אש היא תכונה חשובה, מכיוון שהיא תגן על מחשבים אישיים מפני דפי אינטרנט זדוניים. הגנה נוספת כוללת כלי דפדפן המסייעים במניעת ניסיונות דיוג של האקרים.

פריצה והתחזות הן עניין של להרוויח כסף. הפצת וירוס מסורתי אינה רווחית במיוחד, ולכן בעיות אחרות שלה כגון תוכנות כופר, תוכנות פרסום וסוסים טרויאנים שגונבים נתונים הם מה שאתה באמת צריך להיזהר מהם.

אין זה נדיר שלתוכניות יש נקודות תורפה שעלולות להיות מנוצלות על ידי האקרים או וירוסים. תוכנת אבטחת האינטרנט האידיאלית תבצע סריקות פגיעות בכדי להבטיח שכל התיקונים החיוניים קיימים. כל התיקון החסר יוחל במידת הצורך.

יש גם גילוי מבוסס התנהגות שיש לקחת בחשבון. אתה בהחלט רוצה שתוכנית האנטי -וירוס שלך תוכל להבחין בין תוכניות טובות לתוכניות גרועות. אבל מה אם תתקין תוכנית לגיטימית שהיא לא מכירה והיא טועה שהתוכנית הזו היא "גרועה"? אחת הגישות לכך שמציעים כמה תוכניות אבטחה היא "ארגז חול". סוג זה של פונקציות מאפשר להריץ תוכניות לא ידועות, אך שומר אותן מבודדות כך שלא ייגשו למערכת שלך באופן מלא למקרה שהן באמת מסוכנות.

רשתות גלובליות של תוכנות אבטחת אינטרנט

לחברות תוכנת אבטחת האינטרנט הטובות ביותר יש רשתות גלובליות נרחבות המורכבות מאלפי "לוחמי סייבר" בכל יבשת כדי לספק הגנה 24/7 מפני כל האיומים החדשים והמתעוררים.

אתה תמיד צריך לצפות לאחריות של 100%. כבר מהשנייה שבה נרשמת לראשונה, חבילת האבטחה אמורה להשאיר את המכשירים שלך נטולי וירוסים. במקרה שהמחשב האישי או המכשיר הנייד שלך עדיין סובל מוירוס, על החברה לתת לך החזר כספי.

קרא ביקורות על תוכנת אבטחת האינטרנט הטובה ביותר. בדוק גם את ציוני הבדיקות העצמאיות ממעבדות כגון AV-TEST. מוצרי Norton של סימנטק זכו בפרסים רבים במהלך השנים, כולל פרס בחירת העורך של PC Mag. (כמעט 40 פעמים). ישנן מספר אפשרויות מנוי / רכישה. בחר Norton Standard (מחשב אחד או Mac), Norton Deluxe (עד 5 מכשירים) או Premium (עד 10 מכשירים).

תחליט איזו חבילת אבטחה תהיה הטובה ביותר עבורך והשתמש בקופון של Norton כדי לקבל עסקה טובה. זה בהחלט בין המובילים תוכנת אבטחת אינטרנט ומציע מגוון רחב של הגנה מפני כל סוגי האיומים.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.