סקירת הגנת וירוסים של קספרסקי – תוכנית אבטחת מחשבים מעולה עם ממשק ידידותי למשתמש

עם ציונים מצוינים מארבע מעבדות בדיקה שונות, תמיכה בקנה מידה מלא, מנוע רב עוצמה וממשק ידידותי למשתמש, אין פלא שמוצרי הגנת וירוסים של קספרסקי מאוד פופולריים ומומלצים על ידי מומחים. הוא זמין במנוי לשנה אחת -שלוש ואפשרויות תשלום לתשלום ב- PC. אפילו הגרסה החינמית כוללת כלים שבדרך כלל לא היו מוצאים בגרסאות חינמיות של תוכנות אנטי -וירוס אחרות, כגון System Watcher. רכיב זה מזהה פעילות זדונית, כגון תוכנת כופר, במקרה שתוכנית כלשהי תפספס את התוכנית הראשית.

הוא נועד להבטיח שאף תוכנה זדונית אפילו לא תגיע למחשב המשתמש. אם תלחץ בטעות על קישור זדוני או אם יתחיל להוריד קובץ מסוכן, תוכל לסמוך על קספרסקי שתמחק אותו לפני השלמתו. יש גם הגנה דוא"ל מעולה וחסימת דיוג. מנקה הפרטיות הוא מרכיב שימושי נוסף. הוא מנקה את העוגיות ואת כל עקבות פעילות המשתמשים כגון היסטוריית דפדפנים, רשימות קבצים אחרונות וכו 'ועובד עם כל הדפדפנים, כולל Chrome, Firefox, Opera ו- Internet Explorer. כמו כן, יש כלי להגדרת דפדפן רק עבור Internet Explorer המנתח את הגדרות הדפדפן שלו ומציע הצעות כיצד לייעל את האבטחה.

בנוסף להגנה בזמן אמת, הגנת וירוס קספרסקי מגיעה גם עם מנגנון הגנה עצמית החוסם קבצים המתנהגים מוזר. זה שימושי למניעת התקפות מכל תוכנה זדונית אפשרית שעוד לא יזוהה על ידי מסד הנתונים. סריקת הפגיעות מזהה פגמים בכל אפליקציות או מערכת של צד שלישי, ומאפשרת למשתמש לתקן באופן מיידי כל בעיה.

משתמשים חסרי ניסיון והגנה מפני וירוסים של קספרסקי

משתמשים חסרי ניסיון ישמחו לדעת שמוצר זה אינו דורש התייחסות מיוחדת. הוא מתוכנת לדאוג להכל מעצמו, ועושה זאת מבלי לזיין משאבי מערכת. אם יש בעיה כלשהי, כאמור לעיל, קיימת תמיכת לקוחות 24/7, הכוללת גם דוא"ל וגם סיוע טלפוני בחינם.

עיצוב האנטי -וירוס של קספרסקי מתחדש. גרסה זו כוללת ממשק ידידותי למשתמש. במסך הראשי מוצג מצב ההגנה של המחשב. ישנה גישה קלה לכלים ואזורים חשובים כמו סריקות, דוחות, עדכונים ואפילו מקלדת וירטואלית, וזה דבר שחסר בהרבה תוכנות אנטי -וירוס. ניתן לגשת לכל שאר האפשרויות בקלות באמצעות כפתור "הצג כלים נוספים".

מכיוון שקיימות אפשרויות מנוי שונות, כמו גם חבילת Total Security ו- Internet Security, ששתיהן מציעות אבטחה רבה עוד יותר מאנטי וירוס קספרסקי, יש משהו לכל סוג משתמש, ממשתמש המחשב השולחני הביתי ועד קטן עד בינוני. עסקים בגודל.

לפני שתתחיל עם תוכנית אנטי וירוס זו, יתכן שאתה מעוניין בקודי פרומו של קספרסקי. אלה יכולים להיות מאוד שימושיים בהשגת מוצרי האבטחה הטובים ביותר במחיר נמוך. בין אם אתה זקוק להגנה על מחשב אחד או יותר, אתה יכול לקבל את האבטחה הדרושה לך הגנה מפני וירוסים קספרסקי.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.