סקירה כללית של Norton אנטי וירוס – מדוע תרצה תוכנית אבטחה מעולה למחשב האישי שלך

נורטון הוא כנראה השם שרוב משתמשי המחשב מכירים בכל הנוגע לאבטחה והגנה. המותג קיים מאז תחילת שנות ה -90. מכיוון שמדובר באחת מחברות תוכנת האנטי-וירוס לאורך החיים, היא בוודאי עושה משהו נכון. הגרסה החדשה ביותר של Norton Anti Virus, מ- Symantec Corporation, מציעה יותר כלים מאי פעם.

ישנן ארבע רמות הגנה: בסיסי, סטנדרטי, דלוקס ופרימיום. אם אתה צריך הגנה רק על מחשב אישי, אז Basic או Standard עשוי להספיק. עם זאת, אם אתה רוצה הגנה על מכשירים אחרים, כמו ה- Mac, הסמארטפון והאייפד שלך, תצטרך לכל הפחות את תקן האבטחה של Norton.

בין אם אתה עומד באנטי וירוס הבסיסי ובין אם אתה הולך עד ל- Premium, אתה יכול לסמוך על קבלת אבטחה מתקדמת שעוזרת לשמור על הפרטים הפרטיים והכספיים שלך פרטיים ומוגנים. נורטון משתמשת באחת מרשתות המודיעין האזרחיות הגדולות בעולם כדי לזהות את כל האיומים במהירות רבה יותר. לא רק וירוסים אתם מקבלים הגנה עליהם, אלא תוכנות כופר, תוכנות ריגול, תוכנות זדוניות ואיומי סייבר אחרים.

התוכנית משתמשת בניטור התנהגות חכם על מנת למנוע שלילי שווא. בעיה אחת שיש לאנשים רבים עם תוכנות אנטי וירוס היא שהם ינסו לחסום גישה לאפליקציות של צד שלישי שלמעשה אינן מהוות איום. זה לא המקרה של מוצרי Norton.

התקנת Norton אנטי וירוס

אם מעולם לא השתמשת ב- Norton Anti Virus לפני כן, תשמח לדעת שההתקנה די פשוטה. אם יש מוצרי אבטחה אחרים במחשב האישי שלך, Norton תזכיר לך להסיר אותו כדי למנוע התנגשויות מיותרות. עם זאת, זה עדיין נותן את האפשרות להשאיר את התוכניות האחרות מותקנות. אין לו מדיניות קפדנית להסיר כמעט כל דבר מספקים מתחרים, אז זה יתרון. המשתמש צריך לקבל את המשפט האחרון בעניין.

יתרון נוסף עם Norton אנטי וירוס הוא שאין לו השפעה רבה על משאבי המערכת כמו תוכנות אנטי וירוס אחרות שיש. הוא פועל בצורה חלקה ושקטה ברקע, ולרוב, אתה אפילו לא שם לב שהוא קיים.

מוצרי הסטנדרט, הדלוקס והפרימיום כולם כוללים אחריות של 100%, וזה טוב מרגע ההרשמה. אתה יכול לסמוך על כך שמומחי Norton יעזרו לך לשמור על המחשב והמכשירים שלך נטולי וירוסים.

רבים מפתרונות האבטחה האחרים אינם טובים או מקיפים כמו Norton Anti Virus. זה יגן עליך מפני כל איום שפושעי הסייבר של ימינו ינסו לזרוק את דרכך. מכיוון שהוא שומר את עצמו מעודכן באופן אוטומטי, לא תצטרך לדאוג גם לאיומים עתידיים.

מכיוון שיש אחריות להחזר כספי של 100%, אין שום סיבה שלא להשקיע בסטנדרט, דלוקס או פרימיום Norton אנטי וירוס. הנחות עשויות להיות זמינות גם כן. תמיד בדוק וראה אילו סוגים של קופונים של Norton זמינים.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.