סקירה כללית של Avast אנטי וירוס: לאיזה סוג הגנה אתה יכול לצפות בתוכנית אנטי וירוס מובילה זו?

זכור תמיד את האבטחה כאשר אתה מתמודד עם כל סוג של מחשב או רשת. הדבר הטוב ביותר באנטי -וירוס Avast הוא שהוא זמין כגרסה חינמית. עם זאת, בהתאם למורכבות אם הצרכים שלך, ייתכן שיהיה עליך ללכת עם גרסת Pro או Premier.

לא משנה באיזו גרסה תקבל, תוכל לצפות לתכונות כמו זיהוי וחסימה של וירוסים ותוכנות זדוניות, כלי מפקח Wi-Fi, אפשרות סריקה חכמה המכסה את כל ה"סדקים "הקטנים שזדוניות עלולה לחמוק אליהם וניתוח ענן. של קבצים חשודים.

Avast עוזרת להגן על מחשב על ידי הפסקת האיומים לעבור. למרות שזה לא נפוץ, תמיד קיימת האפשרות שאתר לגיטימי עלול להיפרץ. תוכנת אנטי וירוס זו סורקת כל פיסת נתונים שעוברת למחשב האישי שלך. הוא עושה זאת כל כך מהר, שאפילו לא תשים לב בזמן הגלישה. תכונת Web Shield חוסמת הגעה לתוכנות זדוניות ידועות למחשב שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט, ו- Email Shield פועל היטב עם לקוחות דוא"ל מותקנים כגון Thunderbird ו- Outlook.

אם איומים מצליחים לחדור למחשב האישי, Avast אנטי וירוס משתמש בכלי File Shield כדי להתמודד עם זה. בכל פעם שאתה מפעיל קובץ, הכלי סורק אותו מיד ואם הוא זדוני, הוא מוסגר בבטחה ב"חזה וירוסים ".

ניטור אפליקציות על ידי אנטי וירוס Avast

בימים אלה נכנסים הרבה וירוסי סייבר דרך אפליקציות, לכן כדאי להקים תוכנית שעוקבת אחר אפליקציות בזמן אמת כדי לעזור לעצור תוכנות ריגול או תוכנות זדוניות. מגן התנהגות הוא תכונה שמספקת Avast שעושה בדיוק את זה. היא משתמשת בבינה מלאכותית מעולה כדי לפקח על כל האפליקציות שאתה מפעיל ואם יתגלה משהו חשוד, האפליקציה תיעצר מיידית והאיום יינעל בחזה הווירוסים.

תוכנת אנטי וירוס זו אינטליגנטית ביותר ומשתמשת בניתוחים מתקדמים כדי לעצור איומים לפני שהם גורמים נזק למחשב האישי שלך. מפקח ה- Wi-Fi הוא כלי מסודר נוסף מכיוון שהוא מזהה כל חולשה פוטנציאלית ברשת ה- Wi-Fi שלך ומודיע לך אם שכנים או זרים כלשהם משתמשים ברשת שלך ללא רשותך.

אם אתה מודאג בנוגע ל- Ransomware, עדיף שתשתמש ב- Avast Antivirus Premier או ב- Internet Security מכיוון שהוא מפריע לאפליקציות ולתוכנות כופר לא מהימנות למחוק, לשנות או אפילו להצפין קבצים ותמונות אישיים בתיקיות המוגנות שלך. בעוד שהגרסה החינמית אכן מפסיקה תוכנת כופר, תוכנת Premier ו- Internet Security מתקדמת צעד אחד קדימה בכך שהיא מספקת לך שכבת אבטחה נוספת.

שקול ללכת ל- Pro ולהשתמש Avast אנטי וירוס קודי קופונים כדי לחסוך כסף. עם חבילה מלאה ומקצועית של כלי אנטי וירוס, לא תצטרך לדאוג שוב לאיום סייבר. Avast היא חברה בעלת דירוג גבוה עם המון ביקורות חיוביות ממשתמשים.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.