סקירה כללית של אבטחת האינטרנט הטובה ביותר עבור Windows 10 – איזו הגנה צריכה כל משתמש ביתי?

איומי סייבר בימינו אינם ממש וירוסים מסורתיים. כל העניין הוא להרוויח כסף, כלומר פושעי סייבר יתמקדו בדברים כמו הונאות דיוג ותוכנת כופר. טרויאנים הגונבים נתונים הם מה שמשתמש המחשב הממוצע צריך לדאוג לו. הגנה על המידע האישי והפיננסי שלך היא הסיבה שאתה צריך את אבטחת האינטרנט הטובה ביותר עבור Windows 10. אם מידע כלשהו נפגע, אתה עלול בסופו של דבר להיות קורבן של תוכנות כופר או גניבת זהות.

למרות שתוכנית אנטי וירוס בסיסית מאוד עוזרת, היא לא תמיד מספיקה למשתמשים רבים. אבטחה מובנית של Windows 10 יכולה רק להגן עליך מפני איומים מתקדמים. ואל תחשבו לרגע שרק אנשים ותאגידים עשירים צריכים לדאוג מאיומים מתקדמים – כל מי שיש לו מחשב Windows 10 צריך להיזהר. האקרים ילכו אחרי כל מי שהם יכולים.

עדיף לשלם קצת יותר עבור הגנה טובה יותר. לך עם תוכנית המגנה עליך מפני דברים כמו rootkits, תוכנות פרסום, תוכנות ריגול, ניסיונות דיוג וכו '. קרא את תוצאות הבדיקות ממעבדות עצמאיות כדי לקבל מושג למה תוכניות אבטחת האינטרנט הטובות ביותר מסוגלות. השקיעו בתוכנות איכותיות עם שיעור זיהוי גבוה במיוחד.

האם אתה זקוק להגנה ברמה עסקית גדולה עבור מחשב ביתי? ברור שלא. עם זאת, אתה עדיין צריך משהו מתקדם יותר מהדברים הבסיסיים החינמיים שאיתם מגיעה Windows 10 – כולל חומת אש טובה יותר. לפני התקנת תוכנית, קרא את דרישות המערכת. אם יש לך מחשב חדש יותר, הוא כנראה יכול להתמודד עם רוב תוכנות האבטחה המודרניות.

שימוש במשאבים של אבטחת האינטרנט הטובה ביותר עבור Windows 10

אבטחת האינטרנט הטובה ביותר עבור Windows 10 לא תשתמש יותר מדי במשאבי מערכת ותגרום למחשב שלך לפעול לאט. הוא יפעל ביעילות ברקע מבלי לגרום להפרעה בפעולה. אתה אמור להיות מסוגל להריץ את היישומים היומיומיים שלך ללא בעיות. הכל צריך לפעול כפי שהוא נועד, שכן תוכנית אבטחה מגנה עליך מפני "מאחורי הקלעים".

דבר נוסף שצריך לחפש הוא תכונת קניות מאובטחת. כולם עושים בנקאות וקניות באינטרנט בימים אלה. אתה צריך לדעת שאתה מוגן ב -100% מפושעי סייבר. אפילו האבטחה מאתרי הבנקאות / קניות לא מספיקה. עדיף שכבת האבטחה הנוספת הזו מציעה תוכנית עטורת פרסים.

בנוסף להשקעה באבטחת האינטרנט הטובה ביותר עבור Windows 10, ייתכן שתרצה לשקול להגן גם על הטלפון החכם והטאבלט שלך. חלק מהתוכניות המובילות, כגון Kaspersky Internet Security ו- Kaspersky Total Security, מציעות מגוון תוכניות תמחור עבור 3, 5 ואפילו 10 מכשירים. כמה הגנה אתה צריך?

עם זמינות ההנחות של קספרסקי, משתמשים ביתיים ועסקים כאחד יכולים להרשות לעצמם בקלות אבטחת האינטרנט הטובה ביותר עבור Windows 10 ומערכות הפעלה אחרות. עיין בהצעות אבטחת אינטרנט בלעדיות של מעבדות קספרסקי כדי לראות איזו מהן תהיה העסקה הטובה ביותר עבורך.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.