סודות מצגת בפייסבוק לרשתות חברתיות

סודות מצגת בפייסבוק לרשתות חברתיות.

המצגת היא על מה שהמבקר שלך רואה קודם (בדרך כלל תמונה ו/או סרטון) בפייסבוק וברשתות החברתיות. גלול בין תוכן הפיד, הפוסט שלך ברשתות החברתיות חייב למשוך תשומת לב. לכן יש חשיבות עליונה לתמונה ממוזערת של תמונה או סרטון של המידות הנדרשות וגודל הקובץ.

למד כיצד ליצור סקרנות באמצעות מצגת ברשתות חברתיות ובפייסבוק. דע מה הקהל שלך ברשתות החברתיות מחפש. ישנן 3 דרישות בסיסיות לעמידה בקריטריונים. מענה לצורך מזוהה בתוך הנישה שלך בפייסבוק ובמדיה החברתית. הציעו פתרון וצרו סקרנות.

התוכן שלך חייב לפרסם את הדיבור והעקביות בפייסבוק. אבל נעבור לפרסום עקבי עם פייסבוק ומדיה חברתית בהמשך מאמר זה. נעשה עם כלי פרסום אוטומטי מעוצב במיוחד.

אסטרטגיית תזמון עבור מדיה חברתית ופייסבוק.

פרסום עקבי דורש תזמון וכתיבה אסטרטגית עם מצגת מושכת תשומת לב. לכן, יידרשו כמה ימים ואפילו שבועות של שיתוף פוסטים כדי ליצור זמן מעורבות מותאם. לכן הזכרתי את כלי הפרסום האוטומטי לרשתות חברתיות ופייסבוק. אליה תהיה לך גישה בקרוב.

כדי למקד את הקהל הנכון בפייסבוק ובמדיה החברתית אתה מפרסם בזמנים בהם הקהל הפעיל ביותר. אם אתה רוצה למקד לקהל של ארצות הברית למשל, חפש בגוגל את אזור הזמן. לאחר מכן חשב את הזמן שעליך לפרסם ברשתות החברתיות ובפייסבוק מהמיקום שלך.

פרסום בפייסבוק וברשתות החברתיות בזמן הלא נכון יכול להיות הרסני מבחינה שיווקית. מכיוון שהקהל שאליו אתה רוצה למקד עשוי לישון. לכן, כל עבודת הפרזנטציה הזו פשוט יורדת ברשתות החברתיות ובפיד הפייסבוק בתקווה לכמה להיטים.

יצירת מצגות (פוסטים) שיעסיק את המבקרים שלך הוא כל העניין בפרסום ברשתות חברתיות ובפייסבוק. לכן, פרסום בזמן הלא נכון מביס לחלוטין את המטרה. יש לך 2 כלים חזקים בחינם, Google ו- YouTube. למד את סודות כיצד ועל מה לעשות מחקר.

יצירת תוכן עבור פייסבוק ומדיה חברתית.

מיקום הטקסט עבור רשתות חברתיות ותמונות מובחרות בפייסבוק חשובות להצגה. המפתח הוא תוכן עקבי והצגת המסר שלך בזמן ובסקרנות. עם רשתות חברתיות ופייסבוק, תזמון והצגה הם קריטיים.

התמונה המוצגת כשהפוסט שלך הוא רשתות חברתיות, פייסבוק או פוסט בבלוג. ייחתך מהצדדים להצגת תוכן נייד. הימנע מיצירה "הודעה שבורה"מצגות בצורה זו עם הכתיבה והעיצוב שלך. טקסט ממוקד לצדדי התמונות ינותק.

למרות שברשתות חברתיות ופוסטים בפייסבוק המטרה שלנו עם מיקום טקסט מתמקדת יותר ביצירת סקרנות. שוב, מינוף המצגת ומה שהמבקר שלך רואה קודם הוא הסוד. כתובות האתרים המשותפות חייבות להיות מתוך הבלוג שלך, סרטוני YouTube ו/או דפי גשר ודפי נחיתה. אבל לעולם לא קישור שותפים.

במדיה החברתית ובפייסבוק יש לא מעט "חישוקים"לקפוץ. כמו למשל הוספת האשטאגים. כי אתה מכין את המצגת שלך (הודעה) כדי לשתף עם קבוצות פייסבוק נבחרות. רשימת קבוצות הפייסבוק בהן אני משתמש באופן אישי תהיה זמינה בסוף מאמר זה.

כדי לדעת אילו האשטאגים נמצאים כעת במגמה ברשתות חברתיות ובפייסבוק, אתה יכול להשתמש בכלי שנקרא (האשטאגים נקודה אורגנית). ראשית עליך להכיר את דרכך ביצירת תוכן באופן עקבי עבור מדיה חברתית ומצגת מוצלחת.

סודות לרשתות חברתיות ולפרסום בפייסבוק.

סודות השימוש באימוג'ים עבור מדיה חברתית ומצגות פוסטים בפייסבוק מומלצים ביותר. הפנו את תשומת לבו של המבקר שלכם למצגת על ידי הפיכתה לצבעונית. צור פוסטים מעניינים של 1-3 משפטים. הפוך את המשפטים הראשונים לאלו עוצמתיים ו "צוֹרֶך"ספציפי.

אך השתמש גם בכלי הפרסום הפייסבוקיים החינמיים שלך כדי להוסיף כותרות H1 ו- H2 למצגות שלך (פוסטים). כדי למקד את המצגת שלך בכותרות H1 ו- H2, הוסף hashtags בסוף המצגת. כי אז הכותרת H1 שלך היא הטקסט הראשון במדיה החברתית ו/או בפוסט שלך בפייסבוק.

הוספת כותרות זמינה אך ורק כאשר אתה עושה פוסטים ידניים בקבוצות פייסבוק. אבל זו דרך מצוינת להפוך את המצגת שלך לקלה יותר להבנה הן על ידי קהל המדיה החברתית והן על ידי מנועי החיפוש. זכור לכלול את מילות המפתח היעד שלך במצגת (הודעה) כותרות.

השתמש באמוג'ים כדי להחליף מילים בטקסט עבור פוסטים בפייסבוק, מה שמעורר סקרנות. השתמש בטקסט מודגש ונטוי כדי להדגיש נקודות מיקוד כפי שהודגם לעיל. וזכור כי ניתן לגשת ולמנף את כל טכניקות הצגת המדיה החברתית במאה אחוז בחינם! כל מה שאתה צריך זה להיות קצת יצירתי באמת.

אתה יכול גם לשאול את החברים שלך בפייסבוק אם הפוסט שלך מושך תשומת לב. הקשיבו לדעתם של אנשים והתאימו בהתאם. זכור, באמצעות רשתות חברתיות ופייסבוק המטרה העיקרית שלנו היא ליצור סקרנות באמצעות מצגת. כי כפי שצוין קודם לכן, הסודות היחידים הם הצגה ותזמון!

דפי גשר לרשתות חברתיות ופייסבוק.

העובדה שפייסבוק לא תאסור או תחסום קישורים של גוגל, נותנת לנו את העליונה מבחינה שיווקית שותפים. אתרי גוגל הם שיטה יוצאת דופן ליצירת מדיה חברתית עקבית ופוסטים בפייסבוק. אתר של גוגל הוא כתובת אתר מותאמת אישית, והסלאג יכול להכיל את מילות המפתח שלך.

אבל נגיע לכתיבת תוכן ידידותי ל- SEO וקישורים נכנסים לבלוגרים כאן קצת יותר מאוחר במאמר. המשיכו לקרוא, סודות הרשת החברתית והסברה של פייסבוק פשוטים למדי למעקב. יש לך 3 אפשרויות לדפי גשר עם שיווק שותפים בפייסבוק.

1. מודעות CB Pro

2. רווח של עמוד אחד

3. שיבוט אותי

עם אתרי גוגל כל העבודה עליך, החל מכתיבה ליצירת תמונות. תפקידך ליצור מצגות מרשימות עבור מדיה חברתית ופייסבוק. עם 3 הכלים הנותרים, כל דפי הגשר נעשים עבורך. אינך צריך ליצור תוכן או לכתוב שום דבר למעט קישור רשתות השותפים שלך.

אנו יוצרים אתרי Goole ומשתמשים בדפי ברידג 'מכיוון ששיתוף קישורים שותפים גולמיים יגרום לך להשעות ברשתות חברתיות ובפייסבוק. שיווק במדיה חברתית עוסק בדפי ברידג ', דפי נחיתה ומשפכים.

אך לצורך מאמר זה. אנחנו הולכים להתמקד רק בדפי גשר לרשתות חברתיות ופייסבוק. ויצירת מכירות באמצעות שיווק שותפים באמצעות טכניקה זו. מינוף רשתות חברתיות, מדיה חברתית יחד עם סודות כתיבה ועיצוב מדיה.

סודות לשימוש ב- Google Sites לפייסבוק.

סודות השימוש באתרי גוגל למדיה חברתית ומצגות פייסבוק הוא כמעט יתרון לא הוגן. במחשבה שנייה, לא, לא כמעט. זהו יתרון סודי לא הוגן, במיוחד ברגע שאתה מקבל את העניין של SEO. כי SEO היא רק היכולת לספר למנועי החיפוש בצורה הטובה ביותר על מה התוכן שלך.

שתף עם קבוצות בפייסבוק אך עם טקסט שונה על כל שיתוף. אבל לפני שתעשה זאת, יש דרישה אחת עליונה ביחס למצגת שלך. כתובת האתר של אתר Google שלך ​​תבחר תמונה מסוימת באתר Google שלך ​​כתמונת מצגת של פרסום במדיה החברתית.

השאלה היא איזה "סוֹד"התמונה נבחרת אוטומטית לרשתות החברתיות ולפייסבוק? והתשובה היא, לוגו האתר של גוגל. ומימד מוצע טוב הוא 940 x 788 /950 x 650. ניתן ליצור תמונות מצגת אלה באמצעות Microsoft Paint או Canva לרשתות חברתיות. ופייסבוק.

אך ישנן גם כמה טכניקות SEO נהדרות שנדון בהן בכותרת המשנה האחרונה. המשיכו לקרוא ולמדו הרבה על יצירת תוכן, מדיה חברתית, פייסבוק, כתיבה והצגה. אתה תהיה המום מהפוטנציאל התנועה עם מדיה חברתית ופייסבוק.

מלבד בניית קישורים, מיקום מילות מפתח אסטרטגי בכותרות חשוב. אך כך גם בין 2 – 4 השורות הראשונות של תוכן אתר Google שלך. בערך כמו הדרישות לפוסט נהדר ברשתות החברתיות ובפייסבוק. הכל חלק מהסודות להצגה ויצירת סקרנות.

הפק יותר מרשתות חברתיות ופייסבוק.

פרופילי רשתות חברתיות מרובות (דפים, קבוצות, רווחים, קהילות) ממלאים תפקיד מרכזי בסודות הצגה עבור מדיה חברתית ופייסבוק. במיוחד דפי פייסבוק מכיוון שאתה זוכה למנף את כפתור הקריאה לפעולה. שאחר כך מפנה לדף גשר, לאתר Google או לדף נחיתה.

מעורבות הקהל עם פייסבוק נהדרת לבניית מוניטין. הוספת סודות מצגת לתמהיל ויצירת סקרנות גורמת להצלחה קרובה. ככל שאתה פעיל ועקבי יותר אתה תהיה גלוי יותר.

אז, הסודות להפקת המרב מרשתות חברתיות ופייסבוק. התמקדו בתוכן והצגה איכותיים, לצד עקביות ומעורבות. זה הרבה עבודה להתבלט באינטרנט, במיוחד ברשתות החברתיות. כי זה הפך להיות צפוף למדי עם משווקים שרודפים אחר הכסף המהיר.

תמיד תהיה אמיתי ואל תהפוך את כל מה שאתה מציע ברשתות החברתיות למגרש מכירות. למעשה, אם המצגת שלך יוצרת מספיק סקרנות, לעולם לא תצטרך שוב להעלות מכירות. אֵיִ פַּעַם. להגיב ולהציע פתרונות ללא כל מכירות ו/או כתובת URL הוא סוד נוסף לבניית הכרה בפייסבוק.

הקפד להתפרסם בשם "הבחור שעזר"במקום שהבחור ינסה למכור משהו ברשתות החברתיות. כשאנשים ברשתות החברתיות ובפייסבוק יזהו את הידע שלך, אתה תהיה בלתי ניתן לעצירה. לגדל את הקהל שלך באמצעות סודות ויצירה.

סוֹד רשימת קבוצות למצגות בפייסבוק.

נותן לך 11 מקבוצות הפייסבוק הסודיות האהובות עלי עם מדיה חברתית שיסיעו הרבה תנועה לפוסטים שלך (מצגות). כי אנחנו מסתכלים על מספר חברי הקבוצה הכולל של 1 824 800. כמעט 2 מיליון חברים! אבל זה רק קצה הקרחון התנועה עם מדיה חברתית ופייסבוק!

להרוויח כסף באינטרנט (151.6 אלף חברים)

להרוויח כסף מועדון אוסטרליה (193.3K חברים)

להרוויח כסף באינטרנט ארה"ב – קנדה – אוסטרליה (85.3 אלף חברים)

שיווק שותפים – ברחבי העולם (335.3K חברים)

להרוויח כסף מועדון מקוון (218.5 אלף חברים)

עבודת שיווק שותפים – ברחבי העולם (222.3K חברים)

קהילת הרווחים המקוונת No1 (245.6K חברים)

פרסם עסקים והרווח כסף (69 אלף חברים)

שיווק שותפים לכולם (163.4 אלף חברים)

פרסום ללא הגבלה + (80.2K חברים)

Pro Marketing Network (60.3K חברים)

זכור לעקוב אחר סודות המצגת והעיצוב במאמר זה. בקרוב תשלוט באמנות מינוף המדיה החברתית והפייסבוק לתנועה. ניתן להשיג תעבורה חינם ללא הגבלה, אך זו עבודה קשה. ולמרבה הצער, אין קיצורי דרך. הצגה תחרותית דורשת מאמץ מרבי!

קבע את הזמן הנכון לפרסם את המצגות שלך (Google Sites) ברשתות חברתיות ובפייסבוק. ופרסם פוסט אחד בלבד ביום לכל קבוצת פייסבוק. אבל קרא את חוקי הקבוצה והבין מה מותר. פרסום דואר זבל ומעלה הוא לא רעיון טוב. הסוד הוא לבנות קהל לאורך זמן.

טכניקת תנועת בונוס עם דפי פייסבוק.

מינוף אתרי Google וכפתור הקריאה לפעולה עם דפי פייסבוק לתעבורה ברשת החברתית. דבר אחד חשוב לזכור הוא שלכל מה שאנו דנים בו בפוסט זה. כנראה שיש מאמר ו/או סרטון ב- YouTube שיציגו לך בדיוק איך עושים את זה.

לכן, פשוט חפש בדפדפן שלך או ב- YouTube סרטון כיצד להשתמש בכפתור הקריאה לפעולה עם דפי פייסבוק. לאחר מכן בצע את השלבים והפנה את כפתור הקריאה לפעולה לדף הנחיתה שלך. כמו אתר או דף גשר של גוגל שעליהם להפנות מחדש להצעת השותפים שלך.

שימוש בכלי תזמון הפוסטים שהוזכר קודם לכן הוא דרך פנטסטית לבנות קהלים בפייסבוק. ובסופו של דבר הם מתחילים ללחוץ על כפתור הקריאה לפעולה. לכן תוכן מעניין עם הצגת סקרנות הוא סוד המדיה החברתית. תן לאנשים סיבה לרצות לאהוב את התוכן שלך ולעקוב אחריו.Source by Deon Christie

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.