מידע על Norton Security Premium: מבט על היתרונות ודרישות המערכת של מוצר פופולרי זה

אחד השמות הוותיקים ביותר בתחום אבטחת האינטרנט הוא נורטון. למרות שהחברה עברה עליות ומורדות, היא עדיין בין הטובות ביותר. Symantec מציעה גרסה שונה של תוכנת האנטי -וירוס שלה, כולל Norton Security Premium. ניתן להשתמש בו לעד 10 מחשבים והתקנים כגון טאבלטים וסמארטפונים ומציע הגנה מקיפה לא רק על כל המכשירים שלך, אלא גם על זהותך.

ישנם כל כך הרבה איומי אבטחת סייבר בימים אלה, וכבר אינך צריך להשתמש בו וירוסים ותוכנות ריגול. פתרון כולל חשוב במיוחד אם אתה מנהל עסק ומבצע עסקאות רבות באינטרנט.

לוח המחוונים של הפרימיום כולל ארבע קטגוריות עיקריות: זהות, אבטחה, ביצועים וגיבוי. יש ערכת צבעים המקיימת אותך מעודכן לגבי הסטטוס, עם משמעות גרין שאתה מוגן ואדום כלומר אינך מוגן. צהוב אומר שיש מקום לזהירות.

להלן כמה מהיתרונות המוצעים על ידי Norton Security Premium:

• הוא מגן מפני כל סוגי האיומים, כולל וירוסים, תוכנות כופר, תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול וכו '.

• היא משתמשת ברשת מודיעין אזרחית עולמית גדולה כדי לסייע בזיהוי איומים במהירות רבה.

• קיימת אחריות של 100% ותמיכת לקוחות 24/7 המסופקים על ידי מומחים.

• ניתן לאבטח מספר מחשבי מקינטוש, מחשבים אישיים, טאבלטים וסמארטפונים באמצעות מנוי אחד בלבד.

• הוא מספק שכבת הגנה נוספת מפני תוכנות כופר על ידי גיבוי כל הקבצים בענן.

• ניתן להגדיר ולנהל אבטחה בקלות לכל עשרת המכשירים באמצעות פורטל אינטרנט ידידותי למשתמש.

• התוכנית כוללת תכונות בטיחות משפחתיות מובילות שיסייעו לכם לשמור על בטיחות הילדים שלכם באינטרנט.

תאימות מערכת ל- Norton Security Premium

האם המערכות שלך תואמות את חבילת האבטחה הזו? במחשבי Windows, Norton Security Premium עובד כמובן עם Windows 10 והוא תואם לאחור עם Windows XP (גירסאות 32 סיביות) וכל הגירסאות של Windows Vista, Windows 7 ו- 8/8.1.

עבור Mac OS, זה עובד עם שתי הגרסאות הנוכחיות והקודמות של OS X. עם זאת, התכונה ניהול סיסמאות אינה נתמכת. עבור מערכת הפעלה ניידת, תזדקק לאנדרואיד 4.0.3 ואילך ו- iOS 8 ואילך.

ייתכן שתכונות מסוימות אינן תואמות את כל מערכות ההפעלה הללו, לכן קח את הזמן לקרוא את דרישות המערכת. מותר לערבב ולהתאים תכונות אבטחה כך שיתאימו לכל שילוב של מכשירים אלה.

אם תקדיש את הזמן לקרוא ביקורות של Norton Security Premium, תמצא שמדובר בחבילת אבטחת אינטרנט עם דירוג גבוה. התוכנית פועלת בצורה חלקה מאוד ברקע ואינה גוזלת משאבי מערכת רבים.

Norton by Symantec USA מגנה על מיליוני לקוחות מפני וירוסים ואיומי סייבר אחרים במשך 20+ שנים. זהו אחד השמות הגדולים ביותר בתחום אבטחת המחשב. כעת, הוא מציע את הכלים שצרכנים צריכים להגן גם על הסמארטפונים והטאבלטים שלהם. לא רק שאתה מקבל אחריות של 100%, אתה יכול גם לחסוך כסף על מוצר זה באמצעות Norton Security Premium קופונים.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.