מידע על Kaspersky אנטי וירוס למחשב – על פתרון אבטחה זה ותוכניות המנוי הגמישות שלו

תמיד כדאי להשתמש במוצרי אנטי -וירוס של קספרסקי – במיוחד עבור משתמשי Windows. כמובן, זה לא מוגבל רק ל- Windows. ישנן אפשרויות מנוי הכוללות שימוש במספר מכשירים, כולל Mac, Android ו- iOS. זכור כי חברה זו זכתה בפרסים רבים יותר מאשר כמעט בכל חברת אבטחת סייבר אחרת, כך שאם אתה רוצה לקבל הגנה מצוינת על המחשב שלך, מוצר זה הוא הבחירה הטובה ביותר. ישנם טונות של ביקורות חיוביות של קספרסקי למחשב מחשבים ממומחים.

הוא מציע הגנה על כל סוגי הווירוסים, אפליקציות מסוכנות, אתרים חשודים, ניסיונות דיוג, תוכנות כופר ועוד. האבטחה נועדה להגן על המחשב מבלי להפריע. הוא פועל בצורה חלקה ושקטה ברקע ומקבל עדכונים אוטומטיים כך שתדע שהאנטי וירוס שלך כל הזמן מעודכן.

ישנן רמות הגנה שונות לבחירה: בסיסי, אבטחת אינטרנט ואבטחה כוללת. הגרסה החינמית של Kaspersky Antivirus למחשב מספק הגנה מרכזית, אך שום דבר אחר. אבטחת האינטרנט כוללת את כל הכלים הנדרשים למניעת התקפות זדוניות ולאיתור התנהגות תוכנות זדוניות, כמו גם כלי פרטיות שיסייעו לך לשמור על כל העסקאות המקוונות והמידע הבנקאי שלך מאובטח.

קיימת גם אפשרות לשדרג את האנטי וירוס על ידי תשלום של שנה, שנתיים או שלוש שנים להגנה על 3-5 מחשבים אישיים. זוהי אפשרות טובה אם יש לך רשת ביתית או עסק קטן שאתה צריך לאבטח. הוא סורק את המחשב שלך באופן אוטומטי לאיתור איומים, כולל זיהומים חדשים של כריית "קריפטו-כרייה" שעלולים לפגוע קשות בביצועי המחשב אם לא תטופל כראוי. אם המחשב שלך נדבק בכך, הטכנולוגיות של קספרסקי עוזרות לשמור אותו ולאפס אותו.

התקנה וניהול של אנטי וירוס קספרסקי למחשב

דבר נהדר נוסף במוצרים אלה הוא שקל מאוד להתקין ולנהל אותם. קיימת תמיכה טכנית לכל סוג משתמש, כולל משתמשי מחשב ביתי, עסקים קטנים, עסקים בינוניים ועסקים ברמת הארגון. תוכל לנהל את האבטחה מכל מקום כאשר תיכנס לחשבון My Kaspersky שלך.

אם יש לך מחשב ישן יותר, קרא את דרישות המערכת כדי לוודא שתוכל להפעיל את האנטי וירוס ביעילות. כל הגירסאות של Windows מ- Vista ואילך הן תמיכה. מומלץ שיהיה לך לפחות 2GB של זיכרון RAM ו -1 GB של שטח דיסק קשיח. מוצרי קספרסקי זמינים גם למשתמשי Mac.

לפני שבוחרים מנוי ושדרוג, תמיד תוכלו לנסות ניסיון חינם של Kaspersky Antivirus למחשב. קופונים זמינים כאשר אתה רוצה לשדרג, והם עוזרים להוריד את המחיר במידה ניכרת.

ישנם איומים דיגיטליים חדשים שצצים מדי יום, אז אל תדחה על רכישת הגנה. אתה אמור להיות מסוגל להשיג אותו במחיר סביר כל עוד אתה משתמש קספרסקי אנטי וירוס למחשב קודי קידום מכירות. הגיע הזמן להתחיל להגן על המחשב שלך!Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.