מה הופך אותך למנהל פורום ייחודי?

האם ראית פעם בעל פורום מודיע שהוא או היא זקוקים לכמה מנחים? אולי העברתם את ההצעה הלאה או אולי התעניינתם פתאום במעמד מנהיג מיוחד כחבר בקהילה מקוונת. אם הבחירה השנייה היא שלך, זה עשוי לעזור.

אז, החלטת לנסות את ניהול הפורום? אולי זה יהיה כיף, נכון? אין ספק, תמיד יש לך מקום להוסיף אתר חדש למועדפים שלך. וכדי לאתחל, אתה יכול להיות מוד.

תצטרך לספר לבעל הפורום מדוע אתה יכול למלא את התפקיד כמנהל. ואז, אתה חושב לעצמך… הו, אני לא בטוח מה לומר. אני לא יכול להתפאר בעצמי. כיצד אוכל לענות על שאלות המנהל מבלי להבטיח יותר מדי הבטחות?

זה יכול להיות קשה לעמוד באתגר הזה אם אין כבר צוות של מנחים שאתה יכול להשוות איתו שיטות. ברור שזו הנורמה בפורום מקוון חדש.

הנה כמה רעיונות שיעזרו לך להבין איזה סוג של נוכחות תעשה בפורום.

נשתמש בהתנהגות בסיסית בפורום כקו מנחה. תוכל לכתוב תשובה משלך לשאלת מנהל המערכת בהתבסס על הסכמתך או אי הסכמתך עם התכונות הבאות.

– אני מנחה מנוסה ואוהב להשתתף בקהילות ברחבי הרשת.

– לצד בדיקת ספאם, יש לי מה לומר ברוב הנושאים.

– אין לי מה לומר ברוב הנושאים, אבל אני קורא ומנחה אותם.

– אני לא מסתובב, חברים צריכים לקרוא את החוקים או אחרת.

– אני אדם בעל גוון רך, דיפלומטי מאוד. אני לוקח זמן להעריך את בורותו של החבר לגבי חוקי הפורום.*

– בהתנדבות כמנהל פורום, בקר באתר לפחות כמה ימים בשבוע. אבל, אם התפקיד ישולם, יש צורך במסירות רבה יותר (זה בהחלט ישתנה).

מנחה טוב יעשה קצת קידום ככל שהזמן יאפשר. זה יכול להיות כל דבר, החל מקישור בפוסט בבלוג ועד לכתיבה ושליחה של מאמר מטעם הפורום. אל תהיו דואר זבל, כי זה יגרום למאמצים שלכם ולספק רק תעבורה זמנית – שלא לדבר על זה עלול להכתים את המוניטין שלכם. אם בפורום יש מדריכים, סרטונים מדהימים, ערכות נושא יפות או דברים חינמיים, לא אמורה להיות לך שום בעיה לקשר אליו מאתרים אחרים.

מנחה היא מאמץ קבוצתי. זה מאגר של רעיונות שנשקלים, מחליטים ומבוצעים בהתאם לתנאים שמוסכמים עליהם. קידום הפורום מגיע ממאגר הרעיונות הזה. כמובן, מאמצים ייחודיים או אינדיבידואליים הם *רק זה*. זה לא מגניב להיות תחרותי עם מוד אחר רק בשביל לגרום להם להיראות טיפשים. לפעמים אתה פשוט צריך להקשיב ולסתום את הפה.

*הערה: פורום מלא בסוג זה של מתינות יכול להיות חולני. אנחנו צריכים תערובת. תמיד צריך להיות אף קשה בחבורה כדי שהחברים יצייתו וישנאו. זה נכון. בטח יש אגדה בכל פורום, וכן – זה כנראה כיעור הכרחי להתמודדות עם טרולים.Source by Karen May Jones

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.