מהו פורום ולמה הוא משמש?

פורומים, המכונים גם לוחות הודעות נועדו למשתמשי אינטרנט לתקשר זה עם זה בנושאים מגוונים.

הם משתנים בהתאם לנושא שלהם ואופן ניהולם. חלקם יכולים להיות בחינם לכולם ואחרים צריכים לבדוק את כל ההודעות, במילים אחרות הם צריכים להיות מאושרים על ידי מנהל המערכת לפני הפרסום.

לפורומים יש שפה משלהם. לדוגמה, הודעה נקראת שרשור וחוטים עוקבים אחר נושאים מסוימים. אם היית מסתכל על אחד על מחשבים, ייתכן שיש נושא בנושא מערכות הפעלה. אתה יכול לקרוא את כל השרשורים או הפוסטים בנושא הדיון הספציפי הזה. אם אתה יכול לתרום לנושא, זה נהדר.

אתה לא רוצה להיכנס לנושא בנושא מחשבים ואז לכתוב את השרשור שלך על ירקות אורגניים. חשוב לעקוב אחר השרשורים ולשמור על תרומותיכם לדיון המתאים לנושא.

ישנם פורומים שעליהם עליך להירשם על מנת להשתתף. לאחר שהמנהל אישר אותך כחבר, יהיה עליך להיכנס כדי להשתתף בשיחות.

למה אנשים משתמשים בלוחות הודעות?

התשובה לכך מגוונת והיא תלויה בסוג בו אתם מבקרים. הרבה אנשים משתמשים בהם כדי לקבל תשובות לשאלות או כדי לקבל עזרה מחברים אחרים.

אולי אתה רק רוצה לתקשר עם אנשים אחרים החולקים את אותו עניין כמוך. ייתכנו פורומים בנושא אילוף כלבים, הכרויות, עיצוב אתרים, מנהלי אתרים, סידור פרחים ועוד. המוח משתגע.

כל שעליך לעשות הוא להיכנס לשדה החיפוש שלך בגוגל ולהקליד *** פורומים, כשה *** הנושא שאתה מעוניין בו ולאחר מכן לחץ על חיפוש. קדימה, הקלד פורומים לאילוף כלבים וראה כמה עולים.

נסה זאת שוב עם סידור פרחים ותמצא רשימה ארוכה.

לא משנה מה האינטרס שלך, ללא ספק תמצא פורום להשתתף בו.

שימוש בפורומים לשאול שאלות הוא פנטסטי וגם אתה נראה ממש טוב בעיני החברות אם אתה יכול לענות על שאלה של חבר אחר. מדובר בתרומה בעלת ערך לדיונים.

לוחות הודעות ופורומים אינם מיועדים לריב, להיות לא נחמדים או לדחוף אותך לסדר היום. הצטרפות לחבר שמביא רעיונות טובים ועוזרת על ידי תרומת ערך תתייחס בכבוד והשתתפותך תתקבל בהערכה.Source by Deborah Marsden

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.