מהו וירוס Rootkit?

לפעמים זה לא רק להפעיל את תוכנית האנטי-וירוס שלך כדי להיפטר מוירוס נורא כגון rootkit. מה ש- rootkit עושה הוא לפרוץ את דרכו לאפשר לעצמו לקבל הרשאות אב במחשב. ואז היא מתחפשת כך שרוב תוכנות האנטי -וירוס לא יוכלו לזהות אותה. לאחר מכן, ברגע שהוא מתחפש מתוכנות האנטי-וירוס הגדולות, הוא מתחיל להוריד תוכנות זדוניות כגון תוכנות ריגול וסוגים אחרים של וירוסים. בדרך כלל מתגלים Rootkits רק בעין מאומנת של איש מקצוע להסרת וירוסים.

מהם התסמינים של rootkit?

  1. אם מותקנת ופועלת תוכנית הסרת וירוסים מכובדת ועדיין נתקלת בתוכנות ריגול ווירוסים, זהו הסימן מספר אחת שיש לך ערכת rootkit.
  2. תוכנית האנטי-וירוס שלך לא פועלת או חסרה לגמרי. מנהג מקובל ש- rootkits הורגים תוכנות אנטי וירוס.
  3. אתה מחובר לאינטרנט אך אינך יכול לצפות בדפי אינטרנט. Rootkits אוהבים לשנות את הגדרות ה- proxy באפשרויות האינטרנט שלך כך שלא תוכל להיכנס לאינטרנט כדי לצפות באתרים או להוריד תוכנות אנטי וירוס.
  4. רקע שולחן העבודה שלך משתנה או מושבת בכל פעם שהמחשב שלך מופעל.
  5. המחשב שלך נראה כאילו הוא פועל ממש לאט למרות שאתה לא עושה שום דבר גדול

סביר להניח שתוכנות הריגול, תוכנות הסקר ותוכנות זדוניות אחרות יזוהו ותוסר על ידי תוכנת אנטי וירוס, וזה טוב. הבעיה היא לתפוס את זה לפני שיהיה מאוחר מדי. תוכניות אלה יכולות לגנוב את המידע הרגיש שלך. אז אם אתה מקבל הרבה תוכנות ריגול על המחשב שלך לאורך זמן, יכול להיות שיש לך rootkit. סוג וירוס רע מאוד. פנה למומחה להסרת וירוסים ושאל אותם לגבי האפשרות של ערכת rootkit.Source by John Hallquist

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.