מהו אקו אנטי וירוס 2010?

מדי פעם רוב משתמשי המחשב אכן נתקלים בבעיות הקשורות בווירוסים או בסוסים טרויאניים. שימוש בתוכנות אבטחה מיוחדות כמו תוכנות אנטי וירוס כנראה שהבעיות נפתרו. אבל מה עליך לעשות אם האיום הבא עומד להשבית ואז לחסום את אפליקציית האנטי -וירוס שלך לפני שתתחיל לפגוע במחשב שלך? לאחר שנדבקת בנגיף כזה, אינך יכול להסתמך יותר על כלי האנטי -וירוס שלך. כדי להגן על המחשב שלך, עליך לדעת איזה וירוס משפיע עליך.

וירוס מסוכן שעובר ברחבי האינטרנט הוא Echo Antivirus 2010. זה לא באמת וירוס קטלני אבל הצעד הראשון בכדי לנקוט אזהרות הוא לדעת את התשובה לשאלה פשוטה כגון: מהי אנטי וירוס 2010? רובנו לא יודעים באמת על מה הנגיף הזה אבל לעצור וללמוד עליו מגדילים את הסיכויים שלנו להימנע ממנו ומהשפעותיו.

עלינו לברר תשובה לחוסר הידע שלנו ברגע שאקו אנטי וירוס 2010 יתחיל להציג חלונות קופצים שאומרים שאנחנו נגועים בהרבה וירוסים. מכיוון שבוודאי לא התקנת את התוכנית במחשב שלך ושאלת את עצמך מהו הד אנטי וירוס 2010? זה משהו נורמלי. תוכנית גרועה זו מתקינה את עצמה למערכות כאשר אנשים ניגשים לאתרים שנפגעו, או כאשר הם פותחים הודעות דואר זבל. בהתחלה זה לא מזיק אבל אם אתה לא רואה בזה איום רציני ואתה מנסה להשתמש בו כמו שאתה משתמש באנטי וירוס רגיל, הוא יתקוף את חומת האש, האנטי וירוס ובסופו של דבר את מערכת ההפעלה במחשב האישי שלך.

נתחיל בסקירה מהירה של התוכנית הגרועה הזו. מהו הנגיף הזה ומה הוא עושה? זה סוג התוכנית שאתה לא רוצה במחשב שלך אם אתה רוצה לשמור אותה בטוחה לחלוטין. היזהר מכל אתר, תכנית וכאלה שאתה נתקל בהם. אל תסמוך עליהם בקלות. זו הדרך הנכונה לעשות בעת השימוש במחשב שלך.Source by Timothy Zimerman

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.