מדריך Norton Security Suite: היתרונות שיש לפתרון האבטחה הטוב ביותר באינטרנט

נורטון תמיד היה השם הגדול ביותר במוצרי אבטחת מחשבים. קיימים מגוון פתרונות אנטי וירוס ואבטחה עבור משתמשים ביתיים ועסקים בכל גודל. לא משנה באיזו רמת הגנה אתה צריך, אתה יכול לסמוך על כך שתהיה חבילת אבטחה של Norton עבורך. חלק מכלי החברה מוצעים על ידי ספקי שירותי אינטרנט, כגון XFINITY, כחלק מהמנוי.

בואו לחוות את העוצמה המקצועית של תוכנה זו עטורת פרסים, מתוצרת Symantec Labs. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להיכנס לחשבון שלך באתר האינטרנט של ספק האינטרנט שלך כדי לבדוק אם יש כלי חבילת אבטחה של Norton שתוכל להתקין. גם אם אין (תלוי בספק האינטרנט שלך), אתה עדיין יכול לקבל ניסיון חינם. ישנן אפשרויות מנוי שונות, כולל Security Standard, Security Deluxe ו- Security Premium. ניתן להתקין את כל הפתרונות הללו בכל מערכת הפעלה, כולל Windows, iOS, Android, Mac וכו '.

הדבר הגדול במוצרי נורטון הוא שהם פועלים בשקט ברקע ולא יגרמו לאינטרנט שלך להיות איטי או שהמכשיר שלך יתעכב. מוצר האבטחה שלך ישתלב בצורה חלקה עם המחשב, הסמארטפון או הטאבלט שלך. קבל הגנה על כל השלושה באמצעות מנוי עם חבילת אבטחה של Norton. חבילת הדלוקס תעניק לכם הגנה על עד 5 מכשירים, כולל מחשבים אישיים, סמארטפונים, טאבלטים ומחשבי Mac. מנוי פרימיום יכסה עד 10 מכשירים.

תמיד קיימת אחריות של 100% בכל הנוגע למוצרי Norton by Symantec. מהשנייה בה נרשמת תהיה לך גישה למומחה שיעזור לך לשמור על המחשב / המכשיר הנייד שלך ללא וירוסים או לתת לך החזר כספי. לעולם לא תדאג להפסיד כסף.

היתרונות של סוויטת האבטחה של Norton

להלן מספר יתרונות נוספים בשימוש בחבילת האבטחה של Norton:

• הוא עוזר להגן על כל המידע הפרטי.

• תקבל התראות על אפליקציות מסוכנות לפני שתוריד אותן.

• הוא זוכר ומאבטח את כל שמות המשתמש והסיסמאות שלך.

• זה עוזר לאתר מכשירי iPad או מכשירי iPhone גנובים או אבודים ומגבה אנשי קשר.

• ההתקנה קלה מאוד.

• הוא מאפשר לך לנהל את ההגנה על כל המכשירים שלך באמצעות פורטל אינטרנט ידידותי למשתמש.

יש הרבה יותר מה לדאוג בימים אלה מאשר האנטי -וירוס המסורתי, לכן חשוב שיהיה לך פתרון אבטחה שיגן עליך מפני תוכנות ריגול, ניסיונות דיוג, כניסה לרשת Keyl, תוכנות זדוניות, תוכנות כופר וכו '. גרסאות הדלוקס והפרימיום כוללות גם כלי בקרת הורים שיסייעו להורים לשמור על בטיחות ילדיהם.

לא משנה איזה סוג של הגנה אתה ומשפחתך צריכים, תוכל תמיד לסמוך על חבילת אבטחה של Norton שתספק לך את ההגנה הזו.

עליך תמיד לחפש את קודי המבצע של Norton לפני שאתה קונה אחד ממוצרי האבטחה שלו. קודי מבצע וקופונים אקוניים יקטינו את המחיר ויתנו לכם את ההזדמנות לחסוך בפתרון אבטחה מקיף. יש כמעט תמיד חבילת אבטחה של נורטון קופונים זמינים באינטרנט.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.