מדריך תוכנת אבטחת אינטרנט: כיצד תוכל לבחור את הגנת הסייבר המתאימה לצרכיך?

אי אפשר להיות שאננים לגבי אבטחה בימים אלה. תמיד יש האקרים וגנבים שעושים כל מה שהם יכולים לגנוב כסף של אנשים, מידע אישי, תמונות, זהויות וכו 'הרבה מאיומי הסייבר של היום כרוכים בהונאה ברמה מסוימת. אם עדיין אין לך תוכנת אבטחת אינטרנט אמינה, הגיע הזמן להשיג אותה. אם יש לך אחד כזה, ודא שהוא מעודכן או בחר אחר. תמיד צריכה להיות חבילת אבטחה הפועלת במחשב ובמכשירים הניידים שלך בכל עת.

תוכנית אנטי -וירוס רגילה לא מספיקה בימים אלה, מכיוון שפושעי הרשת מחפשים כל הזמן דרכים חדשות לעקוף את האבטחה. הדבר הטוב בהרבה חבילות אבטחה הוא שהתמחור שלהן בדרך כלל כולל הגנה על מספר מכשירים וכן כלים לבקרת הורים. המשמעות היא שאתה יכול להגן לא רק על עצמך אלא על ילדיך מפני פושעי רשת וטורפים.

מצד שני, ייתכן שלא תזדקק לכל הכלים והתכונות שתוכנת אבטחת האינטרנט מגיעה איתה. יותר מדי תהליכים עלולים פשוט לגרום למחשב או למכשיר שלך להיסתם. עיין בזהירות ברשימת התכונות הכלולות בכל תוכנית מנוי והחליט איזו תוכנית תספיק לך. האם אתה באמת צריך הכל? לדוגמה, לא כולם זקוקים להגנה נוספת על מצלמות רשת. אתה יכול פשוט לכסות את שלך כאשר אינך משתמש בו. אם אינך כל כך נמצא באתרי רשתות חברתיות, ייתכן שלא תזדקק להגנה נוספת על כך. יועץ אבטחה ל- Wi-Fi טוב לעסקים, אך האם אתה צריך אותו עבור הרשת הביתית שלך?

למה לא ללכת עם תוכנת אבטחת אינטרנט בחינם

תוכנה חופשית היא לא הבחירה הטובה ביותר מכיוון שהיא נוטה להגיע עם מחרוזות מצורפות, כמו פרסומות בכל הממשק. לעתים קרובות תקבל התראות קופצות על מנת לגרום לך לשלם עבור הגרסה המלאה. הממשק לחבילת פרימיום של תוכנות אבטחה הוא בדרך כלל נקי וקל יותר לשימוש.

אם ברצונך להגן על מספר מכשירים ומחשבים אישיים, חשוב לבחור חברה שמפשטת את התהליך על ידי הצעת סוג של שלט רחוק וסריקה. האם תוכל להתחבר לאתר החברה ולגשת לחשבונך ולהשתלט על הרשת? זה גם מאוד מועיל כאשר תוכנית האבטחה מעדכנת את עצמה באופן אוטומטי, כך שלא תצטרך לעקוב אחר הכל בכל המכשירים שלך.

אמנם יש כמה תוכנות אבטחת אינטרנט מצוינות לבחירה, אך Bitdefender Internet Security היא זו שכדאי לציין ביותר. מוצרי Bitdefender קלים לשימוש ומגיעים עם מגוון אפשרויות מנוי. AV-Comparatives כינתה אותו "מוצר השנה" בפברואר 2018.

בין אם אתה רוצה אנטי וירוס פלוס, משפחה פלוס או תוכנת אבטחת אינטרנט, קודי הקופון של Bitdefender 2019 זמינים וניתן להחיל אותם כדי לחסוך לך כסף. Bitdefender היא ספקית מהימנה ואמינה של מוצרי אבטחת מחשבים, וזוכה בפרסים במשך שנים.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.