מדריך הגנת מחשב – כל מה שאתה צריך לדעת על בחירת כלי אבטחת המחשב הנכונים

לא חסרים התקפות דיוג, תוכנות כופר, תוכנות ריגול, תוכנות זדוניות, סוסים טרויאניים ואיומים מזיקים אחרים למחשבי PC ומק. כולם – כולל משתמשי אינטרנט ביתיים ועסקים מכל הגדלים – דורשים הגנת מחשב מסוג כלשהו. ככל שמערכת רשת מורכבת יותר, יש צורך באבטחה רבה יותר. עבור חלק מהמשתמשים, תוכנית אנטי וירוס בסיסית מספיקה. עבור אחרים, כלים כמו אבטחת מצלמת אינטרנט, אבטחת Wi-Fi, הגנה נגד דיוג, אבטחה נגד גניבות וחומות אש מלאות חשובים.

מדוע תוכנת הגנת מחשב היא חיונית

פושעי סייבר תמיד מחפשים שיטות חדשות לעקוף אבטחה. זה גם לא רק התאגידים הגדולים שהם מחפשים. רוב פושעי הסייבר לא מכוונים כל כך גבוה ופשוט מכוונים ליחידים ולעסקים קטנים. אולי תחשוב שתוכנית אנטי-וירוס חינמית ובסיסית עשויה להספיק לך, אבל סביר להניח שלא – לא בשיטות המתוחכמות שהפושעים משתמשים בימינו. חלקם גם לא מחפשים כסף. הם רוצים לרגל אחר אחרים באמצעות מצלמת אינטרנט או לגנוב את זהותם מכל מספר סיבות.

בקיצור – כל מי שמבלה זמן כלשהו באינטרנט עלול להיות פגיע למתקפה כלשהי.

מדוע חבילת אנטי וירוס בסיסית עשויה להיות לא מספיקה

אתה אולי תוהה מדוע מישהו יבחר לשלם עבור תוכנת אבטחה כאשר יש תוכנות אנטי-וירוס בחינם. הבעיה עם תוכניות חינמיות היא שהן אינן מציעות כיסוי מקיף. חלקם אפילו מגיעים עמוסים בפרסומות. למרות שהם עשויים מאוד לחסום וירוס כאשר הוא מופיע על המערכת שלך, ייתכן שהם לא יעשו הכל כדי להיפטר ממנו ורק ישימו אותו בהסגר. הגנת מחשב בסיסית חסרה לעתים קרובות תכונות חשובות אחרות כגון כלים המסייעים לכוון את המערכת שלך ולשפר את הביצועים.

מה אתה צריך?

תחשוב על אילו תכונות נוספות אתה צריך ואיזה אתה יכול להסתדר בלעדיו. אם אין לך ילדים, לא תצטרך להשקיע בהגנה על מחשב עם בקרת הורים. ייתכן שלא תזדקק למנהל סיסמאות אם אתה כבר טוב בעמידה בקצב הסיסמאות שלך. אם אתה מנהל עסק קטן, כנראה שלא תזדקק לאבטחה ברמת הארגון.

בעת השוואת חבילות אבטחה, עיין בקפידה על כל רשימה של תכונות. האם תקבל את כל מה שאתה צריך במחיר סביר? האם תוכל לקבל תמיכה נאותה למספר המכשירים שאתה צריך? האם המחשב שלך עומד בדרישות המערכת המינימליות לתוכנה?

איזה מוצר כדאי לשקול?

בתעשיית הגנת המחשבים, מעבדות קספרסקי תמיד זוכות לדירוג גבוה. הסתפק עם קספרסקי אנטי וירוס עבור הדברים החיוניים, או עבור על אבטחת אינטרנט או אפילו אבטחה מוחלטת אם אתה רוצה כיסוי מלא בכל המכשירים שלך.

תסתכל על הנחות עבור הגנת מחשב מוצרים, כמו קספרסקי אנטי וירוס. זה לא בזבוז כסף אם אתה משתמש במוצר אמין, ועם כל הביקורות החיוביות של קספרסקי בחוץ, אתה בהחלט יכול לסמוך על קבלת חבילת אבטחה טובה.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.