מדריך הגנת וירוסים לשולחן העבודה – הבנת התכונות החשובות לאבטחת המחשב הטובה ביותר

בעוד שכל מותגי אבטחת המחשב מציעים פתרונות מקיפים לכל סוג של פלטפורמת אלקטרוניקה ומערכת הפעלה בימינו, חלק מהצרכנים פשוט רוצים הגנה מסורתית על וירוסים לשולחן העבודה. למרות שתמיד טוב שיש הגנה הכוללת, ייתכן שלא תזדקק לתוכנית יקרה אם תצטרך להגן רק על מחשב שולחני. יחד עם זאת, תרצה יותר מאשר רק הגנה חינמית בסיסית, מכיוון שהיא אולי לא מספיק טובה.

יישומי אבטחת המחשב הטובים ביותר מספקים הגנה מפני מגוון רחב של איומים פוטנציאליים, כגון וירוסים מסורתיים, תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול, תוכנות כופר וכו 'במחיר משתלם. צריכים להיות מגוון תמחור ואפשרויות מנוי. קצב הגילוי צריך להיות גבוה במיוחד. הקפד לקרוא תוצאות בדיקות מעבדה עצמאיות כדי ללמוד איזו תוכנית הגנה מפני וירוסים לשולחן העבודה בעלת שיעור הזיהוי הגבוה ביותר.

התוכנית האידיאלית תפעל בשקט ברקע מבלי לגרום להתנגשויות עם כל תוכנית אחרת המותקנת במחשב האישי שלך. אם כבר מותקנת תוכנית אבטחה כלשהי, כל יישום אבטחה חדש שתתקין צריך לבקש ממך להסיר תוכנה אחרת כדי למנוע התנגשויות אפשריות. לאחר ההתקנה, הוא אמור לפעול בצורה חלקה מבלי לגרום לקריסה או פיגור. אחת הדרכים לקבוע אם תוכנית תפעל בצורה חלקה על שולחן העבודה שלך היא לקרוא קודם כל את דרישות המערכת כדי להבטיח שהמחשב יוכל להתמודד עם התוכנית.

למה אחרת אתה צריך הגנה על וירוסים לשולחן העבודה

דבר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא היכולת של אפליקציה לספק הגנה עדכנית. כל מאגר מידע מיושן או לא שלם הוא חסר תועלת לחלוטין, שכן איומים חדשים צצים מדי יום, וישנים מתפתחים ללא הרף. לעולם אין עצירה בכל הנוגע לאיומי מחשבים. לתוכנית טובה יהיה מאגר מידע נרחב של כל האיומים הנוכחיים ותוכל לעדכן את עצמה באופן אוטומטי כדי להתעדכן באיומים המתעוררים.

יש כמה תוכנות זדוניות שהן מספיק חזקות כדי לנצל את כל הנקודות החלשות של תוכנת אנטי וירוס. תוכנות זדוניות מסוימות יכולות אפילו לנסות להרוג את תוכנית האבטחה שלך ולאחר מכן להשתלט על המחשב האישי שלך. לכן חיוני שתבחר בתוכנית שתגן על התהליכים שלה מפני סיום על ידי גורם לא רצוי.

כפי שצוין לעיל, אתה באמת לא צריך להוציא הון כדי לקבל הגנה טובה ואבטחה על המחשב שלך. כל תוכנית שיש לה את היכולות והתכונות להתעדכן בכל האיומים ופועלת ביעילות ברקע תוך הגנה על המחשב האישי מפני תוכנות זדוניות ווירוסים כדאית.

מהי ההגנה הטובה ביותר על וירוסים שולחניים? מומחים רבים ממליצים על Avast. יש לו דירוגי זיהוי גבוהים מאוד על פי מעבדות בדיקה וזמין לנסות בחינם. תוכל לבחור גם בחבילת Premier, Ultimate ו- Internet Security.

למרות שתרצה להישאר עם הגרסה החינמית של Avast, כדאי באמת לשדרג לאחת מאפשרויות המנוי בתשלום מכיוון שהן מציעות הגנה ותכונות רבות יותר, כגון מנהל סיסמאות, מפקח Wi-Fi, Ransomware Shield ו- יותר. תמיד יש קופונים של Avast שעוזרים למשתמשים לחסוך הגנה מפני וירוסים שולחניים.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.