מדוע כדאי לך לבנות רשת חברתית משלך?

רשתות חברתיות כמו MySpace, Craigslist ו- Friendster הופכות לכלי השיווק הגדול הבא לעסקים. האם חשבת פעם לבנות רשת חברתית משלך? אתה עשוי לחשוב שאתה לא באמת צריך לבנות רשת חברתית משלך או שזו יותר מדי עבודה כדי לבנות רשת חברתית משלך, אבל יש הרבה יתרונות שאתה מקבל כשאתה בונה רשת חברתית משלך.

אינך צריך לבנות רשת חברתית גדולה כמו MySpace או פייסבוק. רשתות חברתיות אישיות או אישיות הן בדרך כלל הרבה יותר קטנות והרבה יותר מכוונות לקהל נישה מיוחד. לדוגמה, לכוכבי רוק רבים, כוכבי קולנוע וכוכבי ספורט יש כיום רשתות חברתיות משלהם שבהן אנשים אוהדים יכולים להתחבר אחד עם השני ולקבל עדכונים מיוחדים ומידע בלעדי אחר מהכוכב.

להלן רק כמה מהיתרונות בבניית רשת חברתית משלך:

מידע – כאשר אנשים נרשמים לרשת החברתית שלך אתה יכול לאסוף את כתובות הדוא"ל שלהם ומידע אודותיהם. זה יכול להיות בעל ערך רב עבור עסק מכיוון שאתה יכול להשתמש בכתובות דוא"ל אלה כדי לשלוח מיילים שיווקיים ממוקדים ללקוחות שאתה כבר יודע שהם מעוניינים במוצרים שלך. בנוסף תוכל לברר מידע על הלקוחות שלך שיעזור לך לפתח אסטרטגיית מכירות טובה יותר לעתיד.

גישה – בין אם אתה רוצה לפרסם השקת מוצר חדש או לקדם מוצר שכבר יש לך בשוק, תקבל גישה ללקוחות שכבר מעוניינים במוצרים שלך. גישה בלתי מוגבלת ללקוחות המעוניינים שווה את ההשקעה לבניית רשת חברתית משלכם.

הכנסה – כאשר אתה בונה רשת חברתית משלך תוכל גם למכור משבצות פרסום ברשת החברתית ההיא ולגבות הכנסה ממודעות אלה. אז אתה מוסיף זרם הכנסה נוסף רק על ידי בניית אתר רשת חברתית. ככל שהאתר גדל כך יגדל העניין שיש לחברות אחרות לפרסם בפני חברי הרשת החברתית שלכם. אתה יכול להיות סלקטיבי לגבי סוגי החברות שאתה מאפשר לפרסם באתר. לקבלת התוצאות הטובות ביותר עליך לבחור חברות שמוכרות מוצרים המשלימים את שלך.

אם עדיין לא שקלת לבנות אתר רשת חברתית משלך שיתאים לאתר הקיים שלך או כפרויקט חדש לגמרי עכשיו זה הזמן להתחיל לשקול זאת ברצינות. יותר ויותר חברות מתחילות לבנות אתרים קהילתיים ולהתחרות על אינטרס צרכני ולכן בניית קהילה משלך או אתר רשת חברתית כעת היא רעיון טוב.Source by Irina Ivanova

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.