מדוע האתר שלך מפרסם באמצעות פורומי פרסום לעסקים בחינם?

אם אתה בתקציב מחרוזת נעליים ואין לך כסף לשלם על פרסום מקוון, אז אתה בהחלט הולך לחפש את המודעות החינמיות שלך לאינטרנט. ישנם הרבה מקומות מצוינים להשיג זאת, כגון אתרים מסווגים בחינם ופורומי פרסום. מסווגים חינם הם אתרים מצוינים, אולם הם מוגבלים באיזה מידע אתה יכול לפרסם עליהם ומה אסור לך. עם זאת פורומי פרסום עסקי חינם הם הרבה יותר גדולים כדי לקבל את החשיפה החינמית לאתר או למוצר שלך. והנה הסיבות לכך.

בהתאם לאתר המודעות שבו אתה משתמש, אתרים רבים יאפשרו לך היפר -קישור עם טקסט עוגן לאתר או למוצר שלך (דבר שלא תמיד ניתן להשיג באתרי סיווג חינם). בדרך כלל ניתן להשיג זאת על ידי הצבת ההיפר -קישור בחתימה שלך מתחת לשמך. כמו כן ישנם אתרים רבים שיאפשרו לך גם למקם כמה היפר-קישורים (בדרך כלל 2-3 מקובל) בגוף הטקסט העיקרי שלך.

עם זאת, זה נאמר שחיוני שלא תקשר דואר זבל, מנהלי הפורום, כמו גם מנועי החיפוש לא יאהבו זאת, וייתכן שתמחק את המודעות שלך מהפורום ולא תוסיף לאינדקס על ידי מנועי החיפוש.

לכן שימוש בפורומים עם היפר-קישורים שלך היא שיטה מצוינת לקישור חוזר לאתר שלך. כאן חשוב לאחר מכן לשקול שימוש במילות מפתח שחקרת שהן רלוונטיות מאוד לנישה שלך. זה גם יעזור להגדיל את הדירוג שלך במנועי החיפוש של מילות המפתח שבחרת. מחקר מילות מפתח הוא נושא אחר שאינו מכוסה במסגרת מאמר זה ואם אתה מעוניין לברר עוד, ישנם מאמרים מעולים רבים הזמינים כאן באתר זה שתוכל לחקור הלאה.

סיבה נוספת מדוע נהדר להשתמש בפורומי פרסום עסקי בחינם היא שאם אתה מכיר קידוד HTML או BB, שהם ממש פשוטים וקלים ללמוד, אז אתה יכול להתאים אישית את המראה והתחושה של המודעות שלך (משהו הוא באמת מוגבל באתרי המודעות החינמיות). אתה יכול לפרסם תמונות של המוצרים שלך, להטמיע וידאו ולפעמים אפילו להוסיף כמות מוגבלת של סקריפטים בתוך המודעות שלך. אולם הזמינות של פונקציות שונות אלה תשתנה מאתר לאתר.

מנועי החיפוש אוהבים פורומים והם נסרקים באופן קבוע, כך שאם יש לך מודעה שתוכננה היטב סביב מילות המפתח שבחרת, תוכל להציג את המודעה שלך בתוך 10 התוצאות הטובות ביותר של Google ומנועי חיפוש אחרים בתוך יום, וזו סיבה מצוינת למה אתה צריך לעשות שיווק בפורום.

היתרון הנוסף של שיווק בפורום הוא שאתה יכול לפרסם מאמרים באורך מלא לפורום, ואינם מוגבלים באורך המילה (דבר שבהחלט קורה באתרי סיווג חינם). אתה גם פותח את עצמך לדיון עם לקוחות או מבקרים פוטנציאליים באתר שלך, כי לשם כך נועדו הפורומים במקור; דיון פתוח. כך שחשוב שתשארו רשומים לשרשורים שאתם יוצרים עם כתובת דוא"ל שאתם בודקים באופן קבוע. אתה בהחלט לא רוצה לפספס שאלות והתעניינות במודעות שלך.Source by Dr Shaun Hutchinson

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.