מדוע אוהדי כדורגל זקוקים לרשת חברתית משלהם

בשנים האחרונות המדיה החברתית התפתחה מכלי תקשורת בין אנשים לכוח מניע דומיננטי ברשת העולמית. כיום למדיה החברתית יש השפעה עצומה לא רק על התחום הדיגיטלי, אלא גם על עסקים, פוליטיקה, טרנדים וכמעט כל ההיבטים של עולמנו.

הנחה נפוצה היא שרשתות חברתיות מונעות באופן מוחלט על ידי אנשים, אך הדבר אינו נכון באופן חלקי, במציאות הרשתות החברתיות מונעות על ידי כוחות דומיננטיים וענקי מדיה. במציאות אנשים לא מעצבים מדיה חברתית, אבל מדיה חברתית מעוצבת עבורם והם פשוט עוקבים, וזו מציאות עצובה מעצמה מכיוון שהרשתות החברתיות היו אמורות להיות מונעות על ידי האנשים ולא להיפך.

איך זה קשור לכדורגל. כדורגל הוא הספורט הפופולרי ביותר על פני כדור הארץ, יותר מ -3.4 מיליארד אנשים צפו בגביע העולם 2010, כמעט מחצית מכדור הארץ! וההערכה היא שכמיליארד איש צפו בגמר מונדיאל 2014 בין גרמניה לארגנטינה. באופן מסורתי כדורגל תמיד היה מכוסה על ידי טלוויזיה, עיתונים ואתרי חדשות. אבל בשנים האחרונות הרשתות החברתיות החלו לקחת חלק חשוב מהסיקור הזה. עם המעבר מחדשות מסורתיות לחדשות מדיה חברתית, וממכשירי מחשב למכשירים ניידים, לאנשים נוח יותר כעת לצרוך חדשות כדורגל ברשת החברתית האהובה עליהם, ובנוחות המכשירים הניידים שלהם. אתה יכול לקבל את כל חדשות הכדורגל מכל המקורות בפיד החדשות שלך בהתאם לדפים שאתה עוקב אחריהם, להשוות זאת עם מנועי חיפוש או להוסיף סימניות למספר אתרים, האפשרות הראשונה הפכה לשיטה הפופולרית יותר לעקוב אחר אירועי ספורט.

למרות שלכדורגל יש נוכחות טובה ברשתות החברתיות המובילות, אך עבור חובבי הכדורגל הנוכחות חסרה או לא מספקת, למשל עדיין אינך מתעדכן בכל אירועי הכדורגל, וכאוהד כדורגל תצטרך לבצע חיפוש מתיש כדי לעקוב אחר כל דפים שאתה מעוניין בהם. בעיה נוספת היא שחדשות כדורגל קבורות בתוך נחיל פוסטים מכל הנושאים האחרים, שבהם לא תוכל לסנן בקלות פוסטים שאינם קשורים לכדורגל.

לאוהדי הכדורגל מגיעה הרשת החברתית שלהם, שבהם הם יכולים לדבר אך ורק על כדורגל ולשתף חדשות וסיפורים בנושא. הם זקוקים לערוצים חברתיים המוקדשים לאוהדי כדורגל, בהם הם יכולים להיפגש, ליצור אינטראקציה ולחלוק תשוקה לכדורגל. הם זקוקים למקום שבו הם יכולים לעקוב אחר החדשות האחרונות והתוצאות בהתאמה ללא צורך לעזוב כדי לחפש את המידע.

בעולם חדש הנשלט על ידי מדיה חברתית אנשים מתמכרים לנוחות הנגישות למידע שמדיה חברתית מספקת. ומכיוון שאנשים אובססיביים לנוחות הנגישות למה שהם מעוניינים בהם, עתידם של המדיה החברתית ינוע לעבר רשתות חברתיות נישות המתמחות בתחומי עניין וזיקה ספציפיים.Source by Wissam M Fattouh

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.